PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 09:31:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 218203 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #195 -: Април 22, 2015, 11:06:05 »

Мани ги бе, Русене - еснафи некакви са тва.  Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #196 -: Април 22, 2015, 08:36:51 »

Недей така бе Пине, недей. Остави на знающите да обяснат. Намигване
Активен
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #197 -: Април 23, 2015, 01:40:26 »

Кафенце с млЕко и две лулички с Petersons Perfect Plug "3Ps"

http://www.tobaccoreviews.com/blend/3526/peterson-petersons-perfect-plug
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #198 -: Април 23, 2015, 05:56:09 »

Значи не знам еснафи ли са , манафи ли са , обаче на Петерсон тютюните , и особено специфичният им кейс на ядки и лек дъх на бадеми и на анасон , невероятно ми допадат .
Сега аз ,като поддръжник на Кейсиг ереста , харесвам кейснати леко тютюни , даже And so to bed  на Езотерика ми хареса , нищо че Балкан Бой ги анатемосва кейснатите тютюни .
Не бях пушил датски ароматен от бая време и оная вечер една лула Еринмор ми хареса . Просташко е , но олеква , като си признаеш .
А колкото до качеството на Петерсон то е много по високо от на Сам Гавит примерно . Понеже знаеш какво ще има в кутията , точно като цвят и вкус .
А на Гавит флейките идат една кутия дебели , друга тънки , трета тъмни стовнати , четвърта светли недостатъчно стовнати , пета средна л Като новата лотария по бутките - изненада с награда .
При Петерсон няма лабаво , или промяна на вкуса - всяка кутия е точен клонинг на предишната .
не че нещо ама опуках 40 кутий Петерсон и Сам Гавит , тая зима и виждам разликите в картинката .
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #199 -: Април 23, 2015, 08:10:46 »

На Самуил Гавид средната възрас на служителите е 80 лазарици. То ни види ни чуе. Не знам каква конзистенция очакваш.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #200 -: Април 24, 2015, 10:47:30 »

Значи не знам еснафи ли са , манафи ли са , обаче на Петерсон тютюните , и особено специфичният им кейс на ядки и лек дъх на бадеми и на анасон , невероятно ми допадат .
Сега аз ,като поддръжник на Кейсиг ереста , харесвам кейснати леко тютюни , даже And so to bed  на Езотерика ми хареса , нищо че Балкан Бой ги анатемосва кейснатите тютюни .
Не бях пушил датски ароматен от бая време и оная вечер една лула Еринмор ми хареса . Просташко е , но олеква , като си признаеш .
А колкото до качеството на Петерсон то е много по високо от на Сам Гавит примерно . Понеже знаеш какво ще има в кутията , точно като цвят и вкус .
А на Гавит флейките идат една кутия дебели , друга тънки , трета тъмни стовнати , четвърта светли недостатъчно стовнати , пета средна л Като новата лотария по бутките - изненада с награда .
При Петерсон няма лабаво , или промяна на вкуса - всяка кутия е точен клонинг на предишната .
не че нещо ама опуках 40 кутий Петерсон и Сам Гавит , тая зима и виждам разликите в картинката .
Много бърже забрави куре как дънеше качак та ти пращяха ушите... Намигване
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #201 -: Април 24, 2015, 06:58:42 »

Плъмкейка си го пуша с най-голям кеф.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #202 -: Април 24, 2015, 07:49:49 »

Ич не съм фен на Петерсона....сори!
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #203 -: Април 24, 2015, 10:55:35 »

Последно пуших лула "И тъй, към леглото..."
Слушайки парчета на "Supertramp" и "Pandora's Box" ...
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #204 -: Април 26, 2015, 12:38:18 »

 Ухилен Ухилен Ухилен
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #205 -: Април 26, 2015, 10:08:05 »

Снощи "Макбарън Стоктън" и "Болярка "свето - блага работа....
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #206 -: Април 26, 2015, 03:37:26 »

Снощи бях на червено домашно винце с Нощната шапчица на Дънхил.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #207 -: Април 26, 2015, 06:42:12 »

Цaревичaк бърбън с езотерикa мaргейт, лулa Биг Бен Бургунди и хaлбa минерaлнa водa Девин.
загрузить картинку



 
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #208 -: Април 28, 2015, 08:22:07 »



Вaнкa прaскa дaжд, пък язе си пaфкaм дънхил aперитиф в тaз лулицa-Биг Бен Ломбок.
« Последна редакция: Април 28, 2015, 08:55:08 от pipefan » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #209 -: Май 03, 2015, 11:24:08 »

Ще вкарам една Загорка Ретро,прикадявайки с Gawith Hoggarth No. 7 Broken Flake в Ъруин-а.Релакс.

Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!