PipeZone PipeZone
Май 15, 2024, 11:32:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Esoterica Tobacciana-Ramsgate  (Прочетена 3874 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Септември 09, 2012, 08:21:25 »

Първата ми среща с тютюн на този бранд.Изненадан съм приятно-ароматик по мой вкус.В началото се чудих,дали съм направил правилния избор,но....Качество на Cornell & Diehl ,но нещо по-различно от техните тютюни.Смес от тъмна и златна вирджиния,пресовани и ферментирали до черно,фино натрошен флейк.При отваряне на пакета,аромата те кара да завреш нос,и да вдишваш-ухание на някаква билка и алкохол.Първата лула бе напълнена с недоверие,но след това всичко си дойде на мястото.След прилично изсушаване(много висока влажност)- леко и плавно,удовлетворяващо  горене.Ароматът остава до край.Препоръчвам го-поне да се опита!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #1 -: Септември 09, 2012, 02:28:53 »

Аз останах леко изненадан.Не очаквах ароматик от езотериката.Но наистина си заслужава,пуше се добре без филтър,защото е доста по-леко от друго което съм пушил от тази маркаДоста е мокър и се налага малко да поизсъхне.Доста приличен ароматик на добра цена.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Септември 19, 2012, 08:46:20 »

След жестоко сушене( 3 часа върху салфетка,около 20-тина грама) при влагата край морето,се оказа,че това е изключително благ и нежен тютюн.Добро попадение!Съгласен съм с Калин-мек е и в лула без филтър.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!