PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 12:41:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: The Missouri Meershaum Company  (Прочетена 13839 пъти)
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Октомври 09, 2012, 05:42:45 »

Аз останах доста изненадан от царевичните лули, признавам в началото и аз бях малко скептично настроен, но преживяването от пушенето им определено ми допада. Особено в по-полеви условия, примерно аз както обичам да разпускам по планините от време на време е идеално решение, за да не се притесняваш много за съхраненито и пренасянето им. Проблем е обаче, че не мога да си намеря такива филтри. По-рано питах в друга тема за някъв преходник, предложиха ми да опитам без филтър да ги пуша, но това се оказа много кофти идея. Едно въгленче мина през мундщука и успях да си изгоря гърлото (много неприятно преживяване).
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #16 -: Октомври 09, 2012, 07:51:08 »

Аз ще си поръчам,така че ще те имам предвид.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #17 -: Октомври 09, 2012, 09:34:37 »

Аз останах доста изненадан от царевичните лули, признавам в началото и аз бях малко скептично настроен, но преживяването от пушенето им определено ми допада. Особено в по-полеви условия, примерно аз както обичам да разпускам по планините от време на време е идеално решение, за да не се притесняваш много за съхраненито и пренасянето им. Проблем е обаче, че не мога да си намеря такива филтри. По-рано питах в друга тема за някъв преходник, предложиха ми да опитам без филтър да ги пуша, но това се оказа много кофти идея. Едно въгленче мина през мундщука и успях да си изгоря гърлото (много неприятно преживяване).
Денис,докато си набавиш филтри,намери балсово дърво,и спокойно може да си направиш филтри.Режеш пръчици с триъгълен профил,да може да влизат в мундщука,и си готов.Точно това са филтрите на Савинели.Балсовите пръчки може да се намерят(вече го писах,но не сте видели май) във магазините за Хоби и развлечение(май така бяха)-използват се за авио и корабни модели и прочие.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #18 -: Октомври 10, 2012, 08:57:35 »

Аз ще си поръчам,така че ще те имам предвид.
И мен моля......
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!