PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 09:40:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 218204 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #75 -: Ноември 05, 2013, 02:02:03 »


нещо ми стана и ми се припуши нещо ъъъъ сладко...и натъпках малко Кендал Флейк на Гоут и Хогарт в един малокалибрен билярд. Не престава да ме учудва защо Сам Гауит разпращат флейките си в почти наливно състояние - толкова са мокри, а близките им сродници успяват винаги да доставят флейките си в перфектна за пушене влажност - винаги ми се струват леко изсъхнали, но всъщност се оказва, че са точно както си трябват.


Тук ще си позволя да спомена че 50 грама влажен тютюн и 50 грама сух тютюн........ не са едно и също.

Аз мога от 50 грама сух да ти направя 75 грама влажен. На тия цени сещаш се за какво revenue иде реч Намигване
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #76 -: Ноември 05, 2013, 06:55:16 »

И тва е вярно ама е дооооста некоректно
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #77 -: Ноември 05, 2013, 08:28:16 »

"Аз пък продължавам да се мъча с Чоколейт флейк на СиГ.
Днес мисля, че направих последния опит с Покер - обратния калабаш на Гец! И пак неуспешно - не гори, не мирише, не ми е вкусен, груби флейки.
Мисле, че приключих с опитите! Сравнение за мен с Бобс Чоколейт на ГиХ не може и да става!"
Най накрая да си дойдем на думата.Най-тегавите тютюни.Сушиш ги,трошиш ги и пак не тръгват.Спокойно можеш да ги пушиш на бензиностанция.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #78 -: Ноември 06, 2013, 08:30:54 »

Между другото,ако някой колега все още не е пушил боб чоколет,имам 1 кило и бих споделил за проба.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #79 -: Ноември 06, 2013, 09:56:31 »

И тва е вярно ама е дооооста некоректно

И ти пак си имал щастието да набараш "средната" влажност на СиГ. При тех което най-много се харчи най-го мокрят.
Некой из форумите се оплакваше че по едно време се били забравили и като купил кутийка Full Virginia Flake, отворил, какво да види, кутийката полу-празна, и в ъгълчето някакъв тютюн нацицан вода до дупка. Претеглил човека, наистина 50 грама. Като го подсушил, нищо и двайсе.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #80 -: Ноември 09, 2013, 05:08:42 »

Абе горе-долу биват флейките на Гауит,ама тая влага в кутиите...Пушил съм от 500 грамовите пакети ,и мога да кажа,че са на доста по-прилично ниво.Иначе,спор да няма,миксовете самуелски са много добри.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #81 -: Ноември 09, 2013, 10:36:20 »

...Пушил съм от 500 грамовите пакети ,и мога да кажа,че са на доста по-прилично ниво....

И такива ли имат?

Аз знам за макс 250 грамови разфасовки, в картонена кутия. Една такава очаквам всеки момент да пристигне (дано в пощата, а не на митница). Ако има 500 грамови ще е още по-изгодно.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #82 -: Ноември 10, 2013, 12:05:12 »

Има 500 грамови,но мисля че са специална опаковка за щатите(а дали не и изработка-то да се чуди вече човек).
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #83 -: Ноември 10, 2013, 02:22:52 »

СГ Балкан Флейк в царевична.

Не ме кефеше много тоя тютюн на Сам Гавит, докато не го сложих в царевична лула. Ревелейшън!
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #84 -: Ноември 11, 2013, 07:27:31 »

 :)Трети ден дъня МБ Неви флейк.Опасявах се,че ще ми омръзне,но...Опс-излъгах.Тази сутрин стартирах с Hal O'The Wynd в царевичния ветеран.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #85 -: Ноември 14, 2013, 10:06:39 »

След като се напурих яко тези дни....дойде време и за отпускаща серия лули - карам я на Орлик Браун Слайсед...докато свърши.....после ще видим!
Активен
boev_i
Newbie
*
Публикации: 34


Ел. поща
« Отговор #86 -: Ноември 15, 2013, 10:52:54 »

Така..... Балкан бой и Калин Андреев ми изпратиха царевични лули, за което много им благодаря, като балкан бой ми изпрати и три вида тютюн - Дънхил найткап, Балкан флейк и бул айс флейк! Исках да си набавя и кристали силикагел преди да изпробвам царевичните, та минавайки през билла, без да искам видях, че продават (надявам се да не ми се смеете много) котешка тоалетна от селикагел кристали на 7.20лв. 3.6л., което не знам колко точно килограма е, но не е малко! Е закупих си Усмивчица! На първо четене отбрах 20-30 кристала, сложих 4-5 в царевичната, напълних я с Дънхила и .......ами наистина нищо не съм пушил до момента! Няма да се опитвам да описвам, какво съм усетил, но наистина беше доста приятно!!!  Тези дни ще изпробвам и другите видове тютюн, които балкан бой ми изпрати!!! НАЗДРАВЕ!!!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #87 -: Ноември 16, 2013, 08:17:21 »

Наздраве,а това с котешката тоалетна си е много до9ро попадение.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #88 -: Ноември 16, 2013, 08:24:03 »

Наздраве,а това с котешката тоалетна си е много до9ро попадение.

Току що мислех да пусна отделна тема за котешката тоалетна, първо спомена Русен, сега и Боев, и днес реших да пробвам и купих.

Пичове, на деникотеа мершаумовия гранулат пасти да яде. Съвсем сериозно. Сега съм в стария апартамент че се пренасям тия дни, и не издържах да не пробвам. Не без известна доза недоверие. Оказа се..... яко Усмивчица задължително ще слагам на всеко пушене от тук нататък. Купил съм за две години напред така както гледам, и струваше само 6 лева от кауфланд.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #89 -: Ноември 17, 2013, 09:15:16 »

 ;DРазбихте ме с котешките тоалетни...И аз ще пробвам с тях.Не,че не намерих алтернатива-топчета силикагел около 4 мм.,филтриращи въздух.Трудничко се нареждат на дъното в лулата.
Иначе-неделно утро с Elizabethan Mixture на Дънхил в Дизайн Берлин и чаша нес кафе с мляко.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!