PipeZone PipeZone
Май 17, 2024, 08:46:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: My Own Blend No. 111  (Прочетена 8742 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Октомври 01, 2012, 02:12:50 »

Описание от доставчика - Данишпайпшоп:
Флейк на базата на Вирджиния от Северна Каролина в комбинация с Перике и Кентъки.
По принцип бях скептик по отношение на кaчеството, но този път се изненадах приятно!
Като фен на Вирджинията бих казал - Отличен тютюн!
При отваряне на кутията - натурален аромат на вирджиния, сладък нюанс, с нотки на мед според мен!
Флейките определено са влажни, приложих съвета на Климент - пълнене и изчакване около 1 час преди да запаля - определено си струваше чакането - равномерно горене от началото до края, пълно изгаряне в резултат бяла плътна пепел!
Плътен и хладен дим!Определено трябва да се пуши мнооооооого бавно за да изпъкнат достойнствата!А си струва, повярвайте ми!
Намерен е доста удачно баланса между преобладаващата вирджиния и кентъкито и перике-то!Последните допълват и обогатяват иначе сухия вкус на вирджинията!Вкуса е преобладаващо сладък със средна сила!
Стига суперлативи от моя страна!Надявам се да имате възможността да го опитате лично!Аз препоръчвам с две ръце!





« Последна редакция: Декември 14, 2012, 09:52:36 от ozzy » Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2012, 02:23:33 »

И аз препоръчвам горещо. Според мен изключителен бленд. За жалост само от там ......
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Ноември 09, 2012, 11:43:37 »

Адмирации за блендера!Класен тютюн-дълбок и нежен.Плътен,разкриващ достойнствата си до края на чашката.Перфектно дозиран перик.Според мен-аристократичен флейк!Да си призная,бях скептично настроен към марката My Own Blend,но това,което мога да кажа сега е-Браво!Препоръчвам горещо!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Ноември 10, 2012, 12:49:24 »

Радвам се, че се е харесал!Наистина си заслужава!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #4 -: Януари 28, 2013, 07:13:39 »

Май и аз поемам към вирджинията и тоз тютюн ще е един от виновниците.Много ми хареса.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #5 -: Януари 28, 2013, 10:23:06 »

Има смисъл, има смисъл..... Намигване
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #6 -: Януари 29, 2013, 09:16:54 »

Май и аз поемам към вирджинията и тоз тютюн ще е един от виновниците.Много ми хареса.
Май езикът ми е станал на джапанка на все повече ми прилича на нейни флейк на мак барен. Знам, не съм прав ама........
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #7 -: Януари 29, 2013, 10:47:46 »

Жоро, позволявам си да потвърдя, че в действителност май езика ти е изтръпнал... Ухилен
Има общо, ама този си е с неговите достойнства и определно предимства (откакто ме отвори на него ми стана един от любимите).... Не мога да го сравня с Мак Баръна, има някои допирни нюанса, но 111 за мен е по-сладък благодарение предполагам на по-благородната вирджиния, по-?аристократичен?, по-вкусен като цяло...има и лек пиперлив нюанс, който му дава за мен определена неповторимост...
Как да се изразя по-точно незнам, а и едва ли ще мога да предам правилно моите си усещания.....
Мак Баръна за мен е по-рехав, 111 има ....тяло?....по-изразена плътност без това да го прави по-тежък или по-силен, неподходящ за ежедневна употреба
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Януари 30, 2013, 11:03:43 »

 Ухилен май си прав
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #9 -: Януари 30, 2013, 05:25:38 »

Ухилен май си прав

За езика - със сигурност......хихихихихихи
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #10 -: Февруари 15, 2013, 02:50:54 »

Доста време се чудех какво да напиша тук, четейки възхвалите и отчитайки, че на мен нещо не ми беше допаднал особено. Докато не изпуших последната лула от този тютюн. Разликата  се оказа твърде осезаема и то защото лулата преседя два часа приготвена без да успея да я запаля. Това по принцип ми се случва доста рядко, какво рядко направо си е едно на хиляда Намигване До сега обаче в такива случаи не ми е правило толкова силно впечатление промяната във вкусовите качества на тютюните. Разликата беше невероятна.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!