PipeZone PipeZone
Май 03, 2024, 08:35:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Русен Русенов  (Прочетена 12201 пъти)
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« -: Ноември 11, 2013, 09:11:24 »

Хубаво е че сте лимитирати членовете на форума си и ги проверяватге лично един по един за да избягвате спаменето .
Името ми е Русен Николов Русенов и живея в град Пловдив . На 33 години съм като пуша от 14 с малки прекъсвания . До преди 1 година бях върл почитател на тютюните за свиване на цигари , но след като опитах лулата , забравих що е то цигарата . Имам 12 лули като повечето са реновирани , купени от антиквариати и 4  5 са мой правени от дъб и клен . Всекидневния ми тютюн е Албо Блак и леки ароматици на Мак барен . Харесвам Датските и ароматични смеси с повече Кавендиш , мекият им вкус и също някой вирджиния смеси като Томас Радфорд - sunday fantazy . Харесвам черния Броокфийлд и Стануел Меланж .
До преди няколко дни не знаех че има форум за лули , не и на такова ниво , като вашия. С радост бих станал член , за да обсъждам и се запозная с нови хора .
Имам много до се уча и вярвам че опитните пушачи във въшия форум могат да научат начинаещите като мен на много неща .
Радвам се , че ме приехте за член на форума ще ми е много приятно да се запозная с повече хора на живо . Имам желанието също да опитам някой английски бенд като Мисисипи ривър / много хвален от пушачите в ю туб / или вирджиния - Орпик голд слайс , ама пусти комунизъм . май ще трябва и аз карта да си взимам за да пазарувам от чужди сайтове .
Обичам също да си правя по някоя лулица 4  5 имам вече мой , дъбови и клен. Скоро набарах малко изсушена круша и сега замислям какво ще си я правя .
Поздрави на всички , лулата е най голямото " Густо " както викаме в Пловдив , след секса / а може и преди него , не знам още / .
« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 09:14:09 от rusen plovdiv » Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Ноември 11, 2013, 09:24:38 »

Добре дошъл,Русене!Благородно ти завиждам-множите се пловдивчани Намигване!Ще може да се срещате не само тук,във форума.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2013, 09:31:32 »

За пръв път в един ден,двама нови приятели на лулата.Добре дошъл и съм сигурен,че ще има какво да споделиш и на нас.А понеже на предния колега/Боев/ обещах царевична лула,искам и теб да зарадвам,ако имаш желание.Прати ми адреса си на лични съобщения,а когато дойда в Пловдив ще пием бира на "копчетата"
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2013, 10:57:24 »

Еееееее , Русене , Майна , най после ! Вече си мислих , че съм като  кактус насред Сибир . Пусни ми координати на лични ! Той и Климент е МАЙНИЧКА  , нищо , че се прави на софийско дупе ! Ухилен ГУСТО МАЙНА ФИЛИБЕТО !!!
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #4 -: Ноември 11, 2013, 11:45:24 »

добре дошъл и от мене!

то от ПЛовдив има и други, ама скатават.
Иначе Попай не е съвсем прав: аз просто гледам да цицам от две бозки - и от Пловдив и от София Ухилен, обичам си обаче повече Филибето, майна! само дет акцентът ми веке отдавна е шопски
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #5 -: Ноември 12, 2013, 02:27:00 »

Добре дошъл. Радвам се, че започнахме да се множим.
Активен
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2013, 08:55:49 »

Спокойно , то и аз съм живял в София 2 години ама нещо не и свикнах , абе не виждам ли тепетата без бинокъл нещо не ми е комфортно . Намигване
ПП днес пристигат две нови стари лули от продавалник за основен ремонт реал бриер прав булдог и една не знам тип канадска ама чашата е топче / пустя простотия селяния моя /
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2013, 09:34:49 »

Добре дошъл брато,

Имам усещането че като опиташ от ингилизите, ще конвертираш у правата вера. Ароматиците са за начало, ама когато узрее усета за качествен тутун, други са нещата.

Дай си адресо да ти пратим малко ингилиз.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2013, 10:47:17 »

Добре дошъл и от мен!
Наистина е добре, че ставаме повечко.

Ама този Sunday fantasy имам една кутия някъде ще ти я подаря, стига да я намеря. Сигурно ставате двама, които можете да го пушите това ..... нещо.
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2013, 10:50:00 »

Добре дошъл и от мен!
Наистина е добре, че ставаме повечко.

Ама този Sunday fantasy имам една кутия някъде ще ти я подаря, стига да я намеря. Сигурно ставате двама, които можете да го пушите това ..... нещо.


Аз като прохождах, тоя тутун ми беше алфа и омега. 

Плодовия вкус като отшумее, мъчех се да надуша истинския тютюн между изкуствено-химическия дим. Не че успявах де, какво ми е разбирала главата по онова време, ама пусти мерак....
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #10 -: Ноември 12, 2013, 11:03:15 »

Съндей фантази ми е втори по "Любимост " от ароматиците . Да ви кажа честно малко химия вътре има , ама не е нищо в сравнение с Стануел меланж . А фентъзито му хванах пиниза , трябва да опъваш леко и постоянно и дава сладка експлозия на Кавендиш кайсия , тая вирджиния е много лека и не я хващам нещо , ама много ми харесва като сутрешен тютюн , мек ако не го напъваш и оставя същия вкус до края и на устните като ги оближеш .Добър е ама не като за 25 лв кутията ха ха ха  Намигване
А и още нещо пуши се много рехав , че като го натъпчеш първо не върви и втвърдява и второ изменя коренно вкуса и почва да поналютва , обратно на правилото и другите тютюни . Иначе полш табак правят хубави тютюни , за цигари поне .
На тая фирма ми харесва и черният Броокфийлд само тая ванилия дето неу ми харесва като аромат , ако беше чист като датска смеска щеше да е по добре .
Активен
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2013, 07:01:11 »

Добре  дошъл и с пожелания за хладен дим Усмивчица

Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2013, 11:33:23 »

Аре ся ?! И аз си купих като начало сънийс фентъзи
То кво друго имаше
Всичко с времето си
Активен
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #13 -: Ноември 13, 2013, 10:15:49 »

Добре дошъл! Приятни моменти във форума и хладен дим!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!