PipeZone PipeZone
Май 05, 2024, 12:55:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравейте на всички.  (Прочетена 12634 пъти)
nikcool
Newbie
*
Публикации: 26


« -: Февруари 13, 2016, 01:35:34 »

Оф, колко е трудно да говориш, за себе си.
Казвам се, Николай, от Варна, за  някой млад, за някой дърт, ама май станах на 47.
Обичам да се занимавам със софтуер и хардуер, и много да чета, иначе съм механик, в фирма подържаща СолвейСоди.
Та наскоро, ми влезе една муха.
Викам на жената, спирам цигарите, и ще пуша нещо, което ми доставя удоволствие, тровя се,  поне да се тровя с нещо, което ми е било кеф да го пуша.
Викам ще пуша лула.
Онаа ка  Шокиран ококори ей таквиз очи.
Да ама не.
Не можах да си намеря ни една лула, имах 3, пуших навремето, ех , славни маладини, Клан и Амфора.
Давахме на познати и неппзнати, на който мине и влезе в корекома, да вземе един пакет, мале къв кеф беше, и как се тешкареехме с аверите, кой с долари кой с бонове, ама, само тия дето имаха право можеха да се наслядят на удоволствието от запада, Малеее голямо табу и гонене беше.
От както се зачетох, и кво да видя, то Клана не бил такъв какъвто е.
Ами ся.
Викам майната му, ша се справим, да ама, не, дилемите станаха много, не намерих ни една лула, всичките купени, или по скоро подарени по Татово време, ама май по големия проблем е тютюна.
Кат са сетя тютна, съм го метнал още от 3 клас, що шамари съм изял, бати, тати, мама. за тоя гаден навик.
Кръсника ми беше каптан на кораб, що Дънхил,Ротманс, Камел, съм пушил, малииии, кат са сетя, всеки шамар си е стривал.
Нама ги тия цигари, няма го вече тоя тютюн, а спомена, усещането, погледите на всички вперени в тебе, защото аромата се носи навсякъде около тебе.Можеше да си вземеш само някоя цигара, на стрелбищата, или дъвка ТУРБО.Всичко западно беше табу, за да няма разложение на обществото от Капитализма.
Да ма забраненото е най сладко.
И ся май е горе долу същата работа, гледаме от въд голямото езеро, и завиждаме на ората, че пушат убав тютюн, и се чудим как да извъртим нещата.
С лулата започна на майтап, но там усещането е още по силно.Тешкарлъка мноо голям, кефа още повече.Е кой знай, колко не сме пушили, все пак нямаше свободен достъп, за да си копуваме.
И ся кво стана, няма ни една лула, с тия премествания, насам, на там, даже не знам от кога, не съм ги виждал, няма свестен тютюн, на прилична цена.
Остана мерака.
Е ша стане ама лека полека.Хубавите неща стават бавно.
Здрави и живи да сте, страхотен форум сте спретнали, и от всичко дето четох, вече знам, че нищо не знам.

Страхотен поздрав.
Хладен дим на всички.
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #1 -: Февруари 13, 2016, 02:21:05 »

Доре дошъл във форума. Щом имаш мерак всичко ще си дойде на мястото. Ще си намериш и лули и тютюна ще си нацелиш след някой и друг опит.
Хладен дим!
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2016, 02:34:31 »

Здравей
добре дошъл Усмивчица
и лули ще намерим и тютюн Усмивчица
обади се март месец като се върна  и аз съм от Варна.
Радвам се на нови варненци .
Хладен дим и пълна наслада ти желая
Активен
Emil
Jr. Member
**
Публикации: 86



Ел. поща
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2016, 02:58:05 »

Здравей!! Усмивчица Усмивчица
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #4 -: Февруари 13, 2016, 06:13:56 »

Добре дошъл.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2016, 07:26:58 »

А добре дошъл. И аз съм от Варна. По некакви странни обстоятелсва.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #6 -: Февруари 13, 2016, 07:29:35 »

Здравей.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2016, 07:41:21 »

Добре дошъл.Всичко ще си дойде на мястото,стига мерак да има.
Активен
nikcool
Newbie
*
Публикации: 26


« Отговор #8 -: Февруари 14, 2016, 12:09:37 »

Благодаря за посрещането.
Снощи брат ми се върна, и племеника също, че седнахме да се понапием.
Викам, търсете ми тутун, ако намерите, ша ви кажа ко да вземете.
Брат ми е Гл. готвач на някакъв ферибот, Испания Африка, пък племеника е барман в някакъв лайнер ли, не разбрах.
Та има лъч надежда в тунела.
Даже, брат ми вика, ей ти ми даде идея, кат си седна на някой шезлонг, ей тъй, на палубата, с чаша уиски и лула в ръката, ебати релакса вика.
Авера ми единия е в щатите, баше си мисли тая година да се връща, че не сме се видували мноо време, ще му хвърля мухата за тутун да намери, беше в Чикаго, ша видим.
Имам връзка сега и в Глазгоу, ама май там е скръб, още не съм се чул с него.
Брат ми вика, че в Испания е кът такива магазини.
Бабата пък, тъщата е на горе на север в Кантабрия, Сантандер, Торелавега, Билбао. ще я натиря да търси кат има свободно време.
Абе ще се справим.
Имам и проект в главата, вече направих 3 преси, винтови, обадих се на родата от Хасково за тутун, и там чакам отговор.
Много научих, от тук и от други форуми, за което съм ви мноо благодарен.
Ще дерзая.

Хладен дим на всички.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #9 -: Февруари 14, 2016, 03:46:17 »

Добре дошъл сред нас.Хладен дим ти желая.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #10 -: Февруари 14, 2016, 10:40:10 »

Николай, ако ми кажеш в кой град по-точно е тъщата, мога да потърся точния адрес на табакос или естанко както им казват тука, който е добре зареден с подходящите тютюни. Кадето и другаде да попита, ще и предложат първо тютюните   , които са за свиване на цигари. В Испания се продават много такива и са в кутии на които пише, че са за лула, защото не плащат акциз. Ако сметнеш за добре ми пиши на лични.
Активен
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: Февруари 15, 2016, 12:57:20 »

Добре дошъл, Ники! Мек и хладен дим ти желая ...  Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #12 -: Февруари 15, 2016, 03:29:44 »

Marcelino Saez de Sautuola 4 / 39003 - Santander ; Marques de la Hermida 64   / 39009 - Santander;San Fernando 26   / 39009 - Santander;Juan de Herrera 17 / 39002 - Santander
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Февруари 16, 2016, 03:54:34 »

Здрасти от мен и добре дошъл!

Дано възприемеш и научиш нови неща тук и да се радваш на приятни моменти!

Относно тютюна. Най-добрият вариант е да се зареждаш от щатите, ако можеш. Щом имаш връзка в/около Чикаго, надали ще е проблем, но при положение, че имаш човек там, който може да ти го донесе тук, същия спокойно може да ти поръча от smokingpipes.com или алтернативен магазин, да го получи там и да ти го донесе тук. Помисли си.
За нашите тютюни - май ще трябва да се сее определен сорт, защото разбрах, че това, което вирее май много не става, но това са само слухове, трябва да се пробва.

Хладен дим и от мен!
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #14 -: Февруари 16, 2016, 10:28:43 »

Ха здрасти и от мен! И за лулите ама хич не се притеснявай! Глей си кефа!
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!