PipeZone PipeZone
Май 03, 2024, 02:41:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Германия  (Прочетена 4448 пъти)
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« -: Април 21, 2014, 08:49:54 »

Ако някой знае нещо...? Благодаря предварително Усмивчица
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #1 -: Април 21, 2014, 11:12:56 »

На гарата в Берлин има магазинче със сравнително богат асортимент тютюни и 15-20 лули.
Активен

POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #2 -: Април 22, 2014, 09:44:48 »

В Германия тютюневи изделия в по-богат асортимент може да се намерят в едни дрогериики . В тези магазинчета  продават предимно вестници и списания , а покрай тях цигари ,пури , тютюни за цигари и лули , принадлежности за тях , алкохол и други сладки неща  Намигване . Лесно се откриват , защото в тези магазинчета  местните си пускат фишовете за ТОТО-то / тяхното , май беше LOTO / Та по тези киоски съм намирал нелоши тютюни. Да не забравяме , че са частни и асортимента в тях зависи от собственика . Възможно е да има и специализирани магазини , но аз не съм намирал такива . Успех !
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #3 -: Април 22, 2014, 10:54:42 »

Ооо , Германия е вери гут по въпроса с магазини за истински тютюн . Може би , кой град имаш впредвид .

пп
тва за на място
иначе за онлаин има раздел , то и аз имам питанки за он-лайн пазаруване на тютюн , ама кат му дойде времето
« Последна редакция: Април 22, 2014, 11:05:46 от тедо » Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!