PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 11:40:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 218208 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #120 -: Февруари 14, 2014, 09:31:41 »

Благодарение на socrat_bg: Peter Stokkebye Bullseye Flake + Stolichno Bock. Доста приятен тутунец с две забележки от моя страна:
1. Тие кръглите... неща - как ги режете на cube cut? Малко кофти се получава  Ухилен
2. (индивидуално) пуша го в един Peterson Scott Great Explorers и това поема къмто 4 "монетки" - не е от най-икономичните лули  Шокиран

Бичите очи не стават за  cube cut. меки са и рехави, и са идеални за да пъхаш направо както си е.
Аз съм ги пробвал като ги разчленя до толкова ситно, по-ситно и от "шаг" където е за ръчно свиване на цигари. Така обаче идва в повече кавендиша и не кефи много, а като ги пъхаш просто маа повече на вапер.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #121 -: Февруари 14, 2014, 09:53:21 »

Мммм.... Пак Столично Бок и C&D Epiphany. Значи ако трябва да избирам една единствена смеска, която да остане да се произвежда след Края на Света - това ще е!
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #122 -: Февруари 14, 2014, 10:07:59 »

Мммм.... Пак Столично Бок и C&D Epiphany. Значи ако трябва да избирам една единствена смеска, която да остане да се произвежда след Края на Света - това ще е!

Епифани - Богоявление. Любимия тутун на Айнщайн. Едно време Из Европата си можел да праскаш епифани когато си поискаш, имало го е по будките.

Сега с триста зора да го поръчаш от майната си, и отгоре на всичко ни гонят като престъпници.

На мен обаче от корнел и дил най-ме кефи Одесата. Епифанито е второ или чак трето. Когато свикнеш на тая характерна миризма на Корнел и Дил където всички (ама баш всички) техни ингилизи имат, не е болка за умиране.

А наздраве, аз по тоя повод ще си запаля сега Супер Балкан (пак на C&D) в една прекрасна морта.

И ще си пийна малко абсент за преди легане.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Daniel Panev
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 131



Ел. поща
« Отговор #123 -: Февруари 14, 2014, 10:20:34 »

Абе верно техните ингилизи имат една особена "смрадня" (Жоро Бояджиев каза, че е от някаква турска латакия, която слагат). Ама Epiphany има малко по-друга, така по- "академична", "университетска" смрадня, поне за мен  Намигване
Виж - Одеса не съм пробвал - нещо, което явно ще трябва да поправя със следващата поръчка. Ако имаш да почерпиш една лула - няма да ти се разсърдя много  Ухилен
P.S. Нека бъдем пункутални (става дума за физика, все пак) - до колкото ми е известно любимият тютюн на Айнщайн е бил Revelation на House of Windsor - Epiphany е един вид съвременна възстановка на този тютюн  Завърти очи
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #124 -: Февруари 15, 2014, 12:58:50 »

Честит да е празника на Свети Трифон!!!След няколко ракий изпити за здравето на бившия ми шеф,който е рожденник днес-да е жив и здрав,чаша вино,изпита със съпругата за деня на влюбените,съм пред двд-то с междузвездни войни-6 еп. ,Фрог мортън он дъ таун(благодарение на Милен Данев) ,тъмна Каменица и презумция за още една(или няколко) чаша вино от личното производство на баща ми .Наздраве!!!
Активен

ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #125 -: Февруари 15, 2014, 09:11:08 »

Да,Даниеле,прав си-точно Откровението е бил любимия тютюн на Айнщайн,въпреки,че,когато е останел без табак,е взимал цигари от студентите си,и си е пълнил с тях лулата.Дали Epiphany носи истинските качества на Revelation,само ще гадаем.
Аз си подкарвам съботно безгрижно Стануел Роял Гуард-а,пълен с Autumn evening,придружен от чаша нес кафе с мляко.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #126 -: Февруари 15, 2014, 10:15:38 »

Верно, неговия беше Откровение, па копието е Богоявление.

Даниеле, немам от Одесата, и от червената Одеса немам.

Имам обаче Супер Балкан и Ориент Експрес, който е половин на половин Одеса и Пайрат Кейк. Вече не го праат, (освен ако не си го направиш вкъщи като смесиш) аз купих последните 8 унции от смокингпайпс.
Като се видим ще ти дам и от двата.
Сега ще права една поръчка по 8 унции Одеса и Епифани, ако дойде докато се видим, ще ти дам и от нея. енде

Иначе, секи блендер си има некаква характерна смърдня, на която лъхат всичките блендове. Така на пример МакКлеланд смърди яко на кетчуп, Гришата има характерна смърдня която аз много обичам, а Корнел и Дил имат некаква селяндурска миризма която много подхожда на ингилизите, особенно много добре пасва в червената Одеса.

Снощи за лека нощ пафках Супер Балкан, сега пак с кафето, яката работа значи.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #127 -: Февруари 15, 2014, 12:14:43 »

Съботата я подкарвам на припек.....Мисисипи Мъд на КиД в крушовица на Десо!
Хубав уикенд на всички!
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #128 -: Февруари 15, 2014, 04:03:57 »

Днес пуших Меридиан на Грегори Пийз - бе то бива бива хубаво ама чак такъв аромат и вкус не е на хубаво - чак греховно хубаво . Човека Пийз много си разбира от работата - латакията във Меридиан изобщо не е давеща а от сладката . За едната смеска след края на света определено е Меридиан . Или пък Абингдон ... Завърти очи
Иначе сутринта загрях със Нейви флейк на Нюминстър - учудващо за цената е много по хубава от 70 прощента от нейви флейките които съм пробвал досега - никакво драскане - аромат и сладост - и изобщо не идва мокра пуши се абсолютно без сушене .
А колкото за Пайрат кейка или Супер Балкана ще питам и аз като един наш сънародник - тия сладки тютюни от къде ги взимате .. Ухилен
Хич не е прост бай ти Ганьо да знайте .
« Последна редакция: Февруари 15, 2014, 04:08:03 от rusen plovdiv » Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #129 -: Февруари 17, 2014, 07:22:48 »

C&D Missisippi Mud   хубава  Латакия , преобладаващо Латакия ,осезаемо се усеща .
Все пак ,обичам да  латакията  да е  нюанс  ,но не натрапчива .
Добре върви с Лагфройд Усмивчица)))))
Утре съм на любимия Фрог Мортън
Ох едно ми е  нервно , ще купувам къща , само влизам в разход на уиски Усмивчица)
« Последна редакция: Февруари 17, 2014, 07:24:30 от socrat_bg » Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #130 -: Февруари 17, 2014, 09:49:45 »

C&D Missisippi Mud   хубава  Латакия , преобладаващо Латакия ,осезаемо се усеща .
Все пак ,обичам да  латакията  да е  нюанс  ,но не натрапчива .
Добре върви с Лагфройд Усмивчица)))))
Утре съм на любимия Фрог Мортън
Ох едно ми е  нервно , ще купувам къща , само влизам в разход на уиски Усмивчица)
Сократееее, бая си се опушил  Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен - комбинацията яко пушено уиски с латакията идва май в повече...
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #131 -: Февруари 18, 2014, 09:51:03 »

И аз съм на Корнел и Дил цела седмица, и от време на време FVF за цвет.

Днес от сутринта Ориент Експрес. Толкова ме изкефи че карах с 20 от къщи до офиса за да се наслаждавам на идилията.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #132 -: Февруари 18, 2014, 06:54:04 »

И аз пуша  и карам , бавно и с наслада ,
Ноооо   споделих с Десо , че си пуша и карам и той вика " АА  аз не ,ами ако се отвори еърбека " , накара ме да  се замисля .
ЕЕЕЕ продължавам да  си пуша и карам Усмивчица)))
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #133 -: Февруари 18, 2014, 10:08:01 »

Като заговорихме за коли и тютюни...направих специално за един приятел лула ,тъй като той беше единствения човек ,който спря,(когато преди 5 дни един голф се заби в задницата на колата ми ) ,заведе детето ми на училище,докато оформях документите с полицаите,след което се върна на мястото на сблъсъка и след като полицаите си тръгнаха обикаля с мен по застрахователни компании близо 3-4 часа,а  днес успя да ми намери броня след неуспешното ми търсене из русенските автоморги.
Лулата според мен стана много хубава и си личи,че е направена от сърце,макар,че се форсирах,за да я завърша максимално бързо.

« Последна редакция: Февруари 19, 2014, 07:31:47 от ozzy » Активен

boev_i
Newbie
*
Публикации: 34


Ел. поща
« Отговор #134 -: Февруари 19, 2014, 08:54:25 »

Лулата е страхотна, а за постъпката на Росен - това са приятелите!!!!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!