PipeZone PipeZone
Май 15, 2024, 09:56:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: еринмор в България  (Прочетена 5577 пъти)
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« -: Септември 17, 2012, 11:08:52 »

зачетох се в някакви послания на ози и се сетих, че единствеиня друг свестне тутун, който калиман внася отскоро е пакет на Еринмор. Пиша, щото може и въобще да не сте забелязали, а  и то го има само тук-таме по някои молове - май е къде 18 кинта. А си поделих един пакет с приятел. Преди не бях пушил. Резултатът:
-аромат: много приятен на натурален тютюн с някаква лека жилка на плодова или бегла цитросова ароматизация
- аромат за околните - много приятен, пак лек нюанс на зрели плодове стютюн, но без цигарен отенък
-тютюн: оптимална влажност и запалване, гори добре и изгаря равномерно
-вкус - според мене: натурално сладък на тютюни, без цигарен аромат да доминира сместа, има някаква ароматизация - но ми е трудно да кажа каква - някакви съвсем леки плодове узрели.
-обобщение: не е моят тютюн, но все пак мисля, че е страхотен. мисля, че за това говори особено фактът на абсолютното припокриване на аромат, аромат за околните и вкус на тютюна.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Септември 18, 2012, 09:51:44 »

Презентират го с аромат на цитрус-ананас.Може би по силата на внушението,но го усетих.Добър е.Попадение ще е,ако се усетят да внесат флейка.Ама ако ще правим реклама на вносителите-нека си платят Намигване.По-добрите тютюни ги внася друг,не споменатия от Климент.
« Последна редакция: Септември 18, 2012, 10:00:07 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Септември 18, 2012, 10:03:58 »

За това ли става въпрос, че не разбрах?
Първият ми тютюн до който се докоснах....първата лула, сантиментална стойност...
Съгласен съм, че е страхотно приятен за околните, но плодовете вече са ми много....да, мога от време на време да паля за усмивка, но дотам!
Определено има ананас!


Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Септември 18, 2012, 12:40:02 »

Пушил съм го много отдавна в оригиналния му вид на смес, после (още не знаех що е то флейка, ама ми хареса кутийката  Завърти очи) си го купих като флейка. Разликата между двете е огромна, но флейката си е мокра направо, за това пък издържа много.
С две думи, няма НИЩО общо с това, което продават сега, тук, освен може би етикета.
Осен това, от форума разбирам, че миришел на ананас. То, аз не съм много добре с носа, ама никакъв ананас не усещам на мирис. Аз го препоръчах на Cefy с първата лула, защото просто нямаше какво друго да препоръчам. Все пак горе долу става, ако много ти се пуши тук и сега. Слабичък ми е един такъв и безличен....
Ясно си спомням преди години, когато си го купих за първи път от будката на Солунска, тогава си миришеше на мед, ама яко. Сега няма такова нещо.

Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #4 -: Септември 19, 2012, 11:45:32 »

нямаше да е зле някой да ми беше платил да му правя реклама, ама не.
постнах инфото, защото аз самият съвсем случайно попаднах на еринмор тук. отдавна не влизам в магазините за тютюни и един ден в някакъв мол като го видях и паднах, защото това е май единственият много известен тютюн за лула, който в момента се продава у нас.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!