PipeZone PipeZone
Май 15, 2024, 07:07:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ilsted virginia plug  (Прочетена 23639 пъти)
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #30 -: Август 28, 2014, 11:48:30 »

Благодаря ви Пин и Балкан!След прочит на вашите философски импровизации и виртуозност на изказа се чувствам някак...обогатен!!!Наистина -казвам го напълно сериозно,понеже изразните средства,които владея в никакъв случай не са обвързани толкова с логос-а,но пък  умея да различавам празните от смислените думи,за което ви благодаря още веднъж!За мен е удоволствие да ви чета и мечтая да ви чуя двамата "на живо",но сте ми много далеч!Надявам се един ден да се напушим,а от своя страна обещавам да пуша и вирджиния и ориенталски,макар че ,симпатиите  ми са повече към латакията..............но пък като се сетя напоследък на какви "латакии"  Ядосан съм попадал,виржинията си е направо за предпочитане!
Активен

Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #31 -: Август 28, 2014, 11:57:52 »

В контекста на това,което казах в последното си изречение по-долу ще препоръчам и заклеймя два тютюна на един и същ производител Робърт Маконъл.Тези,които обичат латакия ,а още не са пушили ,"pure latakia",скоро трябва да си доставят това пропуснато удоволствие и да не правят грешката да си купуват "латакия флейк" на същия производител!По-неприятно блудкаво и натрапчиво усещане, едва ли някой друг тютюн би бил в състояние да даде.
Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #32 -: Август 28, 2014, 01:03:57 »

Благодарим за топлите думи, Десо! Колкото до латакия флейкове, така и не успях да намеря нещо запомнящо се (то не съм и търсил сериозно де)... Още месец-два, да позахладнее малко, и ще почна да попълвам сандъчето с ориенталци и прочее смрадливи откровения, та твоята препоръка ще се вземе под внимание.

Чудно нещо е човека (доколкото аз се смятам за такъв...) - летоска, когато съм на вирджиния основно, си мечтая за ориенталци, докато не запаля такъв... Смрад и пренасищане на сетивата. Зимата е обратно - размечтая се за млада вирджинийка и наивно запаля една лула. Е нема такава бозава история. Все едно съм запалил некоя смотана цигара. Угодия немам, знам си го...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #33 -: Август 28, 2014, 01:21:40 »

Благодарим за топлите думи, Десо! Колкото до латакия флейкове, така и не успях да намеря нещо запомнящо се (то не съм и търсил сериозно де)...

Ако никога през живота си не си пробвал от божествения "Пензанс", тогава изказването е много на място. Аз бих се изказал по същия начин. Никога латакиева флейка не е привлекла вниманието ми с ниво на сатисфакция една четвърт от средностатистическа вирджиниева или вапер флейка.
Ако пък по някаква странна случайност си бил благословен с възможността да пафкаш пензанс, изказването ти ще бъде чисто богохулство и обида.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #34 -: Август 28, 2014, 01:34:53 »

 Ухилен Ухилен Ухилен Не, не съм пушил "Пензанс" - може да вземеш некоя флейка на следващата среща (ако се състои в обозримото бъдеще де). Пък аз тържествено обещавам, да не ти пробутвам разни долни мейнстримски вирджинии...  Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #35 -: Август 28, 2014, 01:54:12 »

Ухилен Ухилен Ухилен Не, не съм пушил "Пензанс" - може да вземеш некоя флейка на следващата среща (ако се състои в обозримото бъдеще де). Пък аз тържествено обещавам, да не ти пробутвам разни долни мейнстримски вирджинии...  Намигване

Язе не съм пушил латакия-ориентал смеси от неколко месеца вече.

Пушенето на латакия е обусловено от граматиката. И по специално от буквата Р (R за феновете на латиницата). Ако в името на месеца се съдържа съответната буква, пуши се латакия. Ако липсва, не се пуши.

Вирджинията се пуши винаги, така че не е проблем.  Летото предразполага към летна диета, и освежаващи напитки. Кафето летно време с цигара, а сядането вечер с уиски, коняк, чай и тежка латакиева смес не се препоръчва.

Леко-ароматните вирджинии и ваперите влизат в графата "свежи" тутуни, и върват с вода, плодове, бело вино, бира и сок от бъз. Ако ще се събираме докато е Август, (малко вероятна възможнос) ще се въздържим от латакии заради  буквата. Ако пък е през септември ще направим тържествено завръщане на латакията така както подобава.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #36 -: Август 28, 2014, 07:43:48 »

Значи точно преди малко една мешавица на Русен с латакия,ориентал и нещо си, ми дойде много добре с мастиката.... Завърти очи,сигурно съм подранил Намигване
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #37 -: Август 28, 2014, 07:56:12 »

Ще - просто тая пуста мастика ти е омешала вкусовите рецептори... Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #38 -: Февруари 13, 2015, 10:21:10 »

 Открих за себе си точното приложение на този тутунь!

 Надробен "cube cut" докъм милиметър - милиметър и пол'вина, слабо тъпкан в тънкостенен билярд.
 Така има повече "еърфлоу" в цялата работа и тънката стена не загрява, както с другите фракции !
 И се размирисва подобаващо, добра компания за благи питиета (за справка - "Днес пуших...").
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Страници: 1 2 [3]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!