PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 03:17:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 218188 пъти)
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #150 -: Май 04, 2014, 12:48:45 »

На брега на морето, в компанията на Мартин Гарднер, тъкмо допуших порцията си Davidoff Royalty в един bent dublin на Don.
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #151 -: Май 04, 2014, 01:58:09 »

Браво , много романтична снимка . Идилия , направо . А между другото , хвана ли нещо . Местото ми изглежда готино , за риболов.
Активен
blubar
Jr. Member
**
Публикации: 67



« Отговор #152 -: Май 05, 2014, 05:44:09 »

А между другото , хвана ли нещо . Местото ми изглежда готино , за риболов.

Не, такъмите изоставих преди години, когато се изнесох от Варна. Този път единственият "улов" бяха успокоени нерви и няколко интересни задачки от господин Гарднер.
Активен

Една лавина се натрупва снежинка по снежинка, усмивка по усмивка, обида по обида, жест по жест.
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #153 -: Май 05, 2014, 09:21:41 »

Доволна порция Squadron Leader на SG в големия General царевичак.С кафето-добро начало на деня.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #154 -: Май 07, 2014, 01:29:07 »

Пури Casa De Garcia Corona и Punch Coronations.
Първата, много мека и бих казъл дори лека пура, а втората към края на втората й половина направо ме удари в главата, но аромата й беше прекрасен.
Е не е тютюн за лула, но си е тютюн и трябва да му се отдели нужното внимание и естествено почит.
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #155 -: Май 07, 2014, 03:06:31 »

Punch ми бяха любими дълго време .Наистина са добра марка .
Активен
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #156 -: Май 07, 2014, 03:27:47 »

Класа са си. В момента се радвам на една Luis Martinez Robusto silver selection. Има си ннещо готино в пушенето на пура определено.
Активен
Caesar
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 61



Ел. поща
« Отговор #157 -: Май 07, 2014, 07:52:31 »

Хондурастки бленд не съм опитвал, но напоследък нещо доминиканските не са ми по вкуса... Жа са върна отново на кубинските скоро, май...
Активен
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #158 -: Май 07, 2014, 08:11:53 »

Сега си запалих и един Quorum Corona от Никарагуа, а за вечерта съм си оставил Romeo Y Julieta. Днеска ще съм само на пури, сигурно и утре.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #159 -: Май 07, 2014, 08:39:59 »

Според мене човек ако не може да си позволи да пуши поне 3 пури в деня, е като тия екзекютив уанаби снобарите където излизат по пиано барове, работят в бизнес парка, ходат по тим билдинги, имат продуктови обучения, карат тойота на изплащане, обличат се смарт кежуал и като излезнат пушат по една пура щото са "средна класа".

Един голем шнур за тая култура, аз когато имам тия кинти да мога да пуша по 3 кубински беликосо на ден и да не ми се отразява на бюджета се едно дъвки си купувам, нема да пуша пури. От чисто прагматични причини да не приличам на тия нещастници къде съм описал по-горе.


П. С. че добавим само че когато съм си купувал пури да пуша, съм си ги пушил дома с чай на терасата без да ме вижда некой щото ми е под нивото да ме идентифицират с тия къде пушат пури.
« Последна редакция: Май 07, 2014, 08:44:23 от balkan boy » Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #160 -: Май 07, 2014, 08:43:22 »

Аз си пуша в нас, за удоволствие, сам, е, естествено че в компания със книга или сериал, но за удоволствие. Няма защо някой да ме вижда да пуша пура, както ти казваш за "газърлък".
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #161 -: Май 07, 2014, 08:44:55 »

Аз си пуша в нас, за удоволствие, сам, е, естествено че в компания със книга или сериал, но за удоволствие. Няма защо някой да ме вижда да пуша пура, както ти казваш за "газърлък".

Тъкмо редактирах и ти си ме изпреварил. И аз така си пуша пурите. На скришно.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #162 -: Май 07, 2014, 08:52:53 »

Не трябва да ме вижда никой, особено как се гледа на пурите, като все едно си някакъв богат сноб, после ходи им обяснявай що то пура за удоволствие и има ли то почва у нас. Ще тръгнат слухове. Хаха.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #163 -: Май 07, 2014, 08:56:43 »

Даже пък не разбрах къде трябва да се пушат пурите.....?!
Да се крия ли или.....? То същото е с лулата май....?!
Въобще се обърках!
Аз си пуша и лули и пури - когато и където си реша - без да се замислям кой за какъв ме мисли, смята, оценява и т.н.!
Активен
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #164 -: Май 07, 2014, 09:11:00 »

Абе естесвено, ние просто си говорим за криворазбраното ни общество, пушенето си е за кеф, не трябва се притесняваш да запалиш където ти харесва, стига да не те обложат със санкция ако си пушил не където трябва...
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!