PipeZone PipeZone
Май 02, 2024, 12:04:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: AMPHORA Full Aroma  (Прочетена 6939 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Ноември 11, 2012, 09:44:54 »

Реших от някакви носталгични подбуди,да си припомня този тютюн.Пазех прекрасни спомени от ученическите си години,когато експериментирахме.Не мога да опиша изненадата си,когато отворих пакета.Намерих това,което очаквах-невероятен ,лек и ненатрапчив аромат на диви плодове,с леки нюанси на ванилия и шоколад.Смес от бърлей,кентъки,ориенталски и вирджиния.Нарязан е лентовидно,със следи от флейк.Почти готов за употреба.Пълни се много добре,гори леко,изгаря плавно и до край разкрива нюансите си.Никаква химия,никакво хапене.Очарован съм-върна ме във времето.Произведен е по лиценз от Скандинавик Груп,което явно е от значение за качеството.Ако някой вносител реши да го внася(ама стига съм им наливал акъл),то гарантирано ще заеме челна позиция на пазара ни(доколкото го има,естествено).Препоръчвам го поне за проба.


Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #1 -: Ноември 18, 2012, 01:05:26 »

Сега ме хвана яд, че не си поръчах...хайде - следващия път... Тъжен
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Ноември 18, 2012, 09:03:37 »

Сега ме хвана яд, че не си поръчах...хайде - следващия път... Тъжен
ЗасраменА пък аз не усетих кога свърши....
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #3 -: Май 28, 2014, 07:07:05 »

Ha мен ми напомня , направо има същия фкус и аромат като нейви флейките , на Ричмонд и Ийлстес голд . Невероятен тютюн . И в безмитнитезони бил по 4 евро 40 грама пакет . Идва броукън флеик , или разтрит кейк , парченца от флейки .
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #4 -: Юни 01, 2014, 02:13:03 »

Значи почти свърших пакета , много добър , класически тютюн . Кентъкито вътре е едно от най вкусните . Много добра комбинация от вкус и сила . Има 2 недостатъка - кесинга е доста силен , ароматизиран . И второ последната третина от чашата ,губи вкус и аромат , и остава само лек привкус , като от кесинга , на ароматизатор . Иначе в първите 2/3 е добър . Изобщо е много приличен тютюн , класически .
Активен
Pana
Jr. Member
**
Публикации: 99


« Отговор #5 -: Януари 05, 2015, 09:20:27 »

Вчера един приятел се прибра от Германия и ми донесе въпросната AMPHORA Full Aroma - подарък. Ароматът е приятен. На мен кесингът не ми е силен. Това е един от най-меките тютюни, който съм пушил до момента. Как ли не го мъчих - с филтър, без филтър...няма и наченка на хапане на езика. Абсолютно си заслужава да се пробва.
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #6 -: Януари 06, 2015, 09:33:13 »

Ако на някой му изпадне, да ме брои и мен.Не съм го пушил от много тодини и доста го харесвах.Интересно ми е как бих го оценил, след понатрупан опит.
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #7 -: Април 10, 2015, 11:00:47 »

Ха! Дойде ред и аз да го опитам....
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!