PipeZone PipeZone
Май 04, 2024, 10:18:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Харесва ми, не ми харесва...  (Прочетена 6862 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« -: Април 21, 2014, 12:33:27 »

http://pipesmagazine.com/blog/put-that-in-your-pipe/the-fickle-nature-of-first-impressions/
Интересна статия на чичо Григор, засягаща някои от тютюневите спорове тук. Собствено, гледам да се въздържам от съставяне на мнение за нов (за мене) тютюн, преди да съм изпушил поне 30 - 40 грама в различни лули.
И един малък "тийзър", който подкрепям на 100% - "...blends that become favorites are often those that didn’t overly impress initially. These more subtle or complex blends often reveal their true beauty only to the patient. As we get to know them, exploring and experiencing them in different pipes, under different conditions, we may find buried treasure lying beneath a less exciting surface..."
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #1 -: Април 21, 2014, 12:53:40 »

http://pipesmagazine.com/blog/put-that-in-your-pipe/the-fickle-nature-of-first-impressions/
Интересна статия на чичо Григор, засягаща някои от тютюневите спорове тук. Собствено, гледам да се въздържам от съставяне на мнение за нов (за мене) тютюн, преди да съм изпушил поне 30 - 40 грама в различни лули.
И един малък "тийзър", който подкрепям на 100% - "...blends that become favorites are often those that didn’t overly impress initially. These more subtle or complex blends often reveal their true beauty only to the patient. As we get to know them, exploring and experiencing them in different pipes, under different conditions, we may find buried treasure lying beneath a less exciting surface..."

Не моем а не те подкрепим на 100%. Аз ФВФ на Сам Гавит го мъчих почти месец докато открия за чий х.й толкова го харесват, и точно преди да се откажа от него тотално, взе да ми харесва, като сега ми е номер едно.
То има нещо та толкоз хора припадат по него. Ама то не е инстант напитка нито кока кола. Виното е същата работа.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #2 -: Април 21, 2014, 01:31:18 »

Аз ФВФ на Сам Гавит... взе да ми харесва, като сега ми е номер едно...

Абе ще преминеш към тъмната страна, само време ти трябва...  Намигване
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Април 21, 2014, 04:10:35 »

Ама какво е фвф, че изтъпях малко?

Колегата Пин е прав, рано или късно всички минават към тъмната страна  Готин
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #4 -: Април 21, 2014, 04:27:33 »

Фвф е съкращение от Фулл Вирджиния флейк на Гавит . На Балкан бой , пък и на много опитни пушачи любимия тютюн.
Хубав е ама баш пък върха , явно язе не ставам и съм аджамия още .
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Април 21, 2014, 08:49:16 »

Фвф е съкращение от Фулл Вирджиния флейк на Гавит . На Балкан бой , пък и на много опитни пушачи любимия тютюн.
Хубав е ама баш пък върха , явно язе не ставам и съм аджамия още .
Кутията стои до мен и не мога да се сетя  Ъ?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!