PipeZone PipeZone
Май 04, 2024, 11:17:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Capstan & Three Nuns ще се спират от производство  (Прочетена 7705 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« -: Май 26, 2013, 12:51:00 »

По разни англоезични форуми усилено се спряга предстоящо спиране от производство на тези тютюни - двата вида Capstan и Three Nuns. Дори от Sinjeco били пуснали нарочен мейл... И ся кво, питам аз, като имам само една, неотворена, кутия Синя Лебедка? Ами ако ми хареса... Май по-добре да го изхвърля!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Май 26, 2013, 05:20:08 »

Чудна работа...Капстанчето си е приличен,даже много добър тютюн,с традиции.Доста пушачи го харесват.Да не се повтаря историята с Дънхил-спираха го,посочваха заместители,пък накрая възстановиха производството. Нерешителен
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #2 -: Май 27, 2013, 11:25:13 »

Уф, спокоен съм! Отворих я тъз кутия, пуша я в момента... Вкусен ми е, ама тоз вкус на сушени чери доматчета ми идва в малко повече. Виж, ако Голдън Слайст бяха спрели, тогава вече щях да се вкисна неимоверно!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #3 -: Май 27, 2013, 11:41:20 »

ееее трите монахини са мнооооого добър и легендален тутун. вярно, че са страшно силни, ама дано да не е вярно!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #4 -: Май 29, 2013, 06:15:53 »

 ;)Нема страшно,нещата са така,както си ги мислих-купуват ги Мак Барен.Ето цитат от бюлетина на Даниш пайп:

"We also want to give you some quick information about Capstan and Three Nuns pipe tobaccos: Many have heard that Scandinavian Tobacco Company has stopped selling these two brands which is correct. But that doesn't mean that the brands don't exist anymore. Mac Baren has now won the rights to produce and sell these two significant and classic brands, so no worries! We have plenty."
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #5 -: Май 29, 2013, 09:56:01 »

Хубава новина - браво на датчаните.
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #6 -: Май 31, 2013, 11:18:18 »

да ги купуват само да не ги прецакват и да не ги спират - надявам се, че Мак Барън няма да се изложат - все пак имат серизни блендове. А и може би е по-добре някой с капацитет да ги купи, за да може да ги разпространява и произвежда достатъчно, а не както стана с тия - забравих си сега в момента - които купиха правата за Болкан собрание, но са твърде малки и са аут ъф сток от октомври миналата година, откакто пуснаха първата партида на новоно Собрание? просто явно не им стига капацитет - освен ако не е рекламен трик, ама май по-скоро нямат капацитет.
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Май 31, 2013, 12:01:00 »

По разни англоезични форуми усилено се спряга предстоящо спиране от производство на тези тютюни - двата вида Capstan и Three Nuns. Дори от Sinjeco били пуснали нарочен мейл... И ся кво, питам аз, като имам само една, неотворена, кутия Синя Лебедка? Ами ако ми хареса... Май по-добре да го изхвърля!
Да дам координати, за да хвърлиш в правилната посока ? Ухилен
Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #8 -: Май 31, 2013, 01:18:29 »

Еее, много закъсня - реших да го унищожа чрез изпушване, та да не се прецака някоя невинна душа... Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #9 -: Юни 01, 2013, 04:50:31 »

Ще  ги има Усмивчица

http://pipesmagazine.com/blog/pipe-news/capstan-three-nuns-returns-to-the-us-market-after-18-year-hiatus/
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!