PipeZone PipeZone
Май 03, 2024, 06:50:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво,да му се не види, направих?!  (Прочетена 13176 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #15 -: Ноември 04, 2012, 08:01:24 »

Само за пример, какво може да излезне....може би и нарочно....от подобно парче - Тод Джонсън,януари, 2010 г......http://todd-m-johnson.blogspot.com/
Пак казвам тук умишлено е търсен "ефекта", но....винаги можеш да пробваш...
отиваме на дискусия, все пак какво е една лула - парче дърво с два отвора...не, че тази ми харесва или си я бих купил/поръчал, но...разни хора, разни вкусове...
А от твоето парче може (даже съм убеден, че може) и да излезне доста по...така, когато ти дойде музата, вдъхновението, момента...
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #16 -: Ноември 05, 2012, 10:25:22 »

Само за пример, какво може да излезне....може би и нарочно....от подобно парче - Тод Джонсън,януари, 2010 г......http://todd-m-johnson.blogspot.com/
Пак казвам тук умишлено е търсен "ефекта", но....винаги можеш да пробваш...
отиваме на дискусия, все пак какво е една лула - парче дърво с два отвора...не, че тази ми харесва или си я бих купил/поръчал, но...разни хора, разни вкусове...
А от твоето парче може (даже съм убеден, че може) и да излезне доста по...така, когато ти дойде музата, вдъхновението, момента...

Благодаря ти и се надявам, че греша - Тод ги прави едни такива усукани, ама не и от отпадъчен материал, съвсем не. А моето прилича на върха на паметника пред НДК.
Все пак, много може да се играе с форми и дизайни....
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #17 -: Ноември 05, 2012, 11:44:47 »

Ами не знам от какво ги прави др. Тод, но по-грозно нещо не бях виждал....скоро...(тук мисля, че се е гонила ергономика за сметка на вида... Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен)
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!