PipeZone PipeZone
Май 15, 2024, 11:54:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: W.O. Larsen - Shamrock  (Прочетена 4274 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Юли 15, 2012, 02:49:45 »

Ето,че Ларсен имали и добри тютюни.Полусладка червена и оранжева вирджинии.Много добър флейк.Един от най-старите тютюни на датския пазар.Защо  Калиман карибе твърдо си наблягат при вноса на компотите-не знам.



« Последна редакция: Май 29, 2016, 12:11:04 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #1 -: Септември 17, 2012, 11:01:25 »

щото калиман внасят тутун за лули колкото за асортимент - виж, че един няма като хората освен давидоф роялти и то не знам дали е техен. те и от пурите внасят само резачки, щото тук почти никой нищо не разбира - важно да е голяма и смрадлива пурата, а тютюнът за лула да мирише на клан-клан недоклан и толкоз.
а и кутийките на компотите на ларсен са много файски - изглеждат като да си пъхаш любимите детски джаджи, а вътре кво има не е важно. а и се набутнаш вкупом със 100 грама отма.
не знам как така внесоха erinmore
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Септември 19, 2012, 08:41:12 »

 :)А,не е така.Има разбирачи на пури.Преди време бях запалил Key Largo на GLP .В него има тютюн за пури,общо взето доста качествен тютюн.Та,един господин подуши,и каза-"Някой пуши качествена пура".Явно има познавачи-аз си признавам,че нищо не разбирам от пури.Не ме и влече.Чувал съм,че си ги внасят отвън(нелегално,естествено).И,че не само кубинските са хубави,ама нейсе...
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!