PipeZone PipeZone
Май 05, 2024, 08:56:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Изпечатай  
Автор Тема: За Вехтия - композиция 1858-ма...  (Прочетена 45709 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« -: Март 30, 2014, 02:08:36 »

Ремингтън 1858 в комплект с Дънхил, тунингован от Георги Бояджиев... И двете пушат мнооого добре.  Намигване

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #1 -: Март 31, 2014, 11:22:56 »

УАУУУУ  впечетляващо , браво
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #2 -: Март 31, 2014, 01:44:49 »

 Ухилен

....а някой би казал , че тия две съкращават живота ....
Активен

Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Март 31, 2014, 08:08:07 »

Упс, следващато предизивкателство пред Жоро е да му сложи приклад от бриар!.....На Ремингтъна де! Ухилен
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #4 -: Март 31, 2014, 08:27:50 »

Тия две неща като че ли не върват едно с друго. Лулата винаги е символ на мира, въпреки че са я пушили и изверги като Йосиф Висарионович.
Един човек ако искаш да му придадеш миролюбив вид, му дай лула. Лулата отнема всякаква агресия защото предразполага към интровертност и контемплация.

Принципно лулистите обичат оръжията, но не са агресивни. Като символика въобще двете неща са несъвместими.

Това разбира се е мое лично впечатление, не претендирам за универсалност. Мен също ме радват оръжия, но остриета. Там съм маниак. На следващата сбирка мога да донеса некои хубави екземпляри.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #5 -: Март 31, 2014, 08:52:34 »

Един от най-запомнящите се персонажи (за мене) е Лий Ван Клиф в "За няколко долара повече" - хем мега лош, хем стрелец, хем пуши лула... А ако това ще ни успокои, сталин е обичал папироси - лулата е била за фасон и да демонстрира, че уж е човек от народа.

Носи ножове, носи - това е друга моя слабост. Ама както лулите и ножовете ги предпочитам да са по-класически...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #6 -: Март 31, 2014, 08:59:31 »

Един от най-запомнящите се персонажи (за мене) е Лий Ван Клиф в "За няколко долара повече" - хем мега лош, хем стрелец, хем пуши лула... А ако това ще ни успокои, сталин е обичал папироси - лулата е била за фасон и да демонстрира, че уж е човек от народа.

Носи ножове, носи - това е друга моя слабост. Ама както лулите и ножовете ги предпочитам да са по-класически...

Какво имаш предвид под "класически"? Ако е за стари експонати някакви, древни с антикварна стойност, немам такива. Имам ръчни изработки от български и руски майстори както и немски и американски, индустриално производство, но с хубава стомана. Имам и двайсетина със съмнително потекло, китайски и прочее, ама тия са ми ей така за колкото да имам. Хубавите са ми десетина парчета.
Следващата сбирка имаш един подарък от мене.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #7 -: Март 31, 2014, 09:06:51 »

Ето некои, ама тая е стара снимка, не се виждат три-четири хубави екземпляра.



Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #8 -: Март 31, 2014, 09:12:17 »

Балкане , бе ти си истински комита бе . Имаш за цяла македонска чета оръжия . Да си режат сланинкята и гръцмулите на турчалята  Ухилен Ухилен Ухилен Намигване

Корекцията е моя-Оззи.Колеги,моля ви,внимавайте за необмислени изказвания във форума,можещи да навредят на доброто ни име.
« Последна редакция: Април 01, 2014, 09:31:25 от ozzy » Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #9 -: Март 31, 2014, 09:23:16 »

Ся остава да снимаш и една тумба девойки и да кажеш - "Бе, е тва тука са част от жените ми..."  Ухилен Донеси нещо ръчно изработено да се порадваме. Аз, както и с всичко останало, съм скромен и няма с кво да се похвала. Пък и ме мързи да снимам - едно, че нямам интересни неща, а и съм ги прибрал на сигурно, че малкия тайфун ако ги докопа ще стане голяма беля.

Поздрави
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #10 -: Март 31, 2014, 09:27:42 »

Че донесем следващия път. Както ти казах, имаш един подарък от мене.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #11 -: Март 31, 2014, 09:32:09 »

Благодаря!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #12 -: Март 31, 2014, 09:37:00 »

 Мале-е--е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-е-еййи-и-и-и-и-и-и-ии......... Шокиран

 Опитах се да докарам "малето" до броя на ножевете, ма не успях.
Тъкмо се канех да отворя темата за оружието при хобитата, и зе че ма превари.
 Пине ! Ша черпиш ли едно пуцанье !? Найш как ма сърбят ръчичките ве-е-е-е !!
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #13 -: Март 31, 2014, 09:43:02 »

Има некакъв стереотип при пайп-смоукърите, а то е че всички са старомодни, имат брада повечето, афинитет към оръжия и ръчни изработки, определено интелектуално ниво и прочее и прочее. Некакъв еснафски тип хора.  По всички пайпърски форуми все тоя формат хора движат.  Да ги наредиш един до друг си приличат като две капки вода. У всички форуми се едни и същи теми.  Риболов, оръжия, бръснарски принадлежности, теология от време на време, хобита, кучета, ...... 90% от тех са консервативни, нема екстравагантност никаква, странно защо като видат човек с лула го зимат за позьор и фукаджия. Направо не се връзва. 
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #14 -: Март 31, 2014, 09:51:33 »

Хаха - това за брадите и на мен ми направи впечатление  Смотан
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!