PipeZone PipeZone
Май 08, 2024, 01:23:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: HU White dog  (Прочетена 2653 пъти)
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« -: Юли 31, 2015, 05:14:37 »

  
Чета ревюто - wood oak кесинг...викам си...дървесно дъбов вкус...Виржиния - те такова животно нема. Поръчах си го от чисто любопитство. После даже малко съжалих. Мисля си ... ще дойде някаква сюреалистика от тютюн, вода, захар и дъбови стърготини. Абе шоколадова торта с кетчуп и майонеза.
В крайна сметка пратката дойде. Повъртях малко White dog -a в ръце и любопитството надделя. Отворих го, помирисах, напълних една лула, запалих и...ДОЙДЕ ОЧАРОВАНИЕТО!
  Тютюнът е лентовидна нарязка, перфектна влажност, напълно готов за употреба. Гори много добре от начало до край. Няма и следа от сиропирана сладникавост. Ароматът на дърво е изключително лек и ефирен, едва едва доловим, абсолютно ненатрапчив. Тютюнът притежава всички вкусови и ароматни качества на чистата Виржиния с този лек и загадъчен дървесен нюанс, който великолепно допълва и идеално се вписва в общата ароматна експлозия. В никакъв случа не го определям като ароматик.
Напълно подходящ евридей тютюн. Със сигурност ще си го поръчвам и занапред. Това ми е третата поредна Виржиния на HU(сега съм на такава вълна) и е толкова общ и същевременно толкова различен от другите два(Sunset и Haymaker).
Заслужава си да се пробва.
« Последна редакция: Юли 31, 2015, 08:39:51 от ozzy » Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!