PipeZone PipeZone
Май 02, 2024, 03:02:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Gawith&Hoggarth-Black Irish X  (Прочетена 6189 пъти)
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« -: Юли 15, 2014, 02:39:07 »

Тедо ме подсети,че си пуша отдавна,а не съм представил този тютюн.Сплетен на въже от тъмно опушени листа от вирджиния.Силен на никотин тютюн,богат на нюанси при внимателно пушене.Предпочитам го в чърчуардъни,които смекчават до известна степен силата му.Пуши се много добре,гладко и плавно,като ароматът му за околните е добър.
Препоръчвам при проба абсолютната нагласа и пълното отдаване на занятието. ;DНе става/е,поне на мен не ми допада,защото се разсейвам,и обикновенно тогава ме "сритва ирландеца",та хълцам/,за пушене в компания на блага раздумка.














Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #1 -: Юли 16, 2014, 10:05:43 »

 Ухилен  Както би се изразил  balkan boy  : И тва нящо мяза на некква дърта смрадлива надиница . Шокиран  Ухилен Ухилен Ухилен

 Намигване
Активен

ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Юли 16, 2014, 12:06:24 »

 ;DБаш си докарва на добре изсъхнал телешки суджук-изненадата е голяма,като не усетиш характерната са суджука миризма.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
тедо
Full Member
***
Публикации: 244


« Отговор #3 -: Юли 16, 2014, 02:15:48 »

С тез табаци е малко кат със синьото сиренце , хем смърди  но е вкусно , хем не са за всекидневна потреба . Хем внимателската , че е доста пресолено и ко прекалиш на гладно , кофти става .

 Смотан
Активен

pecata
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 63



« Отговор #4 -: Юли 17, 2014, 12:07:39 »

На мене ми харесва тютюнеца, пуша два три пъти в седмицата от него , особенно когато сам бил разделен с лулата за повече часове ми е чудесен. Той е от тези дето на първите дърпания и започвам да се оглеждам къде да поседна и съм сигорен, че се харесва от болшенството, но ще се намерят и колеги-естетици влагащи прекалено въображение, които ще кажат "ауу мъ тоя е много грозен, прилича на ...". Ми и на мен не ми харесва как изглежда, но какво ми пука, вземал съм да го пуша няма да го целувам.
« Последна редакция: Юли 17, 2014, 12:15:43 от pecata » Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #5 -: Август 27, 2014, 08:51:56 »

На мен ми прилича на домашен суджук , и аромата е подобен , сигурно .
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!