PipeZone PipeZone
Май 10, 2024, 04:03:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Жените ни или несъпругите ни, помагат или пречат на хобито ни ?  (Прочетена 17493 пъти)
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« -: Април 09, 2014, 10:50:30 »

Въпрос на конфендициалност !  Ухилен
« Последна редакция: Април 10, 2014, 12:15:37 от POPЕYЕ » Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #1 -: Април 09, 2014, 11:01:44 »

КонфИндЕНциалност...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #2 -: Април 09, 2014, 11:54:00 »

Дребнав си пич ! Много си дребнав !Не знам защо го правиш ! Моментна грешка , но за мен идеята е по-важна ! Благодаря за поправката , все пак !
« Последна редакция: Април 10, 2014, 12:06:38 от POPЕYЕ » Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #3 -: Април 10, 2014, 02:42:42 »

Прави го щото тука всичко трябва да е  на 6. Като не можеш да пишеш не пиши. Като не можеш да говориш не говори. Като не можеш да пушиш не пуши. Усмивчица Жените са си жени свои или чужди си остават жени ... виж лулата е друго нещо.. мисля че го знаеш по добре от мен Усмивчица
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #4 -: Април 10, 2014, 06:56:52 »

Добре де, Попай - а какъв е смисълът на темата така, както си я започнал? Поне вземи и сподели нещо - пушил си, сега колекционираш лули... Защо да е тайна?
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #5 -: Април 10, 2014, 07:37:14 »

Моята помага.    ....... за сега.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #6 -: Април 10, 2014, 07:46:45 »

Явно грешно започнах темата . Идеята е да споделим комични истории в които участват жени и лули . Нищо в повече . При мен нещата се получиха много лесно и нямаше нито комични , нито трагични случки . Подарих дамска лула на жена ми и често  си пафкахме заедно . Това вече съм го писал и не мисля , че е интересно . Да се върнем на главната тема - ПРАВОПИС . Не претендирам за идеален правопис , но се старая да се разбира за какво пиша . Не приемам някой / zzstz /, който не знае що е ЗАПЕТАЯ , да ми забранява каквото и да е било ! Без запетаи загиват поети . Tака стоят нещата . Вие сте наред ,макар че темата се скапа.
« Последна редакция: Април 10, 2014, 07:53:48 от POPЕYЕ » Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #7 -: Април 10, 2014, 07:59:46 »

Жена ми е (в най-добрия случай) безразлична. Като почнах пак да пуша лула, изгледа ме надменно и заяви: "Ха, приличаш на некъв чичко!" Какво да и обяснявам, че аз СЪМ чичко...

P.S. Не се обиждай - просто ми стана смешно, как хем е изречение от две думи, хем си го редактирал вече и пак думата е нагоре с краката...  Ухилен
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #8 -: Април 10, 2014, 08:47:43 »

Махнах само едно промъкнало се А. Ухилен Другото си го оставих , защото се губи смисълът от забележката ти , която си е състоятелна . Прости ми и ти ! Бях груб.
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #9 -: Април 10, 2014, 12:02:58 »

Какво комично бе, то при мене е трагично... Жената ми знае бройката на лулите и като се появи някоя нова, няма как да я скрие човек. А ако научи истинската цена на някои от тях... Георги се беше похвалил, че усмирява благоверната си като палел некъв там много ароматен тютюн. В такава ситуация, най-големия комплимент от мойта е: "Цъ... (тежка, отегчена въздишка) Абееее, става!"

П.С. Малко "офф топик" - един пич си беше купил сравнително скъпа ловна пушка - Бенели едно, взе го за близо 3000 лв. Та, с целия си акъл, казал на жена си: "За 2000 лв я купих..." Като си мисли от неговата си камбанария, че това е една много изгодна цена. Луд скандал - чаши, чинии, нямаме кво да ядеме, той пушки купува... От тогава си знае - пушката е 200 лева максимум, патроните ги подаряват в магазина. Та при мене е така и с лулите...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #10 -: Април 10, 2014, 12:21:21 »

Какво комично бе, то при мене е трагично... Жената ми знае бройката на лулите и като се появи някоя нова, няма как да я скрие човек. А ако научи истинската цена на някои от тях... Георги се беше похвалил, че усмирява благоверната си като палел некъв там много ароматен тютюн. В такава ситуация, най-големия комплимент от мойта е: "Цъ... (тежка, отегчена въздишка) Абееее, става!"

П.С. Малко "офф топик" - един пич си беше купил сравнително скъпа ловна пушка - Бенели едно, взе го за близо 3000 лв. Та, с целия си акъл, казал на жена си: "За 2000 лв я купих..." Като си мисли от неговата си камбанария, че това е една много изгодна цена. Луд скандал - чаши, чинии, нямаме кво да ядеме, той пушки купува... От тогава си знае - пушката е 200 лева максимум, патроните ги подаряват в магазина. Та при мене е така и с лулите...

Що бе, да не би жена ти да изкарва парите че да тура ред как да се харчат?
Моята е същото мрънкало, ама като не ги изкарва тя, малко й е неудобно да казва как да се харчат.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #11 -: Април 10, 2014, 12:32:47 »

Сходна ситуация . И при мен лулите са даром или по 15 лв. парчето и пак са скъпи , ама хубаво , че им загуби бройката . По едно време , като им позабърсвах прахта и разказвах историики за всяка една лула с мисълта , че не ме слуша . Да ама НЕ ! Слушала , че и запомнила . Сега като се сдобия с някоя нова лула я пъхам най-отдолу ,щото това с подаръците вече не минава .
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #12 -: Април 10, 2014, 04:37:15 »

Като стар , консервативно настроен любител на тютюневия дим ,
 ще си позволя , по така повдигнатата тематика да припомня съвета на Зино Давидофф , по отношение на ,,хобито,, ни :
 
"Ако съпругата Ви не харесва аромата на Вашата пура, сменете съпругата."

 Готин

Така ,че драги момци - внимавайте в картинката и гледайте дамата до вас , и лулата до вас да са в разбирателство ,
щото и двете са в ж.р. и последствията могат да са ... мамата си трака .
 Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #13 -: Април 10, 2014, 05:39:56 »

Като стар , консервативно настроен любител на тютюневия дим ,
 ще си позволя , по така повдигнатата тематика да припомня съвета на Зино Давидофф , по отношение на ,,хобито,, ни :
 
"Ако съпругата Ви не харесва аромата на Вашата пура, сменете съпругата."

 Готин

Така ,че драги момци - внимавайте в картинката и гледайте дамата до вас , и лулата до вас да са в разбирателство ,
щото и двете са в ж.р. и последствията могат да са ... мамата си трака .
 Ухилен Ухилен Ухилен

Точно така колега. Важното е петел да пее, а не кокошката. Ако жената е извън контрол, лоша работа. Но важното е да не се изпуска положението, изпусне ли се, трудно се оправя.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #14 -: Април 10, 2014, 08:26:47 »

Явно грешно започнах темата . Идеята е да споделим комични истории в които участват жени и лули . Нищо в повече . При мен нещата се получиха много лесно и нямаше нито комични , нито трагични случки . Подарих дамска лула на жена ми и често  си пафкахме заедно . Това вече съм го писал и не мисля , че е интересно . Да се върнем на главната тема - ПРАВОПИС . Не претендирам за идеален правопис , но се старая да се разбира за какво пиша . Не приемам някой / zzstz /, който не знае що е ЗАПЕТАЯ , да ми забранява каквото и да е било ! Без запетаи загиват поети . Tака стоят нещата . Вие сте наред ,макар че темата се скапа.
Извинявам, ти, се,  Попай, не, съм, искал, да, те, засегна. Виждам, че, ти, си, Високообразован, човек, с, голям, опит, в Пунктоацията.Аз, съм, просто, поредния, простак, които, се, рови, из, форумите, не, ми, обръщай, внимание, Моля, те.Не, съм, поет, и, със ,сигурност, не, съм, жена, ти, че, да, ти, забранявам, каквото, и, да, е, така, де , Смотан. Мир.И, не, се ,напрягай ,толкова, че, много, инфаркти, напоследък, в ,тоз, и, без, теб, напрегнат, свят. Намигване Смотан Ухилен
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!