PipeZone PipeZone
Май 07, 2024, 12:52:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 218212 пъти)
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #105 -: Декември 09, 2013, 12:18:05 »

Haha balkan boy izbi ribata s tazi avto-psychoanalyza i otkrovenia
 Ухилен Смотан Намигване Усмивчица
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #106 -: Декември 15, 2013, 04:43:22 »

Bright C. R. Flake на Gawith & Hoggarth в един страхотен Билиярд от марката ГБ пипес.  Тоя билиард е специално само за тоя тутун.  Страхотна работа.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #107 -: Януари 16, 2014, 05:57:21 »



След изнервения тежък ден,реших да поразпусна така-Кей Ларго в десовия родезианец.А биричката на Мейдън се оказа доста яка!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #108 -: Януари 16, 2014, 07:17:50 »

да ви кажа има нещо много верно в логиката на Балкан Бой аз като се обръсна наконтя и парфюмирам така и не ми върви с жените а като тръгна така леко барабската , небръснат от 9 10 дена сериозно и захапал любимия прав билярд с довооолнооооо количество латакия вътре и започват да ме заглеждат мадамите , може да е от самочувствието ама има нещо много секси за жените във вагабондската барабщина и непукизма . Направо да не повярваш как българките бързо се наситиха от сладникавия образ на доброто спретнато момче и пак погледнаха към образа тип Брус Уйлис в умирай трудно -потен ,брадясал и с потник на мазнички петна / и масло по ръцете / .
Явно си е просто въпрос на хормони .
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #109 -: Януари 21, 2014, 08:40:27 »

За отмора-най-обикновен пилснер Grafenwalder с Autumn Evening в един реновиран корн коб.Наздраве!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #110 -: Януари 22, 2014, 08:50:25 »

Hall o' the wind с бяло вино и Push the sky away на Ник Кейв. Депресарска му работа...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #111 -: Януари 23, 2014, 09:07:28 »

Забележителен Питър Стокъби - Бълс Ай Флейк в стандартния царевичак! За компания на пушена вешалица и домашна дюлева ракийка! Има смисъл, има смисъл...
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #112 -: Януари 24, 2014, 05:51:49 »

"Любимото" ми изживяване - да забравя, че не съм изгребал пепелта от последното пушене и да си натъпча лулата отново... Добавя една такава тънка пиперливо-смрадлива нотка, че чак си се чудя, кви думички съм знаел... Тъжен

P.S. Сти Бернард в крив билярд
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #113 -: Януари 24, 2014, 06:11:43 »

Един приятел твърди ТВЪРДО, че така се пуши най-добре. Изпушваш до средата, позачистваш, пълниш до горе, пушиш до средата и т.н. до третия път, тогава по-добре било да я изпушиш цялата, че не се знаело какво има отдолу!!!!!!!
Ама той си харесва тютюна сух като слама ....... сЕкви ги има.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #114 -: Февруари 09, 2014, 12:05:34 »

Любимия Бобс Чок в царевичак.....Хубава неделя!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #115 -: Февруари 12, 2014, 06:26:52 »

След(надявам се) пресечения грип,не се сдържах, палнах един превъзходен Balkan Flake на Samuel Gawith в канадеца IRWIN'S, и си налях Астика Тъмно.Един от прекрасните тютюни на Гауит.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #116 -: Февруари 12, 2014, 06:44:57 »

Оззи  , дано ти се размине грипа Усмивчица
С Десо пушихме от твоя тютюн  Pirates Kake  -C&D  ей много ми хареса ,  богат аромат на Латакия , същевременно не е тежък ,  Рстествено се прибрах и направих поръчка Усмивчица

Тая вечер имам  мн хубав  повод  и съм на Бакарди 8 - ром който много ми хареса  и  го комбинирам с Пиратския кейк Усмивчица

А  така и така ходих до работилницата на Десо  и си взех  един красотен  Билярд с новите мундщуци ,много красиви , ама Десо да ги обясни какви са , кафяво -черни с преливания и разливания Усмивчица))
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #117 -: Февруари 12, 2014, 10:51:17 »

Ей отдавна не бях помирисвал dark flake  на  GH. Страшна работа. Мек вкус, сила като да те цапардосат с чук и ..... Една лула на ден. Страшна работа ! а
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #118 -: Февруари 13, 2014, 09:44:05 »

Оззи  , дано ти се размине грипа Усмивчица
С Десо пушихме от твоя тютюн  Pirates Kake  -C&D  ей много ми хареса ,  богат аромат на Латакия , същевременно не е тежък ,  Рстествено се прибрах и направих поръчка Усмивчица

Тая вечер имам  мн хубав  повод  и съм на Бакарди 8 - ром който много ми хареса  и  го комбинирам с Пиратския кейк Усмивчица

А  така и така ходих до работилницата на Десо  и си взех  един красотен  Билярд с новите мундщуци ,много красиви , ама Десо да ги обясни какви са , кафяво -черни с преливания и разливания Усмивчица))
Ами новите мундщуци(нови за мен,макар,че паипмейкърите отдавна си ги ползват) са акрилни и са ми мечта от доста време насам.Пристигането им беше сбъдване на тази мечта,макар,че дойдоха по едно и също време с поръчка, ебонитови мундщуци,която поделихме с моя приятел Гец...и в един момент както имах недостиг на мундщуци ( и правех моите от трудно поддаващия се на дресура полиацетал) се получи презапасяване ,но  изобилието в този случай е твърде успокояващо и даващо възможност да обърна повече внимание на най-неприятната за мен част от обработката на лулата-лустрото...винаги си оставям някое "рисче" да внесе със своята недовършеност напомняне ,че лулата е ръчно направена.
Активен

Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #119 -: Февруари 13, 2014, 11:06:00 »

Благодарение на socrat_bg: Peter Stokkebye Bullseye Flake + Stolichno Bock. Доста приятен тутунец с две забележки от моя страна:
1. Тие кръглите... неща - как ги режете на cube cut? Малко кофти се получава  Ухилен
2. (индивидуално) пуша го в един Peterson Scott Great Explorers и това поема къмто 4 "монетки" - не е от най-икономичните лули  Шокиран
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!