PipeZone PipeZone
Май 02, 2024, 03:24:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Bell's - Three Nuns  (Прочетена 14494 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #15 -: Март 29, 2014, 10:15:04 »

 :(Трета лула-тотално разочарование.Явно прегрях в очакването си за нещо по-така.Май ще го каптирам някъде за по-добри времена,че може и нещо с рецепторите ми....Времето ще покаже.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #16 -: Април 05, 2014, 06:58:10 »

Малко ъпдейт Ухилен.Трите монахини взеха да ми харесват,и то все повече.Номад е съвършенно прав-иска се спокойствие и съсредоточване на сетивата при пушене.Разкош.Намерих му и другарчетата сред лулите-най-пълно се развива в големите царевичаци.Явно ще присъства в "менюто" ми.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #17 -: Септември 18, 2014, 06:16:14 »

Пичове, тоя тутун започна да кърти мифки. Аз изперках по тоя тутун напоследък. От неколко дена само него го пуша, това е тутуна.
Не знам какъв е бил оригиналния, ама тоя е номер едно. Ей сега ще си запалим една лулица в чест на великия C. S. Lewis.

Има тутуни които от първото дърпане те пленяват, други които са нужни дълги години практика за да ти се разкрие в пълнотата си. Тоя явно е от вторите, тъй като голема част от пушачите не го разкриват и им минава в страни от фокуса.

Така беше и при мене, и мислех че съм го открил защото му се кефих едно време, но съм се излъгал. Тоя тутун е много повече от това което си мислим че е.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!