PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 12:14:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 218151 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #45 -: Октомври 10, 2013, 08:28:45 »

Айде да се включа и аз с един Гауит - Brown No. 4 twist в един очукан Дънхил. И ракийка, че борим един долен вирус...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #46 -: Октомври 10, 2013, 08:33:38 »

Айде да се включа и аз с един Гауит - Brown No. 4 twist в един очукан Дънхил. И ракийка, че борим един долен вирус...

Как е на никотин? Въжетата на Гавит се отказах да ги пуша щото пребледнявам, облива ме студена пот и ми се завива свет ако ги маам на гладно.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #47 -: Октомври 10, 2013, 08:46:07 »

Ами силен си е, но аз към никотин съм си бая толерантен. Най-вкусен ми е след обяд, придружен с чаша силно кафе.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #48 -: Октомври 11, 2013, 07:32:30 »

Айде да се включа и аз с един Гауит - Brown No. 4 twist в един очукан Дънхил. И ракийка, че борим един долен вирус...

Как е на никотин? Въжетата на Гавит се отказах да ги пуша щото пребледнявам, облива ме студена пот и ми се завива свет ако ги маам на гладно.

Някои си искат пиниза-леко внимателно пушене,че хълцането няма спиране.Страшен никотинов удар,но след вечеря,и в чърчуърдън се държат доста добре.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #49 -: Октомври 11, 2013, 07:36:04 »

Стартирам покрай кафето с HH Old Dark Fired на MB в меершаума Вауен Голф.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #50 -: Октомври 13, 2013, 04:02:57 »

Днес покрай безкрайните ангажименти,успях на два пъти да пална Night Cap в два Стануела-с кафенце ,и със зелен чай(улавям се,че без нищо-подсладители,мляко,сметана,все повече ми харесва този чай).
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #51 -: Октомври 13, 2013, 09:28:05 »

Аз цел ден маам odissey на G. L. Pease, и все навънка на открито, такъв кеф е направо неам думи.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #52 -: Октомври 14, 2013, 07:35:51 »

Старт-кафе с Golden sliced на Orlik!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #53 -: Октомври 18, 2013, 07:51:54 »

Не мога да не споделя еуфорията. Току що си отворих един буркан My Mixture 965 и в една Cherywood на Danske Club (калпавата линия на Stanwell) С Липтон ъръл грей подсладен с кленов сироп и подсилен с уиски........ някакво екстатично състояние направо.
Едва ли ще узнаем името на клиента който си е записал рецептата под номер 965 в тедрадката на Алфред Дънхил, обаче е ощастливил сума ти хора на тази планета....

Малеее ебаси патетиката съм....
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #54 -: Октомври 18, 2013, 10:33:13 »

St. Bernard Flake в един странен крив билярд. Унищожавам я тази кутия с невероятна скорост - много вкусен тютюнец!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #55 -: Октомври 19, 2013, 11:28:45 »

Ескудо в царевичак!  Готин
Малко щипе времето, но още се трае навън.....днес и утре ще събирам сергията от земеделската площ...комшийките (средна възраст 75 год) ме гледат странно докато дърпам греблото и смуча лулицата.....Кво ли си мислят - и тоз плисна легена! Ухилен
Събирайте слънце тез дни и приятен уикенд на всички!
П.П. За довечера съм подготвил - пура - Артуро Фуенте Хемингуей Шорт Стори Мадуро - некакво фигурадо....форма и име, които водят до други асоциации, ама като съм се хванал...(някой каза, че американише имат странни разбирания за гейско, мъжко, стилно и т.н  Ухилен Ухилен Ухилен)
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #56 -: Октомври 20, 2013, 08:42:07 »

St. Bernard Flake в един странен крив билярд. Унищожавам я тази кутия с невероятна скорост - много вкусен тютюнец!

От къде го купи този тутун?
 Искам да го пробвам отдавна!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #57 -: Октомври 20, 2013, 11:29:31 »

Варианти два:

Или от тука - http://www.annonces.de/Shop/cgi-bin/his-webshop.cgi?f=NR&c=em_67572&t=artikel_en

Или се разбираме тая седмица да се видиме и да ти дам - имам още една неотваряна кутия. Но те предупреждавам да не чакаш много, щото не гарантирам колко ще изтрае...  Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #58 -: Октомври 21, 2013, 12:32:30 »

Варианти два:

Или от тука - http://www.annonces.de/Shop/cgi-bin/his-webshop.cgi?f=NR&c=em_67572&t=artikel_en

Или се разбираме тая седмица да се видиме и да ти дам - имам още една неотваряна кутия. Но те предупреждавам да не чакаш много, щото не гарантирам колко ще изтрае...  Намигване

Моментално я заявявам, щом ти се дава. Звънни като имаш време / възможност
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #59 -: Октомври 21, 2013, 07:23:13 »

Аз пък продължавам да се мъча с Чоколейт флейк на СиГ.
Днес мисля, че направих последния опит с Покер - обратния калабаш на Гец! И пак неуспешно - не гори, не мирише, не ми е вкусен, груби флейки.
Мисле, че приключих с опитите! Сравнение за мен с Бобс Чоколейт на ГиХ не може и да става!
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!