PipeZone PipeZone
Май 03, 2024, 11:15:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Милен Данев  (Прочетена 7831 пъти)
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« -: Април 09, 2013, 08:02:23 »

Здравейте ,
Да се представя и аз Усмивчица
Дълги  години пуших само пури ,но от миналта  година  опитах и невероятно ми допадна пушенето на лула.
Пушил съм  само хубави и качествени пури ,но насладата от тютюна и пушенето на лула не може да се сравни.
За  сега колекцията ми е скромна ,няколко лули , като имах една от морска пяна (търси майстор ) която много харесвах ,но уви се пукна .
За  сега купувам и опитвам различни тютюни , да видя кой ще ми допадне .



Поздрави на всички и хубави удоволствия .
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Април 09, 2013, 09:08:32 »

Добре дошъл!Всеки така започва-опитва,опитва,опитва,и да знаеш,все остава съмнението,че най-добрия тютюн не е дегустиран. :)Приятни часове тук!
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Април 11, 2013, 08:32:12 »

Добре дошъл и от мен!
Аз пък първо на лула, сега вече и пури.....но, важното е да се дими и това да ни носи удоволствие!
Поздравления за представянето ти - изглежда мнооооого вкусно!
А когато ми се наложи консултация за пурите ще питам....
Приятни изживявания тук!
« Последна редакция: Април 11, 2013, 08:34:01 от Cefy » Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #3 -: Април 12, 2013, 12:58:49 »

Добре дошъл ! Добре започваш !  
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #4 -: Май 13, 2013, 07:01:54 »

Я  да предизвикам малко усмивка Усмивчица
понеже не мога  да намеря хубав тампер  и реших , че ще ползвам това за тампер Усмивчица)))   мисля че добре се получва  .
Тампера ми предизвиква тръпка  Ухилен,  всеки път когато си оправям тютюна  и ми се вдига адреналина  Ухилен
Активен
bronc
Newbie
*
Публикации: 31


« Отговор #5 -: Май 13, 2013, 07:32:45 »

Здравей,

Аз още по-отскоро съм в това хоби, така че темата ми е много интересна. Може ли да споделиш от къде купуваш тютюн? Искам да пробвам Early Morning Pipe, но не знам от къде мога да си го набавя.
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #6 -: Май 13, 2013, 09:08:12 »

Я  да предизвикам малко усмивка Усмивчица
понеже не мога  да намеря хубав тампер  и реших , че ще ползвам това за тампер Усмивчица)))   мисля че добре се получва  .
Тампера ми предизвиква тръпка  Ухилен,  всеки път когато си оправям тютюна  и ми се вдига адреналина  Ухилен
Наш човек си да знаеш!
Правилния "тампер", "правилния" бърбън...
По-голям ефект ще има ако ползваш патрон с бронебойно-запалителен куршум  Шокиран Шокиран Шокиран......очаквай гарантирано действие и супер висок адреналин..... Ухилен Ухилен Ухилен
да не говорим за качеството на вкуса на тутунеца... Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #7 -: Май 14, 2013, 07:59:05 »

Я  да предизвикам малко усмивка Усмивчица
понеже не мога  да намеря хубав тампер  и реших , че ще ползвам това за тампер Усмивчица)))   мисля че добре се получва  .
Тампера ми предизвиква тръпка  Ухилен,  всеки път когато си оправям тютюна  и ми се вдига адреналина  Ухилен



 Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Благодаря ! Доста се посмях . Ухилен Ухилен Ухилен
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!