PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 09:23:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 218203 пъти)
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #165 -: Май 07, 2014, 09:53:35 »

Да бе , така е , ама тоя Наско Сираков и тем подобните му , още са ми смешни с пурите си . У нас май е така . Напраиш накой лев и трябва да си с пура . Ама дали ти е гот , няма значение . Важно е да е скъпа пурата и да пушиш в общество . Па ,ако има и камери -супер! Комплекси ,братче, комплекси !
Активен
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« Отговор #166 -: Май 07, 2014, 10:20:57 »

Напълно съгласен! А по темата, ей сега си запалих Romeo Y Julieta-та епа нема такова удоволствие, според мойте скромни знания съм напълно удовлетворен от аромата/вкуса и всичко. Хубава пура.
Активен
zzstz
Full Member
***
Публикации: 105


Ел. поща
« Отговор #167 -: Май 07, 2014, 10:22:51 »

 
Даже пък не разбрах къде трябва да се пушат пурите.....?!
Да се крия ли или.....? То същото е с лулата май....?!
Въобще се обърках!
Аз си пуша и лули и пури - когато и където си реша - без да се замислям кой за какъв ме мисли, смята, оценява и т.н.!
Усмивчица Намигване Смотан Ухилен. Ха така, това и според мене е играта. Данък за колата, данък на жената ааа не, не и за лулата. Усмивчица
« Последна редакция: Май 07, 2014, 10:30:42 от zzstz » Активен
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #168 -: Май 08, 2014, 07:40:35 »

Още не съм...сега ще я пална Усмивчица
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #169 -: Май 09, 2014, 06:23:48 »

Днес пуших Секстант на Грегор Пийз , еми нема такъв кеф , аромата на ром е страшен . Бори се със Меридиан за първото место . Значи това Секстант ,идва броукън флейк, начупена флейка , страшен тютюн . В мойте топ 3 .
Значи хич не се мотайте , които не го е пробвал , направо е сбъркал крачката ,много здраво .
Шапки долу за Генерал Пийз . Вирджиния , кипърска латакия , ориенталци и тъмно пушено кентъки - нама място за коментари , един от 3 те най добри тютюни на всички времена .
Пуших също и Нюминистър роунд слайсес - монетките ,със добавка от малко перик , луизианси на корнер и диел - еми нема такъв кеф , до обяд монетки със екстра порция перик , следобед Секстант .
Значи тези монетки , за мен лично са един от най добрите вапери със кентъки, вътре на всички времена , нема Сам гавит , нема голден слайс , нема Ричмънд , даже Хонорето навежда глава смирено пред тях .Със екстра 10 процента перик , значи леле мале . Удоволствие за напреднали , леко смучеш и обелваш очите .
Почти тантрическо удоволствие . За мен тея монети са много близо до 3 нънс , еталон за вапер .
Ще има ревюта за двете , плюс едно за Нейви флейката на Нюминистер . Тази фирма , и пробвах няколко тютюна и освен високото качество , впечатление ми направиха , смешните цени . Ухилен Ухилен Ухилен Шокиран
Здраве на всички колеги .
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #170 -: Май 09, 2014, 09:35:01 »

Аз доколкото имам спомен в тройката монахинки няма пирик, Росене, имаше кентъки Ъ?
Активен
Caesar
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 61



Ел. поща
« Отговор #171 -: Май 10, 2014, 05:42:54 »

Даже пък не разбрах къде трябва да се пушат пурите.....?!
Да се крия ли или.....? То същото е с лулата май....?!
Въобще се обърках!
Аз си пуша и лули и пури - когато и където си реша - без да се замислям кой за какъв ме мисли, смята, оценява и т.н.!
И аз тъй! В момента съм си запалил една Hoyo de Monterey от твоите  Намигване и си гледам F1 квалификацията в Барселона изтегнал се на дивана...
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #172 -: Май 10, 2014, 08:12:39 »

В три нънс има перик , даже го дават 2 вида ,и го дават ,че е висок процента . Иначе на Нюминистър монетките , имат съвсем малко перик .Писах със екстра , което ще рече , че си викнах 4 унций и си добавям на ваперите , отгоре , от Луизианския .
Става нещо невероятно ,като си викнеш чиста латакия и перик ,и си добавяш отгоре полека във тютюнеца
Активен
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #173 -: Май 15, 2014, 04:12:57 »

,, Antica Tradizione ,,
от любимите ми Тоскански пури
« Последна редакция: Май 15, 2014, 04:14:33 от тедо » Активен

pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #174 -: Май 19, 2014, 08:39:06 »

Докато жената приспива фъстъка, аз се наливам с бира и разпушвам един миниатюрен билярд с Ройъл Яхт. Наздраве ви!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #175 -: Май 19, 2014, 08:42:17 »

Пине , абе много противоречиви мнения ,за тоя тютюн в ревютата , кажи нещо за него ,като българин .
Много ли е ароматизиран , хубава ли е вирджинията , какви видове е вътре червена , жълта черна , има ли вапер, как е променя ли вкуса накрая .
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #176 -: Май 19, 2014, 09:13:59 »

Ароматизация некаква има, ама е съвсеееем слаба - само лек "кейсинг". Иначе е мешавица вътре - червена вирджиния, златна вирджиния и неква ферментирала почти черна...  Силен и ароматен - малко на Самюел Гауит вирджинийте ми прилича (Фул Вирджиния Флейк примерно). За мене определено си заслужава. Абе, мисли си следното: летоска, плаж, ленен костюм с борсалино, манечък билярд ала Бинг Кросби, силно и смрадливо еспресо и Теа Леони те зяпа с отегчен интерес от страни... Те така си представям да го пуша този тютюн. Намигване

P.S. Много му мерси на Балкан Бой, че подари преди време една кутия на Лео, та го пробвах. Иначе дълго време му се чудех и все не се решавах да го взема.
« Последна редакция: Май 19, 2014, 09:30:59 от pinhead » Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #177 -: Май 19, 2014, 09:58:52 »

...  Силен и ароматен - малко на Самюел Гауит вирджинийте ми прилича (Фул Вирджиния Флейк примерно)....

Тука ще си позволя да удара контра мнение. Роял Яхтата е светлинни години зад ФВФ-то, пък и му се усеща кейсинга и то осезаемо. Направо си има даЦка жилка която дразни. Супер е тутуна, обаче некъде съвсем отзад ще стои некакъв даЦки аромат който да те подсеща на боклукчивите компоти, и ще ти пре.бе целия кеф.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #178 -: Май 28, 2014, 07:14:49 »

Днес пуших .. Амфора фулл арома - не се льжете от името , чудесен тютюн е . Произведена от Орлик . Дошла от някаква безмитна зона ,със английски надписи .
Сипах си една бира , нерафинирана и запалих . Скоро пуших Ричмънд флейк и ИЙлстед голд - ами същия тютюн е само че , явно начупените флейки отиват за Амфора .Може би му слагат малко кентъки , но всичко е много уравновесено . Хубав тютюн .  Много ми допадна , със бирата . Силен сладникав кесинг , типичен като за Орлик . Тютюн с 2 лица - учи на дисциплина и бавно пушене , всичко добро при внимателно пушене . При напъване обаче показва зъби , и то големи . Лекичко трябва и кефа е голям .
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #179 -: Септември 23, 2014, 08:51:59 »

Баай тютюн в един неугледен Африкански "мершаум". И червено вино!

Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!