PipeZone PipeZone
Май 03, 2024, 12:02:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Здравейте и от мен!  (Прочетена 10709 пъти)
Nikolay
Jr. Member
**
Публикации: 78



« -: Април 26, 2014, 08:11:23 »

Да се представя, името ми е Николай и сигурно съм най-младия тук, на 18 години съм, надявам се никой няма да има проблем с това, знам че повечето тук сте с повече от десетина години по-възрастни.

С пушенето на лула не знам точно как се случи, но ме влечеше отвътре и реших да си закупя една по-евтина с някой тютюн от малкото в България които се предлагат, особено какъвто и да става за начинаещи, та си взех Mac Baren Original Choice. Не съм много сигурен как да го възприема, не съм пробвал нищо друго, не знам дали е добър или дори дали ми харесва, предполагам с времето ще разбера що за стока е, но това което намирам за добре е миризмата на стаята след пушене, приятно е.

Нещата с регистрацията малко трикови, но се радвам че съм част от колектива най-после. Ще се опитвам да търся съвет за повечето неща които не са ми ясни и не съм успял да намеря информация за тях другаде, като е възможно понякога да задам глупав въпрос, предварително се извинявам за невежеството ми. Досега съм изчел всичко тук, наистина полезни неща сте изписали, както и доста интересни хора има сред вас, от които мога да науча доста и то не само за пушенето на лула.
Та това е, хладен дим на всички!
Активен
Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #1 -: Април 26, 2014, 08:44:47 »

 Здравей и добре дошъл !

 Единственото което мога да ти кажа за твоите колебания - карай спокойно и нещата ще си дойдат на мястото.
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« Отговор #2 -: Април 26, 2014, 08:52:34 »

Добре дошъл!
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Април 26, 2014, 10:35:05 »

Добре дошъл и от мен!
Първи съвет - това което е е добро от лулата за околните, по скоро не се пуши.....(мое мнение)!
Иначе всички сме на разположение за съвети, препоръки и други, а ти не бързай.....бавно, спокойно и с търпение!
Повярвай - има смисъл и резултата си струва!
Активен
gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #4 -: Април 26, 2014, 10:42:01 »

Поздрави и от мен.
Просто не бързай. Гледай да ти харесва, а не да правиш нещо като някой си. Лулата е бавно удоволствие. 
Активен
Kliment
Sr. Member
****
Публикации: 271



Ел. поща
« Отговор #5 -: Април 27, 2014, 12:06:16 »

Добре дошъл и... Май всички тук са не с 10, а с цели 20+ години по-големи от тебе,  Ухилен но това няма никво значение - хич да не ти е! Спокойно няма възрастова дискриминация Ухилен
Активен
POPЕYЕ
Hero Member
*****
Публикации: 675



Ел. поща
« Отговор #6 -: Април 27, 2014, 11:02:31 »

Добре дошъл и от мен ! С мен разликата ще да е около 30-те , но в случая няма почти никакво значение . Аз започнах да пуша тютюн , именно с лула , като теб  на 18  . Тогава не приемах никакви съвети и се полутах доста ,докато изчистя картината и не съжалявам .Минах и през цигари ,разбира се . Бързай , не бързай , ароматик или не ,права или бент с брада или избръснат - изборът е твой ! Доста по-късно в годините ще решиш дали лулата е за теб. Пуши , пробвай и се научи сам как да извлечеш наслада от тютюна .Лулата е начин на живот  и затова изборът не е лесен. Успех и хладен дим !
Активен
лулист
Sr. Member
****
Публикации: 320


« Отговор #7 -: Април 27, 2014, 02:58:34 »

Добре дошъл и хладен дим!
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #8 -: Април 27, 2014, 04:54:29 »

Здравей!Младостта не е недостатък.С лулите започнахме 16-17 годишни,в къщата на мой съученик.Пушихме лулата на баща му,като за нас това бе свещенодействие.Мъчихме се да овлядяваме занаят,а не от суета.Съветът ми е-прави го и ти.Опитомявай лулата бавно и търпеливо,и тя ще ти се отблагодари.
« Последна редакция: Април 27, 2014, 05:12:41 от ozzy » Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
rusen plovdiv
Hero Member
*****
Публикации: 931


Ел. поща
« Отговор #9 -: Април 30, 2014, 05:31:45 »

Здрасти , Ники , добре дошъл . Ще пушиш , квото те кефи и така ще си го възприемаш , с кеф.....
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #10 -: Май 03, 2014, 11:38:42 »

Привет и от мен! Хич не ги слушай тия, те са луди, хахахахахахаха!!!!
Активен

gbpipes
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 642



WWW Ел. поща
« Отговор #11 -: Май 03, 2014, 11:46:42 »

Малко лудост никому не е навредила  Ъ? Завърти очи
Активен
getzpipes
Sr. Member
****
Публикации: 440



WWW Ел. поща
« Отговор #12 -: Май 03, 2014, 11:48:14 »

Точно на мен ли го казваш??? Ухилен
Активен

Вехтия
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 889



« Отговор #13 -: Май 11, 2014, 09:08:49 »

 Да бе!
А за химн напра'о може да си пускаме "...Welcome to the house of fun...." на Madness .
Активен

"Beware the Devil Woman - she's gonna get you from behind ! "
чичо лео
Jr. Member
**
Публикации: 85


Ел. поща
« Отговор #14 -: Май 19, 2014, 04:56:17 »

Добре дошъл, младежо   Смотан !
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!