PipeZone PipeZone
Май 02, 2024, 09:48:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Bell's - Three Nuns  (Прочетена 14491 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Юли 21, 2012, 05:53:36 »

Четох, четох...и си го поръчах.
То не бяха суперлативи по ревютата, то не беше Зала на славата....
Видимо високо качествен тютюн, но не е моя тип!
Монетките са супер нарязани, пълни се перфектно, гори много добре, аромата е....поносим  Завърти очи, много плътен вкус и силно никотинов...
За мен нещо му липсва, не мога и да го определя като типична смеска....има нещо което не му стига за да бъде много добър и да си заслужи и моите аплодисменти...не успях да усетя удоволствието от лулата, все едно пуша цигара (от тези днешните)
Чудя се дали на Ози ще му хареса, като любител на Ориента? Нерешителен


« Последна редакция: Април 21, 2013, 06:00:45 от ozzy » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Юли 27, 2012, 03:41:42 »

Проявявал съм интерес към този тютюн,но все нещо ме е спирало да го купя.Противоречивите мнения,разликата в опаковките(защо ли?),голямата разлика в цените-някакво съмнение се е загнездило в мен... :)Може да хвърлиш мъничко настрани,та като идвам в София,да го опитам.Сигурно няма да си поръчам Three Nuns.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Юли 27, 2012, 09:33:16 »

Проявявал съм интерес към този тютюн,но все нещо ме е спирало да го купя.Противоречивите мнения,разликата в опаковките(защо ли?),голямата разлика в цените-някакво съмнение се е загнездило в мен... :)Може да хвърлиш мъничко настрани,та като идвам в София,да го опитам.Сигурно няма да си поръчам Three Nuns.

Заделям сега - веднага!Ще чакам знак, да споделя....за проба.... и за да имаш отметка и на този тютюн!
Определено не си струва за поръчка според мен!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Август 26, 2012, 07:53:22 »

Четох, четох...и си го поръчах.
То не бяха суперлативи по ревютата, то не беше Зала на славата....
Видимо високо качествен тютюн, но не е моя тип!
Монетките са супер нарязани, пълни се перфектно, гори много добре, аромата е....поносим  Завърти очи, много плътен вкус и силно никотинов...
За мен нещо му липсва, не мога и да го определя като типична смеска....има нещо което не му стига за да бъде много добър и да си заслужи и моите аплодисменти...не успях да усетя удоволствието от лулата, все едно пуша цигара (от тези днешните)
Чудя се дали на Ози ще му хареса, като любител на Ориента? Нерешителен


Пробвай това дето ти го дадох Peter Skokebye Luxury bulls eyes. Доста прилича но количеството perique в бленда ми се струва по-малко от там и голямата разлика. Three nuns  е тежък тютюн и не е за всеки ден, но пък какъв аромат, особено ако го съчетаеш с добро питие
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #4 -: Август 26, 2012, 05:04:33 »

Четох, четох...и си го поръчах.
То не бяха суперлативи по ревютата, то не беше Зала на славата....
Видимо високо качествен тютюн, но не е моя тип!
Монетките са супер нарязани, пълни се перфектно, гори много добре, аромата е....поносим  Завърти очи, много плътен вкус и силно никотинов...
За мен нещо му липсва, не мога и да го определя като типична смеска....има нещо което не му стига за да бъде много добър и да си заслужи и моите аплодисменти...не успях да усетя удоволствието от лулата, все едно пуша цигара (от тези днешните)
Чудя се дали на Ози ще му хареса, като любител на Ориента? Нерешителен
Пробвай това дето ти го дадох Peter Skokebye Luxury bulls eyes. Доста прилича но количеството perique в бленда ми се струва по-малко от там и голямата разлика. Three nuns  е тежък тютюн и не е за всеки ден, но пък какъв аромат, особено ако го съчетаеш с добро питие
Въобще не мога да ги сравня...Peter Skokebye Luxury bulls eyes страхотно ми хареса и при следваща поръчка да ме имате напредвид....Нънс-а според мен няма нищо общо, а и не е само от количеството перике, и вирджинията е друга и кентъкито...не знам, ама не ми хареса въобще
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #5 -: Август 27, 2012, 08:32:38 »

Имам голям мерак да пробвам това,но вече се стряскам от прехвалени тютюни.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #6 -: Август 28, 2012, 10:45:09 »

Имам голям мерак да пробвам това,но вече се стряскам от прехвалени тютюни.
При първата организирана среща ще донеса!Само да се настроим/синхронизираме с Жоро!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #7 -: Август 29, 2012, 12:46:36 »

Четох, четох...и си го поръчах.
То не бяха суперлативи по ревютата, то не беше Зала на славата....
Видимо високо качествен тютюн, но не е моя тип!
Монетките са супер нарязани, пълни се перфектно, гори много добре, аромата е....поносим  Завърти очи, много плътен вкус и силно никотинов...
За мен нещо му липсва, не мога и да го определя като типична смеска....има нещо което не му стига за да бъде много добър и да си заслужи и моите аплодисменти...не успях да усетя удоволствието от лулата, все едно пуша цигара (от тези днешните)
Чудя се дали на Ози ще му хареса, като любител на Ориента? Нерешителен
Пробвай това дето ти го дадох Peter Skokebye Luxury bulls eyes. Доста прилича но количеството perique в бленда ми се струва по-малко от там и голямата разлика. Three nuns  е тежък тютюн и не е за всеки ден, но пък какъв аромат, особено ако го съчетаеш с добро питие
Въобще не мога да ги сравня...Peter Skokebye Luxury bulls eyes страхотно ми хареса и при следваща поръчка да ме имате напредвид....Нънс-а според мен няма нищо общо, а и не е само от количеството перике, и вирджинията е друга и кентъкито...не знам, ама не ми хареса въобще

Заделям ти от Peter Stokebye !!!
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #8 -: Септември 17, 2012, 12:59:04 »



 Three nuns  е тежък тютюн и не е за всеки ден, но пък какъв аромат, особено ако го съчетаеш с добро питие
[/quote]

Жоро е напълно прав.
La creme de la creme Плезещ се
Трите пингвинки... хе-хе монахинки е тютюн, който разделя хората на Леувски и СеСеКааааа. Едните го харесват, другите го мразят. Според мен не само че не е за всеки ден, но не е и за в право положение. никотинът му те залепя за облегалката на креслото и тежко ти ако нямаш такава. В никакъв случай не трябва да да дига температурата. Трябва много внимание, бавно да му се наслаждаваш. и тогава вместо кетчупа в смес със сламения вкус на вирджинията излиза разковничето - тютюнът се превръща в нежен аромат на пресни обелени орехи и белени сурови лешници. изключително интересно, тежко и нелеко за постигане. Съответно се препоръчва една лула само за него.

голям друг негов недостатък е и цената му - доколкото си спомням струва с около 30% отгоре на всички останали.
Активен
nomadsl
Newbie
*
Публикации: 18


Ел. поща
« Отговор #9 -: Октомври 04, 2012, 08:19:52 »

Тютюнът си е супер, не знам защо не го харесвате. Просто трябва да си го пушите насаме. Изисква концентрация и внимание.

За мен е отличен и не по-силен от 1792 флейка, който също ми е любим.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #10 -: Октомври 04, 2012, 09:36:33 »

Ще пробвам по Вашия начин (номадсл и Климент) с повече концентрация и спокойствие...за легнало положение не съм убеден дали ще намеря вариант...
Ще Ви информирам за резултатите!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #11 -: Октомври 05, 2012, 05:19:14 »

Аз го пробвах на последното събиране и въпреки,че ми беше 2ра или 3та лула много ми хареса.За нюанси изобщо не мога да говоря,поради горе изложените причини,но със сигурност ще си купя при първа възможност.Силен е,но не прекалено.Една идея повече от кърли кът.
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #12 -: Февруари 11, 2013, 02:07:12 »

Изглежда и аз не съм от феновете на този тютюн. Пробвах го на спокойствие, полуизлегнат на дивана с вдигнати крака на малката масичка, постигнал в това отношение почти изцяло изискванията на препоръките по-горе. Пробвах го с нелош коняк и с трапистка бира, както и без напитка. Е не е "моят" тютюн.
« Последна редакция: Февруари 11, 2013, 02:15:07 от лулист » Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #13 -: Декември 07, 2013, 05:58:50 »

Да вш кажа първата лула от 3 те каки както му викам аз не ми хареса . Ама това е защото съм нервен пушач и бързам винаги . В началото и на мен ми се стори сламен , ама като не внимаваш в картинката я изпускаш , иска много леко да се изсуши и аромата е страшен .Климент е абсолютно прав . иска бавно пушене . Със всяка следваща чаша на лулата става по сладък и богат , но има пиниз при пушенето . Ако го хванеш тютюна не е надценен изобщо а страхотен , аз пробвах и на 5 части монахини сложих 1 част фрог мортън , направо избухна като граната . Експлозия от аромат и сладост , играе направо . От латакията във Мортъна ли незнам страшно густо , висока класа тютюн . Ако го пушиш бързо е като бърли , като Тилбъри ама ако го смучеш баааааавно започва хорото на ароматите . имах за 4  5 лули , в началото не го харесах ама после съжалявах че нямам 3 кутий. ;DТа така .
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #14 -: Декември 07, 2013, 06:42:26 »

Три нънс си е супер тутун. Щом C. S. Lewis го е пушил, и то само него начи има защо. Claudio Cavicchi също пуши само от него. Макар че тоя на Белс е бил класически вапер, па в новия има и Кентъки, и секи който помни тоя на Бел'с плюе по  новия, е, аз не знам какъв е бил стария, не ме и интересува, ама новия си е супер. Ток и жица, и планирам да си го поръчвам регулярно.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!