PipeZone PipeZone
Май 17, 2024, 05:50:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Мъки , Мъки  (Прочетена 6844 пъти)
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« -: Ноември 14, 2013, 06:38:41 »

Да ви кажа днес бях безкрайно" обезпокоен "от един колега от форума , койно не стига че ми прати 10 вида тютюни за проба и 1 кутия СКуадрон лидер , ами и със цялата си наглост ми платил доставката на колета , като ме остави онеправдан , неплатил 1 стотинка да се " мъча"  цял ден / пък и още няколко дни /  с различни инглиш , балкан и вирджиния блендове , пък и 1 Дънхил май . Абе ужас , мъка ама май ще се развеждам с ароматиците .
Вирджинията , Булсай флейк и Скуадрон лидера  ми легнаха много на сърце , балкан флейковете добри ама много люти научиха ме да опъвам полека , а сега два флейка Найткап много вкусен тютюн и мек , ама бая силен , хубаво че се усетих в най малката лула да го пъхна .
С две думи от БГ тютюн вече ,  само при военно положение . Какви грандиозни боклуци съм пушил досега .
Малко ми е странен соления вкус в устата на ядки и леко на шкембе тия с повече латакия и перик ама вирджиния бленда и Скуадрон лидера ме накараха да се влюбя .
Ицялата тая Мъка от един колега - име няма да казвам само ще кажа че що е маке все е наше .
Сега се чудя как да му го върна " тъпкано " ама все ще измисля нещо .
Скуадрон лидер ме учуди с мек вкус и равномерно горене , влажността в кутията бе идеална , нарязването на тютюна също , с две думи сам се пуши , чудесен за всекидневно пушене , само тая смрад още не мога да и свикна на латакията ама вкуса и е чудесен . За мен това е един добре балансиран тютюн , прекрасен като бленд .
Поздрави на всички колеги и повече " мъки " и хладен дим.
П.П. днес взех кристали и експериментирах с тях , чудесен дим наистина действат я аз бях скептично , да не кажа негативно настроен . Слагам по 7  8 , ако знаех по колко щеше да е по добре ама нейсе .
Вирджинията и Скуадрон лидер пуших в права и бент лула със среден размер огнище а балкан флейковете и Найткап във малка права лула като че ли по добре дадоха вкус от първия опит със средна .
« Последна редакция: Ноември 14, 2013, 07:31:56 от rusen plovdiv » Активен
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #1 -: Ноември 14, 2013, 06:58:36 »

Бе ще се сетиш...  Намигване Ама не отписвай ароматиците с твърда ръка - просто не си попадал на читави. А и вкусът към тютюни се променя с времето.

P.S. А що да смърди гадно латакията бе? На огън и дим мирише - пичовски миризми са тва, недей така!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #2 -: Ноември 14, 2013, 07:30:53 »

сега пуша вирджиния монетки с малка тъмна сърцевина - страшна страшнина , такъв вкус на вирджиния направо преритвам вече , не знам май ми харесват повече от скуадрон лидер , тия флейкове какъв вкус и аромат вадят , незнам направо накъде са хвана цял ден пуфтя и не мога да се спра.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #3 -: Ноември 14, 2013, 08:18:16 »

 ;DСамо ако знаеш още колко ще се мъчиш....Сладки мъки са това,сладки Намигване
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #4 -: Ноември 14, 2013, 08:42:25 »

Добре дошъл в приказката! Тепърва има да откриваш, преоткриваш, зачеркваш и т.н.......
Само леко, без бързане и с повече търпение - тогава е още по-сладко!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2013, 10:59:57 »

Издишай, издишай ! Да не стане гадно Намигване
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 15, 2013, 09:32:48 »

Той пътя е предначертан
Почваш с ароматици  Шокиран
После минаваш на следващо ниво Усмивчица
И накрая си имаш предпочитани смеси .
Хубавото е че разнообразието от тютюние огромно и винаги може да се насладиш и на нови вкусове Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!