PipeZone PipeZone
Май 07, 2024, 11:39:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравко Аспарухов  (Прочетена 8260 пъти)
blackiee
Newbie
*
Публикации: 1


Ел. поща
« -: Декември 09, 2013, 09:21:50 »

Привет на всички! Здравко съм, 43 годишен, София. Пушач от около 20 години, почти никакъв опит с лула. Инцидентно един приятел ми даде да опитам и страшно ми хареса. Наскоро купих 2 лули и от тогава е едно тъпкане, палене, гаснене, люто, пари, дай пак, език като ренде ... айде пак...  Ухилен "Сега винаги и навсякъде има МАТРЯЛ.." та доста тютюн прахосах, ама почнаха да стоят по по- добър начин нещата. Четох от този форум, гледах видео гайдове- при време и желание всичко е постижимо!  Усмивчица За форума- важни за мен са: начина на списване на темите, нормален български език в постовете, усмихнати по човешки отношения между съфорумниците... бе въобще- Ентелегентна работа на фона на всеобщата профанизация (без извинение). Уча се и все по- голямо е удоволствието от пушенето на лула. Сигурен съм, че участието ми в този форум ще добави в лулата ми и онази щипка магия, без която не можем...
Поздрави и... ХЛАДЕН ДИМ  Усмивчица
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #1 -: Декември 09, 2013, 09:39:22 »

Добре дошъл сред нас ! Радвам се , че си открил лулата ! Малко ти завиждам , защото за теб тепърва започва едно приключение в света на изтънчените удоволствия !
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #2 -: Декември 09, 2013, 09:50:31 »

Добре дошъл колега,

Всеки който с такава упоритост започва, остава пайпър за винаги. Тепърва ти предстоят неописуеми  моменти.

Хладен дим!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Декември 09, 2013, 11:05:11 »

Добре дошъл и от мен! Приятно изкарване тук и приятни мигове с лулите!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #4 -: Декември 09, 2013, 11:49:46 »

 :)Добре дошъл във форума и от мен!Радвам де,че ни избра за това ново твое хоби(да,лулата е точно хоби).Сам виждаш-дори от време на време да припламват искрички,пушим в мир.Това е идеята на лулата!Пуши и ти в мир!Сред нас.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #5 -: Декември 10, 2013, 06:12:58 »

Добре дошъл  и приятни  наслади Усмивчица
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #6 -: Декември 10, 2013, 09:19:48 »

Добре дошъл, хладен дим и да се кефиш на лулите  Усмивчица
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #7 -: Декември 11, 2013, 11:22:47 »

Добре дошъл!
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #8 -: Декември 15, 2013, 06:22:35 »

Здравей батка , силна агидка си имате в София . Поздравявам те със добре дошъл и те уверявам , че си на правилното място братче . А доколкото това където си наприсал " езика на ренде " то и аз съм минал оттам то е леко зачервяване в началото ама после идва големия кеф .
Абе и аз си мислех че пуша правилно , ама трябва да забравим всичко което е свързано със цигарите като пушене . И понеже и аз съм нервен пушач , като ме обземе страстта вдигам и градусите на лулата , ама не бива така .
Има много опитни хора тука и много свестни като хора и личности . Сигурен съм , че ще ти помогнат и насочат в правилната посока .
Поздрави от Пловдив .
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #9 -: Декември 16, 2013, 10:46:34 »

Добре дошъл и от мен! Надявам се хобито да ти хареса и да запазиш страстта си към лулите. Приятно прекарване с лулата и в това общество.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!