PipeZone PipeZone
Май 05, 2024, 01:46:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Изпечатай  
Автор Тема: Презентация на "Калиман Карибе"-26.02.2016.Лули и тютюни Peterson  (Прочетена 66451 пъти)
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #30 -: Март 03, 2016, 12:33:12 »

Видохме.. пипна'аме... попушиаме!
Имаше некоя и друга симпатична девойка и предимно ние.
Презентацията комай водихме пак ние - Г.Б., Геца, Васил, Пинхеда... Девойките гледаха и слушаха със благоговение.
Спечелихме поне още един съратник. Дойдоха двамина да пушат пури, па минаха на лули! Единът - Ники - веднага се появи на следващата среща, с лула в ръка.
Бяха налични(като мостри) всички фамозни и не чак толкоз, блендове на фирмата. Имаше и лули, според Пинхед - мм-м-м-м... средна хубост. Имаше и добри попадения. Особено едни булдочета, дето се събираха у шепа.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #31 -: Март 05, 2016, 06:13:35 »

Деница Стоева (Denitsa Stoeva -така се пише във Фейсбук) е изпратила следното съобщение до клуб "Шапките":"Здравейте,
От името на Калиман бих искала да Ви благодаря за приятната, интересна, обучителна и усмихната вечер, която споделихме в петък.
Информацията за лулите и тютюните, която получихме от професионални пушачи като Вас, беше изключително обогатяваща и ни придвижи една стъпка по-близо до обогатяване на асортимента тютюни и лули, предлагани на пазара у нас. Ще се радваме да поддържаме връзка, да ни приемете в обществото си и да повторим събитието.
Усмихната и успешна седмица от нас,

И Честита Баба Марта  Усмивчица"
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #32 -: Март 05, 2016, 06:45:43 »

Това означава, че представителната група е се е отчела добре. Браво на вас, браво и на момето, че е отговорила по този начин. Приятно доизкарване на празниците.
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #33 -: Март 05, 2016, 07:45:56 »

........................................ професионални пушачи като Вас *,....................................

 Ухилен Ухилен Ухилен
малиии и колко Ви * плащат
 Плезещ се

-
PPS
*
лека форма на неграмотност е употребата на учтивата форма във/за множествено число
-това ,ако някой по-долу не е разбрал за какво става въпрос
« Последна редакция: Март 10, 2016, 09:35:18 от тедо » Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #34 -: Март 05, 2016, 08:07:29 »

Не е нужно да си платен, за да бъдеш професионалист - имаме си професионални форумни мрънкачи за които съм сигурен, че Ози и една стотинка не им дава... Един вид, "про боно" работят. Ухилен Иначе благодаря (ние, собствено) на Деница за "четката"... Може би няма да е зле да я поканиме във форума като представител на вносителите.

P.S. Пък аз ще си редактирам мненията за Калиман Карибе...
« Последна редакция: Март 05, 2016, 08:10:39 от pinhead » Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #35 -: Март 06, 2016, 12:23:13 »

Тъжен В  Варна  дори не знаеха , че  внасят нови тютюни , бяха крайно неосведомени  и тотално безразличие
Активен
V.V.I.
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 87


« Отговор #36 -: Март 07, 2016, 06:57:47 »

Малко късно се включвам, но на края на събитието госпожицата (Деница, ако не се лъжа се казва) каза, че им предстои да направят същото презентиране и в други градове в България, като следващия май е Пловдив. До колкото разбрах пак ще са в петък или събота. Ако в магазините в Бургас и т.н., както каза Ози са толкова неориентирани продавачите, може да се свържем с момичето и направо нея да я питаме, какъв им е графика за презентиране по градове.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #37 -: Март 07, 2016, 08:40:28 »

Не че ми е работа, ама наистина не вдевам защо толкова се вълнувате от тия презентации. Нали така или иначе са разбали какви тутуни требе да внасят, не знам що им се потрисате.
Ако беше преди 30 години разбирам, пазар ограничен това онова. Ама сега има интернет, кеф ти Виена кеф ти Каиро. Да ги ограмотите, едва ли ще се получи, пък и ако аз бех калиман карибе, щеше да ми е през една определена работа за некви си там 300-400 човека от които болшинството си павка клан клан недоклан и други даниш конпоти, а тия 50 - 60 човека макс които наистина държат до истински тутуни са открили нещото наречено интернет. Кяра от целата работа на калиман карибе ще им е минимален.
Е сега ако това го праат за филм и имидж, и да си изградат име на истински ценители и познавачи, и така да се каже малко да избегат от пошлостта и плоскостта на псевдо-културата каквато лъха от стила им и клиентелата им, и да си придадат истински аристократичен вид, демек тежес на целото това нещо, тогава да. Като маркетинг е ок.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #38 -: Март 07, 2016, 08:55:44 »

Дай тва да не обсъждаме, дай онова да не обсъждаме... Нема се занимаваме с поддръжка на ебонитови мундщуци, щото некой си предпочита акрил. Нема да обсъждаме еди-кви-си лули, щото еди-кой-си пуши само царевица... И то форума си цикли, брат ми, като сръбски гастарбайтер на пета ракия у кварталната кръчма. Аз примерно не съм безразличен към това начинание, щото в пъти повече предпочитам да отида в нарочен магазин да си купя тютюн, отколкото от интернет-сайт. Мене си ме радва личния контакт, атмосферата ако щеш. Та така.

P.S. А как успяваш навсекъде да намесиш прогнилата западна кОлтура е неква мистерия за мене.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #39 -: Март 07, 2016, 10:13:22 »

Дай тва да не обсъждаме, дай онова да не обсъждаме... Нема се занимаваме с поддръжка на ебонитови мундщуци, щото некой си предпочита акрил. Нема да обсъждаме еди-кви-си лули, щото еди-кой-си пуши само царевица... И то форума си цикли, брат ми, като сръбски гастарбайтер на пета ракия у кварталната кръчма. Аз примерно не съм безразличен към това начинание, щото в пъти повече предпочитам да отида в нарочен магазин да си купя тютюн, отколкото от интернет-сайт. Мене си ме радва личния контакт, атмосферата ако щеш. Та така.

P.S. А как успяваш навсекъде да намесиш прогнилата западна кОлтура е неква мистерия за мене.

Колега, не ти е по силите да вникнеш в дълбочината на моя дискурс, защо се напъваш не моем разберем.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #40 -: Март 07, 2016, 10:40:59 »

То щото има в кво да се вникне...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
iivetsa
Full Member
***
Публикации: 108


Ел. поща
« Отговор #41 -: Март 08, 2016, 07:44:46 »

За мен подобни инициативи са полезни и приятни,и не съжалявам че отделих време да отида!Както Каза Никита,сега има варианти човек да си набавя тютюни,но наистина аз предпочитам да не се занимавам с интернет поръчки , ако мога да си  ги купя на място!
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #42 -: Март 08, 2016, 09:17:41 »

То щото има в кво да се вникне...

Немах предвит анално, а интелектуално Усмивчица :*
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #43 -: Март 08, 2016, 09:23:32 »

За мен подобни инициативи са полезни и приятни,и не съжалявам че отделих време да отида!Както Каза Никита,сега има варианти човек да си набавя тютюни,но наистина аз предпочитам да не се занимавам с интернет поръчки , ако мога да си  ги купя на място!

Така е, много е по-приятно когато можеш да си купиш две кутийки по секо време вместо да поръчваш килограми, обаче има една малка подробнос. А то е че тутуните в калимана сигурно ще са от рода на 29 лева кутийката. При положение че в анонса същия тутун ти идва 19 лева, а от щатите даже по-евтино, не съм сигурен дали е оправдано от финансова гледна точка. На кутийка - две не ти праи впечатление, но сто лева отгоре за тутун на месец за тия къде пафкат по-усилено, не ми се струва че е много удобно.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #44 -: Март 08, 2016, 10:19:42 »

Цитат
...Немах предвит анално, а интелектуално...

Говоренето на простотии е доказателство за твоята интелектуална извисеност?

Ти нали реши да отказваш пушенето на лула - какво толкова те грее на какви цени ще са тютюните, които (може би, некой ден) ще се внасят?
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!