PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 01:41:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Изпечатай  
Автор Тема: За Вехтия - композиция 1858-ма...  (Прочетена 45718 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #15 -: Март 31, 2014, 09:54:33 »

Ша черпим, Вехт, как да не черпим!
За съжаление, екставагантен е вече тоя, дето не носи анцуг като се шляе из града и не ходи у Най Клуб... Лулата е едно от хобитата, дето си иска постоянство и отдаване и не възнаграждава припряния, не дава резултат без усилие. Та тва, щеш не щеш, си пресява хората...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #16 -: Март 31, 2014, 10:12:30 »

 Съгласен съм!

  Лулата е нещо като секса след 50-те - правиш го ба-а-авно, с разбиране и наслада. А не като зайците - за бройка. Ухилен
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #17 -: Април 01, 2014, 06:25:13 »

И  аз съм фен на  хубавите неща  Усмивчица 
ето с това си режа Пиратския  Кейк



Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #18 -: Април 01, 2014, 10:21:32 »

Леле това има повече слоеве от самурайския меч , или е на катаната малкото братче . Определено , много качествено острие .
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #19 -: Април 01, 2014, 09:24:42 »

Това вече би трябвало да е дамаска стомана.Ето линкче към мой познат италианец от фейса-много ценя работите му.
https://www.facebook.com/denis.mura
« Последна редакция: Април 01, 2014, 09:26:33 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #20 -: Април 01, 2014, 09:39:47 »

 :)Балкане,впечатляваща колекция.Жив и здрав да си-никога да не се налага да ги ползваш за самозащита!
Гледайки хубавинките ти,се сетих за един друг колекционер на ножове-покойния Джоко Росич(покой на душата му).Той разказваше една история(която може би знаете)-как е започнал с колекцията.Като малко дете баща му го завежда на футболен мач.Там той е впечатлен от вида на корав селянин от зрителите,който в навущата си носел голям нож.Малкият Джоко не откъсвал поглед от ножа,та самия селянин забелязал любопитството му.Казал му(цитирам по памет)-"Дете,истинският мъж трябва да има нож в себе си.Може един път в живота да се наложи да го използва,но трябва да е до него".
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #21 -: Април 01, 2014, 10:36:52 »

Аз от дедо ми се научих. Той никога ама никога не се разделяше от ножа. Все си носеше със себе си откакто го помня и докато не умре все си имаше. Една такава голема чикия вързана за колана му с кожена връв.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #22 -: Април 02, 2014, 05:10:10 »

..... де да знам , ама що на ножа се гледа основно като вид оръжие , пък и по времето на дедовците ни, пък и сега -без нож не можеш да си нарежеш хлебеца ... пък в ония времена са били едни самуни хлябовете , и за това ножовете са били яки ....
та така требва си и папкане , и без лебец нема как да си истински мъж ....
Активен

POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #23 -: Април 02, 2014, 05:15:05 »

Аз пък не се разделям с едно швейцарско ножче .Много ми е свидно . Само в банския не съм го слагал . Супер функционално , а и е подарък от близък приятел , който почина наскоро . Нож просто си трябва !
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #24 -: Април 02, 2014, 07:46:33 »

 Аз от време оно съм си фен на разни пуцащи, фърлящи огин и жупел, зер та и пушек приспособления.
 На ножеве - то же. Не държа ножът да е марков, въпреки че притежавам един такъв качествен и съм пре-доволен от него. Важното е по фасон да ми хареса, а и да не е правен от кашкавал. Удобен ли е - вечно е мой!
 Имам нейде 4-5 различни, повечето - "китайци". Но имам странното свойство - хване ли ми окото някой нож - оказва се добър. Явно покрай професията съм си изаботил окомер за някои неша. И с въдиците е тъй - влизам в магазина, погледна някоя, взема я - кога разчета марка и цена - уйде коньо у ряката !! Ухилен Все на хубаво налитам бре!!
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #25 -: Април 02, 2014, 07:49:38 »

..... а още старите хора, най-паче от юго-западния крайчец на татковината, са го рекли:
 " - Йедно мажко дяте, га види пищоль, па и нож - не му ли светнат очите - Нцъ! Не ке го биде !!
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #26 -: Април 02, 2014, 09:02:26 »

Да ви кажа, най-сладко си режа плъговете с един карбонов Опинел 9-тка, дето Геца го оплю знаменателно...  Ухилен А без сгъваем нож никъде не отивам - все ще ми потрябва за нещо. Въпреки че съм установил, че едно от тия най-малките викториноксчета, дамските, върши над 90% от работата на голям нож в ежедневието.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #27 -: Април 09, 2014, 12:13:45 »

Balkanboy  аз зарад лула и схващането че съм позьор аи млад (коет вечене е така) съм си имал доже проблими с бизнеспартнери... Е веро те беха тъпи копелета , на ефактчете гледат като нек ф наглец
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #28 -: Април 09, 2014, 07:31:11 »

Balkanboy  аз зарад лула и схващането че съм позьор аи млад (коет вечене е така) съм си имал доже проблими с бизнеспартнери... Е веро те беха тъпи копелета , на ефактчете гледат като нек ф наглец

 Друже! Ти, или си афектиран, или си лапнал горещ картоф, че нещо трудно ти разгадавам? Ъ? Ухилен
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #29 -: Април 09, 2014, 08:07:26 »

Balkanboy  аз зарад лула и схващането че съм позьор аи млад (коет вечене е така) съм си имал доже проблими с бизнеспартнери... Е веро те беха тъпи копелета , на ефактчете гледат като нек ф наглец

 Друже! Ти, или си афектиран, или си лапнал горещ картоф, че нещо трудно ти разгадавам? Ъ? Ухилен


Грешиш ,приятелю ! Климент си е пич ,та дрънка ! Нали е родом от Пловдив .Просто пише на  таблет докато се бръсне . Понякога и аз го препрочитам по пет пъти , за да разбера за какво става дума , ама така е с класиците . Наздраве Климе !
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!