PipeZone PipeZone
Май 04, 2024, 09:10:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: 'драстЕ!  (Прочетена 11167 пъти)
NorthWest
Newbie
*
Публикации: 15


Ел. поща
« -: Март 22, 2016, 09:18:07 »

'драстЕ, приятно ми е да се запознаем. Казвам се Деян, дете на Дивио Северозапад (както показва и никът ми). По професия инженер-химик, в свободното време какво ли не - кожар, конструктор, малко строител, механик.... какво ли не. По лули се запалих преди повече от година вече и след поглъщането на тон информация започнах с логичното начало - ароматни тютюни (ще ме прощават някои колеги тук, ама българин в български форум да му казва tobacco ми е меко казано странно). Реших че е време да мина на страната на правоверните (считай - "английски" блендове и т.н.) но не мога да се снабдя с такова чудо... търся и ровя ама не. Не ми се поръчва от чужбинско, ако някой колега има запас - да свирне и ще измислим нещо Усмивчица
Отскоро се снабдих и с няколко килца Вирджиния и Ориентал и експериментирам с ферментация, ще държа в течение по тоя въпрос.
Та така, привет!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #1 -: Март 23, 2016, 05:43:34 »

Привет и добре дошъл.
Активен
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #2 -: Март 23, 2016, 10:15:30 »

Добра среща (онлайн) и приятно прекарване във форума!
Активен
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #3 -: Март 23, 2016, 12:12:50 »

'драсти ! 'ладен дим !  Ухилен
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
NorthWest
Newbie
*
Публикации: 15


Ел. поща
« Отговор #4 -: Март 23, 2016, 01:15:36 »

Ладен дим е много важно нещо! Наскоро (сравнително) се опитвах да вкарам един авер в правата вяра. Взехме му неква непретенциозна лулица (на бай Брог май беше), тутунец го черпих от моите келяви запаси, показах му как стават нещата, да подръпва лекинко докато влезне през Райските порти та право у Нирвана... излизам за мъничко от стаята, връщам се а вътре все едно печка гори - едни пушеци, една миризма на прегорело дръвце а нашия седи с кеф и дръпа ли ама дръпа... Какво правиш бе човек, питам го, а нашия ми вика - аз така съм си свикнал, цигарите ги пуша на 4-5 дръпки  Ухилен Ухилен

Та така, ладен дим, пълна лулица и читав тутунец, удоволствието е гарантирано (както казваха в не знам коя реклама).
 Усмивчица
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Март 23, 2016, 04:59:40 »

Мархаба, Добре дошъл!
Активен

Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #6 -: Март 23, 2016, 10:59:35 »

Добре дошъл, колега и хладен дим. Кажи от къде точно си в тая северозападнала България, щото да не се окажем градски.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #7 -: Март 24, 2016, 06:32:24 »

Добре дошъл и от мен и само хладни пушеци!
Активен
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Март 24, 2016, 08:53:48 »

'драсте баце, мек и ладен дим ... ;-)
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #9 -: Март 24, 2016, 09:36:01 »

Ха добре си ни дошел!! Ухилен
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
nikcool
Newbie
*
Публикации: 26


« Отговор #10 -: Март 28, 2016, 06:08:10 »

Хладен дим и добре дошъл.

Ако продължаваш с домашно приготвен tobacco, може да кажеш някой чалъм дето не знам, пък и да кажеш къв ти е Ориентала, само тия 2 тутуна ли си намерил, и на кви пари, хубаво е да има повече.
Активен
чичо лео
Jr. Member
**
Публикации: 85


Ел. поща
« Отговор #11 -: Май 22, 2016, 04:23:40 »

Добре Дошъл!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!