PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 06:03:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 218192 пъти)
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #90 -: Ноември 17, 2013, 05:16:08 »

Ау  понеделник отивам и аз да тъся  силикагел  до зоомагазина Усмивчица

Аз  съм на Frog Morton on Town  отдавна  Усмивчица  6-та кутия   , а вечер съм на Дънхил  или на Мак Барен  -Mature Virginia  или Vintage Syrian ,  а и много ми допадна ( пратиха ми го по грешка )  Скотиш Бленд  на Мак Коннел.
Комбинирам ги  Bullet  Bourbon,  не че  му се  муся нещо  ,но чистия малц по ми допада Усмивчица))
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #91 -: Ноември 17, 2013, 05:42:54 »

Нема да си сложа котешка тоалетна у лулата та квот ще да става.....експериментирайте и споделяйте!
Царевичак със СиГ 1792 - неделната класика си е неделна класика!
Утре съм се наточил да отворя и първото си Солани - да видим........!
Хубава Ви неделна вечер!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #92 -: Ноември 17, 2013, 08:20:06 »

Как успя да опазиш цяла година  това Солани?
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #93 -: Ноември 17, 2013, 08:24:23 »

Как успя да опазиш цяла година  това Солани?

Хммммм.......просто го бях заровил и забравил.....
Ти да не си го пробвал? ...брех и нищо не споделяш!!!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #94 -: Ноември 17, 2013, 08:36:32 »

Пушил съм и бърлито и вепджинията.Със сигурност много ще ти харесат.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #95 -: Ноември 17, 2013, 09:01:29 »

Мързел.......Столично тъмно, боб'с чок флейк и любимка от Д. Гечев!
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #96 -: Ноември 17, 2013, 09:03:24 »

Пушил съм и бърлито и вепджинията.Със сигурност много ще ти харесат.
Да ти е сладко! Като си пушиш сам и не споделяш впечатления.......! Завърти очи
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #97 -: Ноември 22, 2013, 10:55:27 »

Ау  понеделник отивам и аз да тъся  силикагел  до зоомагазина Усмивчица

Аз  съм на Frog Morton on Town  отдавна  Усмивчица  6-та кутия   , а вечер съм на Дънхил  или на Мак Барен  -Mature Virginia  или Vintage Syrian ,  а и много ми допадна ( пратиха ми го по грешка )  Скотиш Бленд  на Мак Коннел.
Комбинирам ги  Bullet  Bourbon,  не че  му се  муся нещо  ,но чистия малц по ми допада Усмивчица))
Много ми допаднаха "жабешките" смески-идеален всекидневен микс!
« Последна редакция: Ноември 23, 2013, 07:48:37 от Десислав Гечев » Активен

ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #98 -: Ноември 23, 2013, 12:00:28 »

Ау  понеделник отивам и аз да тъся  силикагел  до зоомагазина Усмивчица


 ЗасраменБре,срам не срам,ама да си кажа-и аз купих от Кауфланд силикагел.За котешка тоалетна.Абсолютно същият е,като на Деникуул.Една торба-ще стигне за половин година,поне.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #99 -: Ноември 23, 2013, 10:03:18 »

Така е аз понеже обичам да побългарявам бая работи , дето викат сиромах човек жив гявол , опитах и от оригиналните кристали и от котешката . просто котешката са по добри от Деникуул пък и да ви кажа една кутийка 12 грамченца е 5 лв а катешката 1 кило е 3.50 . Онзи ден за лев си купих на обем към литър кристали ще ми стигнат за 2 3 месеца . Тия пари дето ще ги давам за името на Деникуул , защо да не си купя тютюни с тях и да преритвам блаженно примерно .
Не мога да осъдя Цефи човека си е надвил на масрафа както казваме в Пловдив и щом не му прави впечатление цената , да е жив и здрав и даже повече дано да му върви работата или бизнеса , аз се радвам на успелите хора .
Относно кристалите има 2 мнение в американските форуми които ползват от котешката тоалетна са много доволни даже повече от тези оригиналните а някой като Цефи пишат едно нещо - Просто няма начин това да го сложа в лулата си някога . Въпрос на химия - прост абсорбант на вода , мазнини и аромати , едно и също нещо предназначено за две различни цели . Доколкото знам във филтрите на Стануел някой са пълни със ситни такива кристали , тия двупосочните месля еднопосочните са пълни със активен въглен , ако се лъжа простете ми грешката , не ползвам филтри.  3 пъти сложих и мога да кажа че е като секса с презерватив , абе губи се нещо дребно , като усещане . Това си е лично мое мнение де . Ама както вече слагам по 7    8 средни кристала на дъното на лулата то е все едно пушиш с филтър .
От тези за котешките тоалетни използвайте само прозрачните кристали а не сините ,зелените или червени такива които са много малко в сместа и са предназначени да ароматизирват и да ухае на мента , океански бриз и т.н. .
Прообвах различни марки , най добри и не променят вкуса са тези които пише естествен , натурален силикон , цената не е фактор в случая . Те са по прозрачни и по малко синеят на светлина . Другите които синеят повече адсорбират малко повече ама променят мноооогоо лека вкуса , като дават слабо сладникъв привкус на дима , на мен ми допада ама на други не .
Поекспериментирах малко и така , ако се чудите от кои да вземете влезте в зоомагазин където ги продават наливно на кило и вземете от чувала 10 кристала и без да питате пък и попитайте няма да ви върнат и пробвайте как се държат в лулата и дали са вашите кристали . Аз така направих и съм много доволен .
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #100 -: Ноември 25, 2013, 04:57:58 »

Не днес а вчера пуши и то не какво а с кого Усмивчица))))))))
Вчера се  видях с Десо да изпушим по лула  , готиноооо   и се  срещнахме    в  един негов приятел и той е лулист .
Започна с отваряне на бутилка бърбън  за съжаление аз само се облизвах , защото по късноя щях да  пътувам .
Аз бях на  зелен  чай .
Запалихме по лула  , пушиме  Фрог Моортън  и  Шотландска смес на МакКоннел . Този Шотландец на МакКонел много ми  хареса , а ми го бяха пратили по погрешка Усмивчица))
Слушахме  хубава музика  ,приказвахме , Десо показа бъдещите красоти върху които работи .
Аз  ги оставих да се "мъчат" с уискито и си тръгнах Тъжен
Хубаво е да се  вибдаме по често
Активен
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #101 -: Ноември 30, 2013, 06:05:54 »

Както каза Калин - C&D Autumn Evening - то сега, ако не му е времето, кога? С едно Chimay Blue Cap - така, за разкош...
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #102 -: Декември 08, 2013, 02:56:21 »

Отпочвам скромно празненството по случай първото ЧРД на фъстъка, с Давидоф Флейк Медальончета в едно Зулу на Петерсън и чаша тъмен козел. Ха наздраве!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #103 -: Декември 08, 2013, 09:02:50 »

До преди малко-Apricots & Cream на К&Д в Биг Бен и Стануел Силке Брун.Няма начин-на частно тържество,при позволено пушене,желателно бе ароматик...Доволен съм-харесвам и уважавам ароматиците на К&Д.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #104 -: Декември 08, 2013, 10:45:11 »

До преди малко-Apricots & Cream на К&Д в Биг Бен и Стануел Силке Брун.Няма начин-на частно тържество,при позволено пушене,желателно бе ароматик...Доволен съм-харесвам и уважавам ароматиците на К&Д.

Мен все ме гони некаква параноя като запаля ароматик да не ме сметнат за педал или некакъв посредствен медиокритет. Подсъзнателно ме е страх околните да не харесат дима ми. Харесат ли го, особенно по-нежния пол, и ме напъва некакъв страх да не им изглеждам от ония стерилни безлични, безформени и безгръбначни квази интелектуалци, квази мъже, напълно безобидни и посредствени.
Може да съм откачен и психар, но в компания си палим балкан сасиени, и туйто.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!