PipeZone PipeZone
Май 02, 2024, 07:49:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Деян Михайлов  (Прочетена 5870 пъти)
deooo
Newbie
*
Публикации: 6


« -: Април 30, 2013, 07:18:14 »

Здравейте. Малко избързах с въпроса преди да се представя, но на младите им е присъщо прибързаността  Намигване От близо два месеца започнах да пуша лула. Да вметна, че не съм пушил цигари (освен пиянските опити). Но определено лулата е нещо различно усещане. Започнах с Клан ароматик. Но за мой късмет опитах Captain Black и ми допадна далеч повече. За жалост разбрах, че не се внася в България. Не знам дали тука е мястото но искам да помоля хората с по-богат опит да ми препоръчат подобен на него тютюн предлагаш се на нашия пазар. Също да споделя едно мнение на което попаднах за пушенето на лула. Автора не го запомних за което да ме извини... или току виж се разпознае сред членовете във форума. Та: ''Хубавото на лулата е, първо, че е ритуал, който изисква спокойствие и съсредоточаване. Изисква познание и култура също. Но най-важното, за мен, е способността на това просто пособие да се доближава и същевременно дистанцира, да те прави съучастник и едновременно с това отстранен наблюдател на историята на личното ти общуване със света и всички емоционални преходи, които оформят собствената ти идентичност.'' Това е накратко за мен... живя във Варна ако има някой друг съфорумец от морската ни столица и се събират ще се радвам да присъствам.
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #1 -: Април 30, 2013, 07:34:53 »

Добре дошъл!Надявам се,че тук ще намериш точното място и хора,свързани с изкуството пушене на лула.На добър час!
Ще поговорим и за тютюните-попрегледай ревютата,и задавай смело въпросите си.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #2 -: Април 30, 2013, 08:44:27 »

Добре дошъл и от мен!
Забавлявай се доколкото можеш тук, иначе приключението тепърва предстои....
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #3 -: Май 01, 2013, 11:45:12 »

Welcome and have a nice tripppppp
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #4 -: Май 01, 2013, 09:16:49 »

Добре дошъл  ! Аз също започнах с лула . Сигурен съм , че новото ти хоби  ще те увлича  дълго време ! Успех !
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!