PipeZone PipeZone
Май 14, 2024, 10:17:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Sweet Maple Twist  (Прочетена 5670 пъти)
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« -: Септември 11, 2012, 08:09:38 »

Чаках Ozzy да пусне едно ревю на тази тема,но така и не дочаках.Изпуших 2 лулици от горепосоченото и мострата свърши.Но спокойно мога да кажа,че е много добро попадение.Първо да започна с кефа от нарязването.С много остър нож /аз на тази тема съм манияк/ върху дървена дъска на съвсем тънки ивички,нарязах около един сантиметър.След това го раздробих и го оставих да поизсъхне,защото е много влажен.От този сантиметър,точно 2 малки лули изпуших.Прекрасен доста отлежал тютюн и най–силният,който съм пушил.Много ми напомни на Dark Birdseye,но с леко сладникав аромат.Ще спра до тук и надявам се  Ozzy,когато наистина го усети да даде по–добро ревю от мен.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Септември 12, 2012, 08:18:47 »

Какво мога да допълня-майсторска смес,крепка!Лек,много лек намек за ароматизация-клен,напълно достатъчна.Удоволствие отвсякъде-да си нарежеш тютюна,да го разтрошиш с пръсти,да ги подушиш,докато сместа съхне....Gawith, Hoggarth & Co-това е ярък представител,наслада за сетивата.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #2 -: Септември 12, 2012, 08:36:19 »

Искам да допълня,че в стаята мирише доста приятно без да усещаш сместа като ароматик.
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #3 -: Септември 17, 2012, 05:58:41 »

пушил съм и съм черпил Номад с нещо подобно на същата фирма - суийт рум туист - за него важат абсолютно точно гореописаните качества - трябва да поизсъхне, но после е прекрасен с достатъчен аромат на кленов сироп и лека нотка от рома, доста силен като никотин, но прекрасен като аромат.
доколкото Номад твъдеше, всъщност "/свинската/опашка", "въжето" или туиста са моряшки тютюни и са главно за дъвчене... щото на дървен кораб една лула с огън си е нещо опасно, а и да изпушиш една лула било награда. Аз съм го пробвал и суров и наистина става - явно затова са ромът и кленовият сироп, за да облекчат лютивината на естествения тютюн, но въпреки това ми е малко в повече.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #4 -: Септември 17, 2012, 08:20:04 »

Затвърждавам впечатлението си,че е много здрав тютюн.Подходящ за след вечеря.Майсторлъкът е в нарязването.Номад е прав-първоначално оплетения туист е служил за дъвчене,че с лулата не е можело навсякъде из кораба да се кади. ;DДето се вика-контролирано пушене на палубата,за награда.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #5 -: Октомври 04, 2012, 09:17:08 »

Най-крепкия тютюн,който съм пушил до сега.Не знам за монахините,но тук ако нямаш концентрация,стъпваш на криво веднага Намигване.Иска  бавно и внимателно пушене,с нещо много леко и негазирано(като компания)-вино или чай.Все повече ми харесва...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!