PipeZone PipeZone
Май 04, 2024, 11:49:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Привет от още един ентусиаст!  (Прочетена 15100 пъти)
MiltonR68
Newbie
*
Публикации: 15


« -: Декември 21, 2015, 06:06:53 »

Здравейте на всички! От скоро съм член на форума и мисля, че е редно и аз да се представя. Казвам се Милен, на 47год. от Варна. Надявам се с присъствието си тук,ако не с друго, поне да вдигна бройката на варненските пайпъри.Радвам се, че ви открих и че вече съм част от този прекрасен форум,от където научих много полезни неща и споделен от Вас практически опит.Лула пуша отскоро и още съм в графата на ентусиастите.До сега почти 30 години съм на цигарки,като за около 2-3 години ги бях спрял замествайки ги с електронни модове и изпарители. Модна тенденция с убеждаването за безвредност. Еми каквото й да казват - усещането не е същото. Паааара има,никотина те засища временно,но изпаряването не е като пушене на истински тютюн.Това е, все едно да вдишваш парата от пироефектите на някой рок-концерт или пиро-дима в обгазена дискотека. Течността съдържа глицерин,пропилен глюкол,никотин извлечен по химически път,и също някаква химия за овкусяване. И след като минах през дебрите на цялата тази алхимия,някак си,от само себе си,се върнах към оригинала на тютюнопушене.Казах си,абе тези хора,предците ни - векове наред,по глупави ли са били,че са приемали тютюна по този естествен път,пушейки лула.Така и започна моята история с лулата. Подкарах една стара немска лула от бриар, която стоеше само за украса в къщи.Закупих си и други две - Mr.Brog и една украинска.Така,бавно и славно се отдадох на табиетлийското усещане да си пафкам и релаксирам.За сега и жената е доволна,че не мирише гадно на цигари,ама да видим на пролет пердетата,как ще са приели по няколкото лули на ден обгазяване.В момента тютюните ми са от предлаганите на нашия пазар асортименти, но онзи ден направих и поръчка от смокинга, пък да взема и аз да се очовеча.Друг е въпроса,какво ще кажат за това мое начинание митничарите, ама,ще му мислим,като дойде пратката.
Поздрави и хладен дим на всички!  Усмивчица
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #1 -: Декември 21, 2015, 06:38:09 »

ХА, добре си ни дошъл!
Пожелавам ти приятно прекарване сред нас, нови полезни запознаства и хладен дим!!
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #2 -: Декември 21, 2015, 07:35:53 »

А добре дошъл. Хубаво е Варненци да сме повече във форума.

Аз не съм баш от Варна, ама нали от къде е жената, от там е и родата.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #3 -: Декември 21, 2015, 07:50:22 »

Добре дошъл!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #4 -: Декември 21, 2015, 08:22:36 »

Добре дошъл бъди и хладен дим.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
RocKonoff
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 118

viber:0877667507
Ел. поща
« Отговор #5 -: Декември 21, 2015, 08:32:38 »

Здрасти чуек ! Кфо си заръча от щатско ...  Усмивчица
Активен

Good tobacco in Good pipe & Single malt leads to Cosmic Orgasm
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Декември 21, 2015, 09:13:34 »

Добре дошъл наборе.Дано лулата да те грабне и да стане една от малкото неща ,които ни радват истински.
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #7 -: Декември 21, 2015, 09:45:13 »

Добре дошъл и от мен, Милене!
Активен

MiltonR68
Newbie
*
Публикации: 15


« Отговор #8 -: Декември 21, 2015, 09:59:09 »

Благодаря Ви за посрещането и Добре заварили на всички!
Здрасти чуек ! Кфо си заръча от щатско ...  Усмивчица
RocKonoff поръчах си едни 5-6 тютюна, дето тука старите пайпъри сте обсъждали и за които прочетох доста положителни мнения. Става въпрос за Autumn Evening, Pure Latakia,Early Morning,Nightcap и Red Odessa. Проблем обаче се оказа, че не ползвах конвертор за хамериканските теглилки с техните унции и се набълбуках с над 1,200 кг тютюнови изкушения. А даже ми се искаше и още да поръчам. Докато пристигнат ще си карам със Stanwell clasic,Mac Baren choice, Holger Danske и разбира се Davidoff Royalty.
Добре дошъл наборе.Дано лулата да те грабне и да стане една от малкото неща ,които ни радват истински.
Наборе, надявам се оттук насетне все повече да стават нещата, които да ни радват истински. Още повече, че децата пораснаха и поеха всяко от тях по своя път.
Активен
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #9 -: Декември 21, 2015, 11:17:12 »

Здравей Милен и добре дошъл във форума. Радвам се, че си избрал правелния начин на "пушене". Поръчал си много хубави тутуни, които със сигорност ще ти харесат. Съветвам те да купиш един букет цветя за жената, когато ти доиде пратката. Намигване
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Декември 21, 2015, 11:43:50 »

Привет и от мен!
Активен

mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: Декември 22, 2015, 06:07:08 »

Добре дошъл и от мен! Мек и хладен гларуски дим ти желая ...  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #12 -: Декември 22, 2015, 07:29:31 »

Добре дошъл и приятно пафкане в нашата кампания!
Активен
Gruev
Jr. Member
**
Публикации: 77



Ел. поща
« Отговор #13 -: Декември 22, 2015, 09:36:21 »

Айде и от мен още едно добре дошъл Усмивчица
Кой знае, с времето може във Варна да се умножим до толкова,  че да си правим сбирки по модел на софиянците.
Активен
gri6o
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 224



WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: Декември 22, 2015, 10:41:59 »

добре дошъл и от мен и хладен дим
Активен

gri6o
Be nobody а be yourself
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!