PipeZone PipeZone
Май 03, 2024, 12:58:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8
  Изпечатай  
Автор Тема: Презентация на "Калиман Карибе"-26.02.2016.Лули и тютюни Peterson  (Прочетена 66420 пъти)
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #90 -: Юли 13, 2016, 01:29:23 »

Актуализиране на информацията. Днес момичето от презентацията Деница ми каза, че тютюните са изпратени миналата седмица от Ирландия, но има около две седмици транзитно време по митници и т.н., така че да ги очакваме началото на август. Ще ни информира своевременно, като ги пуснат.
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #91 -: Юли 13, 2016, 05:55:50 »

Подозирам, че за някои колеги мацката е по атрактивна от тютюните, та затова е тоя големия интерес. Не че има нещо лошо в това де.  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #92 -: Август 11, 2016, 11:09:13 »

Ко стана с тия тутуни бе, чичове?
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #93 -: Август 11, 2016, 11:49:18 »

Е как какво бе, чичо Панев - чакат ги!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #94 -: Август 11, 2016, 07:47:59 »

Големо чакане падна да го ева  Ухилен
Активен
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #95 -: Август 13, 2016, 02:45:16 »

От днес тютюните са пуснати вече в магазините на Калиман във Варна и Бургас. От понеделник трябва да ги има и в магазините им от другата част на страната. Ха честито! Усмивчица
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #96 -: Август 15, 2016, 07:54:57 »

 Прясно-прясно:
Тук, в София, тутуньете се очаква да се явят в края на тази - началото на следващата седмица.
Туй ми рекоха  въ магазинчето в "Мол София".
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #97 -: Август 16, 2016, 12:12:22 »

По спомени, това което видях в магазина им в Бургас. Като не разчитате на 100%, щото може и нещо да съм пропуснал, и нещо да съм сбъркал:

Peterson's:
- Wild atlantic
- Connemara black
- Aran mixture
- Irish dew
- Irish flake
- University flake
- Sweet killaney (?)
- Old Dublin (?)
- Special reserve 2016

Цените на кутийте бяха по 28.00 лв, а пакетите (първите четири) по-евтини.

Samuel Gawith:
- Full virginia flake  Ухилен Ухилен Ухилен
- Brown flake  Ухилен Ухилен Ухилен
- Golden glow
- Navy flake
- Grousemoor (?)
- И още нещо имаше...

Цените и на Гавид беха по 28.00 лв, само един бленд беше по-скъп - 30.00 лв, ама ми изкочи от главата. Случи се това в Мол Галерия. Предлагам, да командироваме нашия бургаски член-кореспондент Ози до магазина да проведе рекогнисцировка с цел по-ясно и точно представяне на наличните блендове. Може на него да му дадат и да ги снима, щото на мене ми се намусиха, ама то с мойта физиономия това е нормално...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #98 -: Август 16, 2016, 06:44:46 »

На голям зор трябва да съм,че да си купя 50гр за 28лв.
Активен
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #99 -: Август 16, 2016, 07:48:57 »

Е не е толкова трагично положението според мен!По добре да има на тази цена, от колкото да няма нищо.Аз съм сигурен , че доста хора ще си купуват, въпреки завишената цена.Аз лично, не съм очаквал цените тук да са еквивалент на евровата им цена вън, даже мислех че калиманци ще пресолят манджата още по яко, но за мен това е допустимо горе долу.С моето пушене хич не ме бърка, да му мислят колегите дето сецат по яко  Ухилен!Моя милост със сигурност ще си купува,най малкото щото имам няколко магазина на калиман под носа, а и мразя да се занимавам с интернет поръчки.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #100 -: Август 16, 2016, 08:10:15 »

Разбира се,че е добре да го има,за да спасява абстиненцията Ухилен
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #101 -: Август 16, 2016, 10:53:24 »

Колкото и да е странно, но цените тук са умерени за Европа. Просто за сравнение, ето цени за Питърсън в Италия: http://www.bollitopipe.it/pipe-tobaccos-peterson-c-656_657_675.html

Ето цени за Сам Гавид, също в Италия: http://www.bollitopipe.it/pipe-tobaccos-samuel-gawith-c-656_657_669.html

Не защитавам КК, нито съм на процент там... Дайте да гледаме по-реално на ситуацията - по-добре да ги има тютюните на тия цени, отколкото само да ги плюеме, че внасят компоти и да въздишаме по "западняците". Най-малкото, тези хора заслужават похвала, щото се съобразиха с нашето мнение и внесоха няколко много истински тютюни.

P.S. У немско Сам Гауит струва 12.85 евро за кутия, в Синджеко са по 15 франка. Нека да сметнеме, колко лева излизат с доставката...
« Последна редакция: Август 16, 2016, 11:07:32 от pinhead » Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #102 -: Август 16, 2016, 11:32:32 »

Аз съм доволен, да не ме разбере грешно някой!Абсолютно съм на мнение, че хората заели със задачата да осигурят качествени тютюни на нашият пазар, заслужават огромни адмирации!Също така, смятам че го направиха по най грамотният начин, като предварително сондираха мнение на организираните от тях презентации.Убеден съм, че благодарение на това имаме добра селекция тютюни на умерени цени!Както се казва, всеки сам да си преценява, за мен всичко е ОК!
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #103 -: Август 17, 2016, 02:23:58 »

Момчета, тия тютюни ако са скъпи, няма да се купуват и ще им залежат, така да се каже. Значи после си купувате отлежал на същата цена.  Намигване
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #104 -: Август 17, 2016, 04:52:42 »

Наистина Калиман Карибе направиха голяма крачка в положителна посока.Поздравления за това.До сега отнасяха повече негативни мнениия,но...Браво!И аз мисля,че цените са нормални,важното е,че вече има сравнитеелно хубави  тютюни.Дано се поддържа редовно и наличността.За това,какво с точност предлагат-утре ще отскоча до мола,ще разузная,и ще докладвам.Имаме си приказка с едно от момичетата продавачки,тъй,че и снимков материал може да има.Усмивчица
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!