PipeZone PipeZone
Май 05, 2024, 06:00:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Съвет за тютюн  (Прочетена 4329 пъти)
scroum
Newbie
*
Публикации: 4


Ел. поща
« -: Февруари 26, 2015, 10:18:07 »

Някой може ли да ми каже как е по добре да се пушат тези тютюни, да се смесват  или не , ако се смесват с какво и как. Благодаря предварително

 Robert Mcconnell pure latakia
 Robert Mcconnell pure perique
Активен
balkan boy
Hero Member
*****
Публикации: 1296



Ел. поща
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2015, 11:23:40 »

Някой може ли да ми каже как е по добре да се пушат тези тютюни, да се смесват  или не , ако се смесват с какво и как. Благодаря предварително

 Robert Mcconnell pure latakia
 Robert Mcconnell pure perique

Чистата латакия на Роберт Макконел е сирийска, и много приятна. Много от колегите я пушат чиста и има добри отзиви. По принцип е предназначена за добавяне към тютюни на които им липсва "подправка". Но чиста си се пуши без проблеми и е много лека ароматна и приятна. Кипърската е малко по-трудна за пушене чиста.

Перика едва ли може да се пуши в чиста форма. Има хард кор ентусиасти дето го пушат чист, но аз съм пробвал, още имам вкъщи около 50 грама, не си е работа. Но като добавка към вирджинии е супер. Вирджиниите на Сам Гавит плачат за добра доза перик.  Все пак е уместно да се разрежда в съотношение макс 50/50. Повече от половината ако е Перик, нямам идея какво би излезнало. Със сигурност не нещо много приятно.

Перика окислява целия тютюн, и особенно е полезен на бърлита за да намали алкалната среда и да не хапе на езика толкова много. Щипе на носа като го вдишваш, което е супер готино, но пак казвам, не бива да е в големи количества все пак.
Активен

Бриара е за гъзария,кочана е за кеф.!
scroum
Newbie
*
Публикации: 4


Ел. поща
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2015, 01:11:12 »

Благодаря за бързия отговор.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!