PipeZone PipeZone
Май 02, 2024, 01:30:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Orlik -Brown Sliced  (Прочетена 6574 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Септември 10, 2012, 09:10:39 »

Поредният качествен тютюн на Орлик-поне с класа над Golden Sliced.Тъмен кавендиш,вирджиния и мъничко ориенталци,за подправка.Плътен,не много силен,с натурални аромати флейк.Тръгва леко,и изгаря плавно до сива пепел.На някои може да им се стори безличен,но на мен ми хареса доста(може би заради лекия аромат на ориенталски тютюни).Следващия път ще си взема повече от един пакет.



« Последна редакция: Март 17, 2013, 09:25:26 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #1 -: Септември 29, 2012, 09:19:47 »

Не мога да преценя защо в пространството витае констатацията, че Орлик се водят за среден клас тютюни? Освен с този имам опит с още няколко на фирмата и досега не съм попадал на лош тютюн или на такъв, който ме е разочаровал!
Последното, което мога да кажа за този бленд, че е безличен!Допълнението към любимата ми вирджиния от кавендиш и ориенталци, правят аромата и вкуса изключително шарен и бих казал неповторим!Определено вкусен, на ръба да е сладък, с леки плодови закачливи нотки, но натурални...дали усещам анасон или си внушавам...
А флейките са идеално нарязани, влажността от пакета беше нормална, въпреки, че седя 6 месеца в шкафа, готов за пушене;
В заключение за мен от качествените тютюни, балансиран, мек...
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Септември 29, 2012, 05:03:17 »

Поствам снимка  и ня прясно отворен пакет - да му се видят перфектните флейки, преди да са станали на чорба....

« Последна редакция: Март 17, 2013, 09:26:01 от ozzy » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #3 -: Септември 29, 2012, 08:38:12 »

Цефи,и при теб ли се сдробляваха флейките,като поизсъхнат?
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #4 -: Септември 29, 2012, 08:50:21 »

Да, Ози! Като изсъхне така става, но докато са по-влажнички са перфектни!Затова и ги снимах преди да изсъхнат!Два дни пакета се пуши безгришно, после става на салата...
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #5 -: Януари 29, 2013, 10:36:04 »

За съжаление мое и на феновете му, от Орлик обявиха, че го спират....както и Фрейзъра....ще го заменят с някоя модерност предполагам, която ще има вкуса на всички останали.....
Това е тенденцията, приятели...."Се ла ви", както казват в Монголия.....
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #6 -: Февруари 11, 2013, 02:13:02 »

Пробвах го със сравнително запазени флейки, който не се раздробиха и след като поизсъхнаха. Определено приятен е моята скромна оценка.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!