PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 01:49:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 218181 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #135 -: Февруари 19, 2014, 06:02:39 »

Поздравления и от мен - действително страхотна лулица, а и Човека си я е заслужил.
За жалост все по-рядко се случва......и постъпката и искренната благодарност!
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #136 -: Февруари 23, 2014, 08:17:24 »

Неделя вечер, закривам зимната олимпиада в абсолютен дисонанс с блестяща малка пуричка - Arturo Fuente Short Story....Успешна седмица!

Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #137 -: Февруари 23, 2014, 08:36:58 »

Що пък дисонанс - като ги гледам как самовглъбено се потяха с тея зимни якета на плюс петнаесе градуса...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #138 -: Февруари 24, 2014, 10:40:58 »

Що пък дисонанс - като ги гледам как самовглъбено се потяха с тея зимни якета на плюс петнаесе градуса...
Ми...така ми звучеше - пура и зима...днес вече не ми звучи така...Усмивчица
Активен
boev_i
Newbie
*
Публикации: 34


Ел. поща
« Отговор #139 -: Март 08, 2014, 11:33:48 »

Днес пуших...... най - накрая и аз се сдобих с наистина качествен тютюн - хареса ми, а имено Davidoff Flake Medalion!
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #140 -: Март 12, 2014, 11:20:49 »

SG Sam's Flake у едно право яйце на GBD. Най-накрая му хванах цаката на тоя тютюн (и посвикнах с ужасната напудрена миризма на лейкланд) и той да вземе, че да свърши!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #141 -: Март 31, 2014, 09:46:40 »

Като заговорихме за коли и тютюни...направих специално за един приятел лула ,тъй като той беше единствения човек ,който спря,(когато преди 5 дни един голф се заби в задницата на колата ми ) ,заведе детето ми на училище,докато оформях документите с полицаите,след което се върна на мястото на сблъсъка и след като полицаите си тръгнаха обикаля с мен по застрахователни компании близо 3-4 часа,а  днес успя да ми намери броня след неуспешното ми търсене из русенските автоморги.
Лулата според мен стана много хубава и си личи,че е направена от сърце,макар,че се форсирах,за да я завърша максимално бързо.


Ето още една постъпка на Росен,която доказва,че този човек е благороден и самопожертвователен...
Да,той е същият ,на когото направих тази лула.Събитието се развихря,докато  си строял къщата в едно Русенско село.
http://novanews.bg/news/view/2014/03/29/71705/%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B1%D1%83%D0%BB%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D1%85%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%85%D0%B0-%D0%B4%D0%BE-%D1%81%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%82-86-%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D1%88%D0%BD%D0%B0-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B0/
« Последна редакция: Март 31, 2014, 11:47:26 от Десислав Гечев » Активен

rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #142 -: Март 31, 2014, 09:06:15 »

Евала на приятеля ти . Сърцат пич . Истински българин . Човека беше погнусен от случилото се , а другите търсеха новината . Здраве му желаем .
Активен
Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #143 -: Март 31, 2014, 11:53:29 »

Иска се доста кураж да скочиш и разхвърляш два освирепели питбула,макар,че стопанинът  е този,който заслужава наказанието им,затова,че най-безотговорно ги е пуснал ,забравяйки основната функция на тази порода кучета,която не е воденето на незрящи хора или забавлението на деца.
Май ,че доста се разспамих и за да не е така ще кажа какво пуших вчера с Милен Данев на сянка под лехата в родната му къща.
Не бях пушил Dunhill My mixture 965 от времето,когато го имаше по нашенските магазини до около 2005-та и намерих разлика в по-малко наситения с латакия вкус,отколкото едно време,но въпреки това перфектен тютюн,който ме върна назад във времето.
Така де и ние северните люде си правим срещи ,макар и  в по-тесен кръг Ухилен.Надявам се скоро да се организираме и да дойдем,за да бъдем в пълен състав!
« Последна редакция: Април 01, 2014, 12:06:50 от Десислав Гечев » Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #144 -: Април 01, 2014, 12:25:21 »

Респект за приятеля ти! А темата за кучетата няма да я подемам, щото пак ще взема да засегна някой...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #145 -: Април 01, 2014, 03:27:20 »

...
Така де и ние северните люде си правим срещи ,макар и  в по-тесен кръг Ухилен.........................

Тъй-тъй , пламакът в лулите не трябва да загасва .  Да няма само ,,густо майните,, и  т.н. ,,столичани,, да си окаждат,трябва и русьйенцити да си правят пофтата я .   Ухилен


...
..................Надявам се скоро да се организираме и да дойдем,за да бъдем в пълен състав!

Емии , хайде де, че да не вземеме да дойдеме ние .

 –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Активен

Десислав Гечев
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 631



WWW
« Отговор #146 -: Април 01, 2014, 04:51:19 »

...
Така де и ние северните люде си правим срещи ,макар и  в по-тесен кръг Ухилен.........................

Тъй-тъй , пламакът в лулите не трябва да загасва .  Да няма само ,,густо майните,, и  т.н. ,,столичани,, да си окаждат,трябва и русьйенцити да си правят пофтата я .   Ухилен


...
..................Надявам се скоро да се организираме и да дойдем,за да бъдем в пълен състав!

Емии , хайде де, че да не вземеме да дойдеме ние .

 –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Зъповядъйтиии!
Активен

rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #147 -: Април 15, 2014, 10:32:11 »

Днес пуших ... 3 страшни вапера . С помоща на колега , пристигнаха от немски сайт 4 кутий- 2 Хоноре флейк 1 Ричмонд нейви кът и една Иилстед голден флейк . Ричмънд и иилстед са произведени в Орлик , много качествени . Ричмонд според мен е същия тютюн като  Голден слайс , но в друга кутия . Ийлстед е варианта на Голден слайс , но датски , лек каведниш вариант . Отново светла , много по сладка вирджиния от Ричмънд и Голден слайс и по мека . Вкуса е същия но обработена явно на пара и по мека откъм вкус и по сладка .
Звездата на програмата е Хоноре . Ако не сте го пробвали - грешката е ваша . Дойде в нова опаковка ,отвън същата ,със разлика във хартията вътре. Този път флейката вътре вместо мазна и сплъстена , беше рехава и доста по суха , перфектна веднага да се пуши . На кутията отзад ,пише ,че е вече реди ръбед тоест готово разтрита флейка . Въпреки това не беше на парченца ,а палуразпадната , цяла но рехава . Вкуса , ами същия , въпреки новия външен вид. Предишната кутия беше на 3 години близо , но тази е прясна партида .
Един от най качествените и дълбоки вапери на пазара .Перика вътре е уникален . То сладост , то чудо . Ама вие ще опитате . Хоноре се пуши най добре във лула със малко до средно огнище , по широко по възможност , на най ниската скорост . Така програмата е пълна .
И още нещо , не трябва да се тъпче - просто гравитационно пълнене , доста се раздува след запалване .
Пожелавам ви качествени тютюни , лесни пари и страстни жени .
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #148 -: Април 20, 2014, 02:52:51 »

В следобедната градушка се наслаждавам на тривиалното нес кафе,с голяма доза Оноре/Дьо Балзак/ в Дженерал коб-а.Ммм,блаженство,изключително добър фрейк.Отдавна го наблюдавах,но Русен ме подучи да си поръчам.Не съжалявам-даже напротив.Сладостен,крепък тютюн.Въпреки хремата,нотките,които долавям,са великолепни.Ще допълня Русен,че при мен безпроблемно върви и в тясно дълбоко огнище.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #149 -: Април 20, 2014, 03:35:40 »

ООО тия от новата партида са хубави , ама първата кутия беше направо, черен флейка вътре , явно е била ,стара кутията и отлежала, аромата беше ох леле майко . Ама и новата е хубава ,усеща се перика малко повече . Явно отлежава много добре . Много мек тютюн ,със невероятна сладост и без никакво хапане за плътността си .
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!