PipeZone PipeZone
Май 08, 2024, 04:33:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини: SMF - Just Installed!
 
   Заглавна Страница   Помощ Търси Вход Регистрирай  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Cornell&Diehl - Mississipi Mud  (Прочетена 4728 пъти)
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« -: Юли 11, 2012, 09:36:46 »

Първия ми по-сериозен допир с Перике, Латакия и Кавендиш!
Като за първи път усещането ми беше странно, не можах веднага да игнорирам аромата на "мръсни чорапи" преполагам идващ от комбинацията латакия и перике!Извинявам се за израза на феновете на тези тютюни, но за мен е факт!
Интересно ми стана после - след третата лула - започнах да усещам играта на аромата и странността на тютюна започна да води до определно удоволствие!Определено не е за начинаещи - първоначалния стрес може и да откаже някой напълно от този вид смески, но ... пък с правилната лула и подходящ подход, започвам да ставам фен....не за постоянно, но един/два пъти седмично мисля, че води до мноооого приятни/различни усещания в сравнение с ежедневните стандартни комбинации. Допълнително удоволствие за мен, че аромат и вкус ги усещам напълно натурални
Пълненето ми е ок, горенето равномерно, силен и насищащ вкус!
Активен
kalin andreev
Hero Member
*****
Публикации: 889


Ел. поща
« Отговор #1 -: Юли 11, 2012, 07:46:00 »

Cefy,не ти ли е малко кисел.Аз не можах да свикна и кутията така си седи.То бива латакия,ама чак пък толкова?
Активен
ozzy
Administrator
Hero Member
*****
Публикации: 1340



« Отговор #2 -: Юли 11, 2012, 08:44:33 »

Тоя киселичък аромат май е от обработката(ферментацията).Многото латакия направо дави,и оставя една сухота в устата.Най-хард латакия,дето съм пушил,е da VINCI на C&D.В момента имам отворена кутия Burley Flake #2,която звучи по същия начин,описан за Mississipi Mud .Силна миризма на запарено+някакво сирене...обаче е хубав.
Активен

Самоубийствено живота си живеем...А.Германов
Cefy
Hero Member
*****
Пол: Мъж
Публикации: 817



« Отговор #3 -: Юли 11, 2012, 09:29:07 »

Cefy,не ти ли е малко кисел.Аз не можах да свикна и кутията така си седи.То бива латакия,ама чак пък толкова?
Честно да ти кажа Калине, всичко друго, но не и кисел....иначе си прав, латакията си е в пре-повече, но както казах в предния си пост...свикнах и ми е различен, има нещо особено, което досега от друг тютюн не бях усещал...ще го ползвам за разнообразие....а като видях и какви други латакии на К&Д съм си поръчал, паднах от стола...3-4 кутийки ще ми стигнат за 2 години пушене...ентусиазма на новобранец се прояви - и това, и това, ама като не знам какво поръчвам...карай....следващите поръчки ще внимавам с латакията....
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.17 | SMF © 2006-2008, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!