PipeZone PipeZone
Май 10, 2024, 05:22:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Изпечатай  
Автор Тема: Хоби изработки  (Прочетена 111160 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #75 -: Август 26, 2015, 10:35:03 »

Цитат
...Замислил съм една серия ментета на Кастело или Дънхил за старт в живота...
Лошо няма бе, Русене! Много "артизъни" са почнали (а и продължават) именно по тоя начин. Просто ги правиш по-добри от оригинала и си в джаза. Те ти един пример от Дънхил за начало  Намигване:

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #76 -: Август 27, 2015, 08:04:22 »

Това прилича на историята с пича къде се оженил за Японка, а тя впоследствие се оказала китайско менте.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #77 -: Август 27, 2015, 10:51:40 »

Е вие от майтап не вдявате , под достойнството на всеки е да го направи . то ще го направим като Дънхил , ама да се изложим така няма да стане .
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #78 -: Август 27, 2015, 11:04:59 »

Нищо, нищо - ти се "изложи" с тая точно форма, па им покажи на капиталистите, че и чеп за зеле не става от тех...  Ухилен Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #79 -: Август 27, 2015, 02:19:14 »

Не вденахте метафората с Японската булка.

Идеата беше че п..ка си е п..ка. И на едната й е като на другата. Така е и с лулите.

Сега, аз имам смесени чувства към ментетата на Дънхил, защото като правиш ментета, още повече раздуваш мита за "бранда". Демек толкова сме яки че и ментета има.  Спорет мене требе да се игнорират докато не изчезнат от колективната памет на пайп смокерите.

От друга страна пък, ако успееш да ги докараш едно към едно при положение че имаш мостри, тогава не е лошо да се изгаври човек с овче-балъците и да им изсмуче кинтите до последно. Като ще праат финансови жертви в името на кумира, поне да ги олешиш и да жугнеш. Колко е етично да скубеш заблудената маса е друг въпрос, но .....
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #80 -: Август 27, 2015, 02:47:37 »

Дай да не му разводняваме темата на Русен - аз съм виновен де, пръв започнах, признавам си веднага. Темата сме я чепкали до безумие, ма ако трябва, пак ще почнеме... Но в нова тема.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #81 -: Август 27, 2015, 02:49:21 »

Значи няма да спами темата , въпроса е че една , лула на Дънхил няма нищо необикновенно в нея , освен името .Сега една лула на Гец ,Жоро Бояджиеев или Десо Гечев , слага повечето Дънхили мънхили , кастелота , мастелота не във вътрешния джоб ,ами незнам къде .
Само балъците служат на марката и не виждат че масовите лули нямат нищо освен името в тях .
Дизайн , изпълнение , замисъл , качество ,цветово представяне и начин на пушене са 110 пъти по добри на всеки артизан отколкото на една серийна Дънхил .
Сега едно е да ядеш бутиков шоколад от някой магазин друго е Милка от  от 1 и 60 лева .
Не се лъжете на Дънхил най доброто са тютюните и то правени от Орлик за да се продават под търговското название Дънхил .
Мъртва фирма с история .
Жалкото е че булшинството тъпи юзъри от напредналите капиталистически държави държат на марката и на името
А какво взимат на тия цени , отделен въпрос
Значи пак повтарям всяка лула на нашите майстори е много по добра от Дънхил или кастело .
Било е и е минало времето когато са били качество и т.н
Нашите хора ги превъзхождат много пъти .
Мисля с това да спрем да спамим тука , всичко започна като майтап относно маркетинга , нека да не спамим тая тема
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #82 -: Септември 02, 2015, 05:35:30 »

Една нова луличка от бриар със пръстени от тъмен орех и рог . Вътрешна втулка от делрин за заздравяване на снадката .





« Последна редакция: Септември 17, 2015, 08:33:14 от ozzy » Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #83 -: Септември 02, 2015, 05:36:34 »

и още





« Последна редакция: Септември 17, 2015, 08:34:32 от ozzy » Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #84 -: Септември 03, 2015, 05:12:37 »

и още

...а утре "И ОЩЕ" 3 заготовки за бъдещите си творби очаквай Руско!
Активен

rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #85 -: Септември 03, 2015, 07:02:44 »

Благодаря много бате Десо , благодаря ви момчета , вие тримата знаете кои сте .
за помоща и за съветите и за опита . много ми помагате като майстори , благодаря ви много , и най вече на бате Десо .
« Последна редакция: Септември 03, 2015, 07:07:06 от rusen plovdiv » Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #86 -: Септември 04, 2015, 08:44:46 »

... тъй-тъй ... ,
ако перифразираме бат Ози , за мустаците ,
то на бати Десо виж как му пораснаха мустаките ,
и твойте така ще порастат ,бате Руско , ...

 Ухилен
« Последна редакция: Септември 04, 2015, 08:47:00 от тедо » Активен

rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #87 -: Септември 04, 2015, 09:00:05 »

Мустаци не ми отиват , аз съм със катинарче бе хора , със мустаци съмкато Брад Пит във Гадни копилета .- найн найн найн
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #88 -: Септември 05, 2015, 10:58:56 »

Една нова луличка от бриар със пръстени от тъмен орех и рог . Вътрешна втулка от делрин за заздравяване на снадката .

Тaз я видях нa живо и е много по-крaсивa отколкото нa снимкaтa! Брaво!
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #89 -: Септември 14, 2015, 10:27:57 »

Напукано яйце реверс калабаш със пръстен от чимшир





« Последна редакция: Септември 17, 2015, 08:39:25 от ozzy » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!