PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 04:05:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся информация за струг  (Прочетена 15659 пъти)
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2014, 07:12:05 »

Потърси някой с преса, че с тоя чук няма да завърши добре. Аз не бих нагрявал в никакъв случай
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #16 -: Октомври 10, 2014, 05:22:10 »

Русене,
Намери от някой познат, дето се занимава с коли, скоба за вадене на лагери, ама по-големшка!
Другия номер е, да използваш като избивка стар лагер, или вложка / камък / за "гедоре", който пасва по размер, за да биеш точно по кожуха на лагера. Става и с дълго парче тръба, надлежно челосано... ама ти сигурно си го знаеш.
 И въобше - с лагрти и валове - мно-о-ого внимателно. Со кротце, со благо и со малце кютек!
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #17 -: Октомври 10, 2014, 06:45:42 »

...И въобше - с лагрти и валове - мно-о-ого внимателно. Со кротце, со благо и со малце кютек!...
Подкрепям на 100%! Детайли с циментация се трошат на много гадни, малки и остри като бръснач парченца, които летят с голяма скорост и се забиват дълбоко на невъзможни места.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #18 -: Октомври 10, 2014, 07:53:39 »

Руско,колегите са прави-намери някакво приспособление,скоба или дорник.Нагряването на лагер е риск,поради неравномерното разпределение на температурата.Лесно се изтървава ситуацията.За мазането,не мога да ти кажа,защото по принцип не ти знам бюджета.Наблюденията ми са върху гресите на Шел и СКФ/работим с тях/-перфектни,но цифра.Може да хвърлиш око на каталозите им.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #19 -: Октомври 11, 2014, 10:34:29 »

Руско,колегите са прави-намери някакво приспособление,скоба или дорник.Нагряването на лагер е риск,поради неравномерното разпределение на температурата.Лесно се изтървава ситуацията.За мазането,не мога да ти кажа,защото по принцип не ти знам бюджета.Наблюденията ми са върху гресите на Шел и СКФ/работим с тях/-перфектни,но цифра.Може да хвърлиш око на каталозите им.

 Ухилен Да довърша-аз от тати знам,че за да работи дълго и добре една машина,трябва постоянно да се следи дали си има всичко.Мазане,охлаждане...Има ли ги,каквото и да слагаш/подходящо,де,без значение от марката/,лагери,втулки и механизми ще работят и ще пеят.Ще ти се отблагодарят,сиреч. Намигване
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #20 -: Октомври 13, 2014, 08:28:33 »

Русене, метни некое фото бе, как да ти влезем в положение?
Активен

Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!