PipeZone PipeZone
Май 03, 2024, 01:35:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Драго ми е да се запознаем !  (Прочетена 16238 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #15 -: Март 12, 2014, 08:43:54 »

Най-тържественно издигам кандидатурата на Балкан Бой, за официален форумен философ-семиотик и квантов физик-теоретик. Нека гласуването да започне сега!

П.С. Наздраве ви!  Ухилен
« Последна редакция: Март 12, 2014, 08:56:22 от pinhead » Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
socrat_bg
Full Member
***
Публикации: 221


Ел. поща
« Отговор #16 -: Март 12, 2014, 09:12:27 »

Мъж който си бръсне лицето, по всяка вероятност си бръсне и вагината.

Има и друг лаф Усмивчица))
"Как се казва човек без брада ?
--Жена Усмивчица "
Активен
Caesar
Jr. Member
**
Пол: Мъж
Публикации: 61



Ел. поща
« Отговор #17 -: Март 12, 2014, 09:20:20 »

Ц ц ц ц ц ... Усмивчица От 17 години миналата седмица се обръснах за сефте... Ся ще ме карате пак да си пусна брада... Усмивчица
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #18 -: Март 13, 2014, 12:24:54 »

 Бръсна се веднъж месечно, когато брадата ми скъса яката на поредната риза. Ухилен
Тогава всички ме гледат странно.

Здравей, викам и аз на Сър Коприва - е'уементарно, Драги ми Уотсън !!
 
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #19 -: Март 13, 2014, 03:23:42 »

Най-тържественно издигам кандидатурата на Балкан Бой, за официален форумен философ-семиотик и квантов физик-теоретик. Нека гласуването да започне сега!

П.С. Наздраве ви!  Ухилен

И див селски простак, държа да подчертая.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #20 -: Март 15, 2014, 06:26:24 »

Ма то всички сме си от село бре аз съм от Чепеларе примерно на 9 км от Пампорово . То при сегашните граждани прозвището див селянин си е като баронска титла от френския крал заради многобройни заслуги в областа на науката културата и изкуството .
Ако не ми вярвате заглавието на сериала Софианци в повече е красноречиво . Продължението ще е май граждани в повече .
А доколкото издигането на Балкан бой - крайно време беше некой тиранин.  с кожени ботуши тип Мусолини да въведе ред във модерния метросексуален и унисекс морален разпадък който разяжда бохемската ни среда в  интернет пространството. То бива бива демокрация ама толкова демокрация не е на убаво .
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #21 -: Март 16, 2014, 12:59:15 »

 "Бо-оят настана-а-а-а-а....
 Другари, братя по оръжие ( късоцевно, с вертикално насочване )  - да грабнем огрибките за пепел и да изринем света!  
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
mars_3
Full Member
***
Пол: Мъж
Публикации: 193


LZ1FAB


WWW Ел. поща
« Отговор #22 -: Март 22, 2014, 02:16:38 »

Здравейте на всички! Казвам се Пламен Коприва и съм барман в клуб "Шапките"(оня дебелия с бакенбардите Смотан Ухилен). Притежавам две лули от около година, и то по вина на собственика Лео, на когото съм дълбоко благодарен за което. Все още не съм усвоил някои навици,  за които не знаех, докато не попрочетох нещо и не съм си избрал някакъв тютюн "моята смеска"(Е, може би за сега "Mac Baren: Golden Extra ", "Stanwell Kir & Apple", "Samuel Gawith: Grousemoo", " Peterson: De Luxe Mixture" и  "University Flake" и "Luxury Blend " ...  Ухилен Ухилен ), но нищооо, има време. И за още лули, книги и жени има време ...  Намигване

Добре  дошъл Усмивчица)))))))))))))) и кажи пуши ли се  в твоя  бар Усмивчица)))))))))

Ами ела на 29-ти на срещата на клуба на лулите и ще видиш  Намигване
Активен

"Аз разбирам света единствено, като поле за културно съревнование между народите." - Гоце Делчев
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!