PipeZone PipeZone
Май 04, 2024, 11:04:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Изпечатай  
Автор Тема: Лула на годината <Pipezone 2013>  (Прочетена 62358 пъти)
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #30 -: Октомври 24, 2013, 09:49:44 »


Бент Пот ще е както гледам.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #31 -: Октомври 25, 2013, 06:30:34 »

Дискусията като че ли позамря. Има още малко време до срока, който приехме и май резултатите са ясни. Остава да си създадем и организацията. А времето все още е благосклонно за някоя бира на открито. Аз бих предложил някоя от бирариите "Халбите". Много и различни бири, могат да се намерят за всеки вид тютюн подходящи.
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #32 -: Октомври 25, 2013, 09:24:16 »

Нека да мине целия срок!
Някои хора може да не са на линия и пр.

Относно малцовите работи - http://www.tobacco-bar.com Усмивчица

Източникът е проверен и надежден. Може да звъните и от мое име.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #33 -: Октомври 25, 2013, 10:35:06 »

Тази ябълка трябва да се направи още веднъж. Бива си я от секъде.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: Октомври 25, 2013, 12:34:15 »

Тази ябълка трябва да се направи още веднъж. Бива си я от секъде.

И това ще стане.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #35 -: Октомври 25, 2013, 02:27:06 »

В тоя тобако бар имало и трапист бира. Тук вече играта загрубява според мене. Верно, единственото холандско пиво от всичките "трапист" и най-евтиното, но все пак е нещо.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #36 -: Октомври 25, 2013, 02:30:15 »

Е, до къде стигнахме?Ъ?? Ъ?

Всички сме на полусъединител. Аз даже специално звънях на Макс Енгел по телефона да прави да струва, до нова година да има тютюни, да разпушим специалните лули със специален тутун. Все пак, това е първата клубна лула, не бива с посредствени тутуни. Човека каза че две седмици до месец, ще има. За целта не е лошо да се земе я Лафроиг, я Лагавулин, я Талискер, нещо малцово де, аз поне така мисля.

E това ако се случи, ще е събитието на века.....! Аз лично не си го представям да съвпадне по време Макс Енгел, Пот и подобаващ малц! Еле пък да успеем да се съберем и на сбирка! Но пък толкова ми се искаааааааа........!
Аре бе друзя, дайте да се хванем сериозно и да го направим най-накрая! Плииииииссссссс! Ядосан Ухилен Смотан Намигване Усмивчица Ъ? Завърти очи Плезещ се
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #37 -: Октомври 25, 2013, 02:46:36 »

Е, до къде стигнахме?Ъ?? Ъ?

Всички сме на полусъединител. Аз даже специално звънях на Макс Енгел по телефона да прави да струва, до нова година да има тютюни, да разпушим специалните лули със специален тутун. Все пак, това е първата клубна лула, не бива с посредствени тутуни. Човека каза че две седмици до месец, ще има. За целта не е лошо да се земе я Лафроиг, я Лагавулин, я Талискер, нещо малцово де, аз поне така мисля.

E това ако се случи, ще е събитието на века.....! Аз лично не си го представям да съвпадне по време Макс Енгел, Пот и подобаващ малц! Еле пък да успеем да се съберем и на сбирка! Но пък толкова ми се искаааааааа........!
Аре бе друзя, дайте да се хванем сериозно и да го направим най-накрая! Плииииииссссссс! Ядосан Ухилен Смотан Намигване Усмивчица Ъ? Завърти очи Плезещ се


Аз, знаете с какво мога да допринеса, останалото няма да е проблем, но някой да може да осигури мястото, някъде към средата на декември?
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #38 -: Октомври 25, 2013, 06:11:02 »

Е, до къде стигнахме?Ъ?? Ъ?

Всички сме на полусъединител. Аз даже специално звънях на Макс Енгел по телефона да прави да струва, до нова година да има тютюни, да разпушим специалните лули със специален тутун. Все пак, това е първата клубна лула, не бива с посредствени тутуни. Човека каза че две седмици до месец, ще има. За целта не е лошо да се земе я Лафроиг, я Лагавулин, я Талискер, нещо малцово де, аз поне така мисля.

E това ако се случи, ще е събитието на века.....! Аз лично не си го представям да съвпадне по време Макс Енгел, Пот и подобаващ малц! Еле пък да успеем да се съберем и на сбирка! Но пък толкова ми се искаааааааа........!
Аре бе друзя, дайте да се хванем сериозно и да го направим най-накрая! Плииииииссссссс! Ядосан Ухилен Смотан Намигване Усмивчица Ъ? Завърти очи Плезещ се

Цефи, две от три е много добре имам лула и малц  Ухилен
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #39 -: Октомври 25, 2013, 09:37:03 »

Малцово се намира под път и над път, това е най-малкия проблем. Обаче Жоро заинтригува с тоя линк, аз за първи път виждам в БГ да има некъде трапист бира.

Трапист бирата спрямо другите бири е като Хенеси, Курвоазие или Реми Мартен спрямо коняк "слънчев бряг" или "метакса".

Може да се мисли и в тая посока.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #40 -: Октомври 25, 2013, 10:51:18 »

Брао Жоре, отга ми са пийши калвадос
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #41 -: Октомври 26, 2013, 06:36:30 »

В моето предложение за "Халбите" се включват и няколко вида трапистки бири.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #42 -: Октомври 26, 2013, 10:32:36 »

Малцово се намира под път и над път, това е най-малкия проблем. Обаче Жоро заинтригува с тоя линк, аз за първи път виждам в БГ да има некъде трапист бира.

Трапист бирата спрямо другите бири е като Хенеси, Курвоазие или Реми Мартен спрямо коняк "слънчев бряг" или "метакса".

Може да се мисли и в тая посока.

 ;DА,не намесвай метаксата,че има едни резерви от нея,ум да ти зайде-на ниво Мартен и Хенеси(от дъртите).

« Последна редакция: Октомври 28, 2013, 08:31:25 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #43 -: Октомври 27, 2013, 09:43:34 »

Хей Усмивчица Браво , кажете датата и мястото по раничко  и дай боже да се  освободя и да  дойда Усмивчица
Жоро ,  каквато и клубна  лула  да правиш включи ме и мен
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #44 -: Октомври 28, 2013, 10:33:20 »

Здравейте

Ето какво се получава към момента:
1. Очевидно ще е pot S
2. Списъкът на ясно заявилите е както следва:
Gogo59bg
Balkanboy
Cefy
Лулист
Ozzy
Socratbg
До тук шест.
Popeye остана за покер, включваш ли се за pot s? Моря потвърди! 

Аз предполагам, че все пак общо лулите ще станат десет, но така или иначе започвам да работя от утре.
Прототипът ще бъде готов тази седмица и ще го постна.
Предлагам всяка лула да бъде щамповане с PIPEZONE 13 и пореден номер според списъка по-горе, който мисля че съответства на заявките, т.е. получава се
PIPEZONE 13 01, 02 и т.н. Гого печели първи номер Усмивчица

Моля, нека всеки потвърди с едно съобщение, че е съгласен с горното и да почвам, че няма време.
Жоро
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!