PipeZone PipeZone
Май 15, 2024, 06:44:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Rattray's вирджиния и перик  (Прочетена 3115 пъти)
pinhead
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 1371



Ел. поща
« -: Октомври 16, 2014, 11:10:13 »

Нещо като анти-ревю на три тютюна - Hall o' the wind, Old gowrie и Marlin's flake. Викат им "светата троица" и други подобни. Няма да ги превъзнасям колко са велики - направено е вече. Думата ми е за сегашното производство - първият ми беше много приятен, докато не заместиха перика и кентъкито с неква гнусно смърдяща химическа гадост. И трите стават за пушене. Ако пушите една, максимум две лули на ден... Не повече. Наблъскани са с овлажнители като за скапан датски ароматик. От една седмица се опитвам да изсуша Marlin's flake, без ефект. Кутията седи отворена постоянно, а тоя боклук неземен само става по-мокър и по-лепкав... Язък за хубавия тютюн, който иначе е много приятен. Вкусен е. И трите са много вкусни, плътни тютюни, само дето тъпите немци за пореден път са осрали нещата. Като бирата с вкус на лимон, автомобилите си и дори цялостното им върприятие за изкуство... Тея тъпанари бият по кич и глупост дори руснаците. Нещастници.

П.С. Отивам да си измия ръцете, щото пипах тоя скапан флейк и сега всичко ми лепне...
Активен

Life is a waste of time, and time is a waste of life. Get wasted all the time, and you'll have the time of your life!
― Billy Connolly
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!