PipeZone PipeZone
Май 07, 2024, 03:18:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравейте!  (Прочетена 6992 пъти)
Atanas
Newbie
*
Публикации: 3


« -: Октомври 01, 2012, 02:58:22 »

Здравейте!
Регистрирах се в този много полезен форум и пиша първото си съобщение за да се представя  Усмивчица
Казвам се Атанас, на 33 години съм и пуша лула от около 5 години.Е, като казвам 5 години имам в предвид есенно-зимния сезон.Радвам се, че открих още почитатели на лулите, аз съм от Пловдив и познавам само още 5-6 души, които се наслаждават на това удоволствие/изкуство  Усмивчица Поздрави!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2012, 03:11:16 »

Здравей и добре дошъл,
вярвам, че форумът ще ти бъде полезен и ще се радваш на приятните моменти с лулата и комуникацията с нашата малка (надявам се не за дълго) общност.

Наздраве!

Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Октомври 01, 2012, 03:12:40 »

Добре дошъл!
Винаги нови членове са добре дошли!
Нямам идея, как се справяш с пушенето само през есенно-зимния сезон, но ... всеки си има начини!
Дано форума да ти е полезен и да намериш чрез него поне още толкова почитатели на лулите!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #3 -: Октомври 01, 2012, 04:52:38 »

 :)Добре дошъл и от мен!Радвам се,че се престраши и  си активен!Както виждаш-всеки споделя опит,пита,коментира...Надявам се и ти да не се притесняваш.Сигурен съм,че и от теб има какво да научим!Още веднъж-Добре дошъл!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Snoobyx
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 77



WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Октомври 01, 2012, 07:18:03 »

Добре дошъл и от мен! Усмивчица Хубаво е, че от време се разраства обществото, едно хоби е много по-приятно, когато имаш с кой да го споделяш.
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2012, 08:41:41 »

Здравей и добре дошъл!
Активен

kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2012, 06:17:02 »

Здравей и добре дошъл.Мислех,че в този прекрасен и артистичен град има повече самишленици,но явно положението е еднакво на всякъде.И все пак, ставаме все повече.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!