PipeZone PipeZone
Май 04, 2024, 01:26:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Абсолютен Аматъор - Аз  (Прочетена 15479 пъти)
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Октомври 27, 2015, 12:54:02 »

При последната фаза, както казваш, влагата остава в долната част на огнището при отвора на димния канал. Не знам защо ти гасне, честно и на мен си ми гасне непрекъснато, от години не им обръщам внимание и си ги паля отново.
Ако все пак толкова те дразни, че гасне след като си пушил около 30-40 минути (горе долу това е капацитета на тази лула, на око разбира се) пробвай да промениш начина на пълнене. Сложи в дъното съвсем малко и рехав тютюн, а  по-нагоре по-плътни щипки може да се оправи. Всъшност това дали ще ти гасне лулата зависи предимно от тютюна, който използваш, при условие, че лулата е правилно пробита.
Предвид горното, като направя малка сметка, разбирам защо едно бикче ми трае седмица, а не месец Усмивчица

А, да, ако е с филтър, по принцип той пречи на притока на въздух, респективно кислород и на нормалното функциониране на лулата. Така че пробвай да го махнеш, ако има такъв. Ако има метален "израстък" вътре, задължително го махни.
« Последна редакция: Октомври 27, 2015, 12:55:48 от gbpipes » Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #16 -: Октомври 27, 2015, 08:18:57 »

Даже до час пафкане го докарвам .. големичко е огнището , като се има предвид че една щипка накрая отива фира , щото вкуса вече почва да ме дразни и я гася умишлено. Ще пробвам тоя метод на пълнене да видим дали ше има ефект , а лулата е с 9мм филтър да ! Пробвах и без него .. , ама май не съм дорасал още , по горещ и серт ми идва дима ! Инак като цяло пуши доста по балансирано от "Крушевата украинка" , ама и бая тютюнец лапа де . Благодаря Ти много за съвета и лафа !  Усмивчица
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #17 -: Ноември 02, 2015, 10:12:25 »

Добре дошъл!
Ако се вейна до нашите, в С.З., може и да споделим по лула...
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #18 -: Ноември 02, 2015, 10:29:47 »

Оооо , с най голям кеф бих пафнал некоя лулица с теб друже ! Ше почерпя един малц !  Завърти очи
Бих се радвал на всеки , който се обади минавайки през Гъзората ... да пафнем по лулица и да полафим !
Ай Ви гесеме да си имате : 0877667507.

« Последна редакция: Ноември 02, 2015, 10:38:14 от RocKonoff » Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #19 -: Ноември 03, 2015, 12:11:32 »

Добре дошъл Усмивчица
Ще израстнеш и доста ще ти се промени вкуса , но всеки е тръгнал така .
хайде хладен дим ти желая
Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2015, 07:01:45 »

Стара Загора е хубав град,с хубави хора ;)Няколко от най хубавите ми години преминаха там.
Добре дошъл.
Активен
чичо лео
Jr. Member
**
Публикации: 85


Ел. поща
« Отговор #21 -: Ноември 23, 2015, 11:19:13 »

Стара Гъзора. И със хубави мацки,още по-точно, Ники.  Добре дошъл!
« Последна редакция: Ноември 23, 2015, 11:31:14 от чичо лео » Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!