PipeZone PipeZone
Май 06, 2024, 06:38:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20
  Изпечатай  
Автор Тема: Днес пуших.......  (Прочетена 218192 пъти)
Стоимиров
Full Member
***
Публикации: 223


Ел. поща
« Отговор #210 -: Май 03, 2015, 03:15:32 »

Цaревичaк бърбън с езотерикa мaргейт, лулa Биг Бен Бургунди и хaлбa минерaлнa водa Девин.
загрузить картинку



 

Тая халба Мите е за бира,ако продължаваш да я ползваш за вода ще я повредиш Намигване
Активен
pipefan
Jr. Member
**
Публикации: 91


« Отговор #211 -: Май 03, 2015, 10:13:01 »

Бирa с бърбън мн щеше дa ми дойде!
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #212 -: Май 07, 2015, 12:07:33 »

Най-после хубаво време и в Монреал - 26 градуса. И за капак ми пристигна малко тютюнец от щатите.





McClelland - No. 2015 Virginia Perique Flake и  добре охладено шардоне.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #213 -: Май 07, 2015, 05:06:04 »

Добре охладено Пиринско, налято по сомалиерски маниер в рекламна чаша на соковете Капи и една от редките ми "джипси смески" от (горе-долу) равни части Ройъл Яхт, Раттрейски Айриш Флейк и Аштън Артисал Бленд. Интересна комбинация, определено държи сетивата под напрежение...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #214 -: Май 07, 2015, 06:31:38 »

Я па снощи Хал оф дъ винд в онова недоразумение, наречено цигар пайп. С мноо бира и аверчета!
Активен

balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #215 -: Май 07, 2015, 08:02:53 »

Марлин Флейк и Мускат на Хан Крум охладен.

Между другото, да си кръстиш винарията Хан Крум е много хитър майтап.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #216 -: Май 07, 2015, 10:35:27 »

Аз продължавам да изследвам "Амфора" Фул Арома - та, поред въ лула и "сигар пайп".
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #217 -: Май 08, 2015, 08:55:28 »

Днес пуших някаккъв нов ароматик на Планта - Danish mixture Black vanilia . Не е зле изобщо , на качеството на Алсбото е , само че него го няма вече .
Тютюна е със аромат на ванилия и шоколад и същият вкус , не е гадна химия много готин и приятен ароматик е , най добрия дето съм пушил до сега .
Няма общо със тия Стануели и щуротий .
Пуши се по добре във по голямо огнище .
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #218 -: Май 29, 2015, 12:56:23 »

No coment


« Последна редакция: Септември 17, 2015, 06:57:48 от ozzy » Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #219 -: Май 29, 2015, 08:11:47 »

  Ся завиждайте! Тилбъри Черешка с кафе от автомат. Ми кво !? Това открих след бродене по пижама и чехли около МБАЛ Каспела .И всичкия тоя гняс е,  защото жена ми категорично отказа да донесе някой и друг буркан с тутун .Голямо густо ,а?
Активен
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #220 -: Май 29, 2015, 10:38:39 »

Колега, недей така - тука завистливци няма.  Ухилен



Тоя номер с листчето ориенталец ме изкефи тотално. Какъв неописуем аромат само. Леко сладък и след първата третина, леко "спайси". Тютюна е наистина "нъмбър уан". За който не го е пробвал, горещо го препоръчвам.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #221 -: Май 30, 2015, 09:10:32 »

Колегата Попай, я ни ела на гости у Софията днес, пък ние ще те сдобиеме с читав тютюн...  Усмивчица
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #222 -: Юни 09, 2015, 12:37:10 »

Butera Royal Vintage Blended Flake с една биричка Carlsberg. Малко обаче не съм доволен от тютюнеца. Може би очакванията са ми били по-големи, но почти половин лула си беше мъка. Чак тогава се появиха вирджиниите и стана кеф. До тогава добре, че го имаше перика, щото голяма смрад. Може и аз да съм си виновен, щото трябваше да го изсуша повече. Сега ще направя втори опит, дано е по-добре като е по-сух. После ще го пробвам и в царевица да направя някакво сравнение, че нещо не ми се връзва - всички го хвалят та някои го превъзнасят даже. Възможно е също да съм още под влияние на Смирна-та, че той като че ли за мен е блендван, така добре ми пасна. Ще видим, има още много опции.

Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
Венци
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 244



« Отговор #223 -: Юни 09, 2015, 04:00:47 »

Абе подозирах аз, че повредата си е в моя телевизор. Вторият опит обаче беше истинска наслада. Добре стрит, по-добре изсушен и по-малко натъпкан в най-голямата ми лула - 22 на 42. Струва ми се, че сгъната флейка пак ще върви добре, но ще трябва пак да го суша добре, щото целите флейки задържат повече влага. Това ще да е утре, че тая вечер вече се накефих, а и бирата попривърши. Има обаче яко перик в тоя тютюн и това го прави перфектен за преди лягане. Толкова за днес, утре пак.
Активен

"I believe that pipe smoking contributes to a somewhat calm and objective judgement in all human affairs"
                                                                                                                          Albert Einstein
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #224 -: Юни 09, 2015, 10:47:04 »

Абе подозирах аз, че повредата си е в моя телевизор. Вторият опит обаче беше истинска наслада. Добре стрит, по-добре изсушен и по-малко натъпкан в най-голямата ми лула - 22 на 42. Струва ми се, че сгъната флейка пак ще върви добре, но ще трябва пак да го суша добре, щото целите флейки задържат повече влага. Това ще да е утре, че тая вечер вече се накефих, а и бирата попривърши. Има обаче яко перик в тоя тютюн и това го прави перфектен за преди лягане. Толкова за днес, утре пак.

Мирише ли ти на кетчуп в кутийката?
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 20
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!